אוטובוס תיירים באתונה יוון שנקרא גם הופ און הופ אוף אתונה מאפשר לכם להגיע אל האתרים המרכזיים ביותר באתונה במרוכז ולהספיק כמה שיותר אטרקציות באתונה בזמן קצר.

 

אוטובוס תיירים באתונה הוא חוויה מיוחדת ואתם לא רק נוסעים איתו לאתרים מרכזיים אלא גם מקבלים הדרכה קולית במגוון שפות (אין בעברית) על כל אתר ואתר וגם על העיר אתונה.

 

אתונה, כמו כל עיר מרכזית בעולם מפעילה אוטובוס תיירים בעיר ממש כמו אוטובוס תיירים בלונדון שמופעל בבירת בריטניה או אוטובוס תיירים בפריז צרפת. האוטובוסים הללו מיועדים רק לתיירים ויש להם תחנות קבועות ומרכזיות בעיר.

 

אוטובוס תיירים באתונה מאפשר לכם לרדת ולעלות באופן חופשי בכל התחנות שלו לאורך כל התקופה שהכרטיס שלכם בתוקף כך שאתם יכולים לדלג בקלות ובמהירות מאטרקציה לאטרקציה באותו מחיר כרטיס וזה שונה מאוטובוס רגיל.

 

סעו ברחבי אתונה בצי אוטובוסים במסלול מיוחד המכסה כל יעד שחייבים לראות בעיר ותוכלו לגלות מקומות רבים גם כשאתם על האוטובוס.

הירגעו על סיפון האוטובוס שלכם עם אינטרנט אלחוטי חינם, מיזוג אוויר ומדריך שמע רב שפות, עמוס בהיסטוריה מרתקת וטריוויה מהנה.

תיהנו מברוסקטה חינם עם "טעם של אתונה" ובקבוק מים מינרליים כדי שתוכלו לטייל על בטן מלאה.

 

הסתובבו בעיר העתיקה של אתונה בדרך הקלה עם כרטיס הגישה הנחמד הזה. תשכחו מתחבורה ציבורית מבלבלת או מוניות יקרות – צי של אוטובוסים אדומים בוהקים מחכה לשוטט אתכם במראות של העיר שאי אפשר לפספס. הכרטיס תקף ל-2 ימי פעילות, יהיה לכם יותר זמן לחוות את העיר ההיסטורית ביותר בעולם.

 

עם היסטוריה של למעלה מ-3,400 שנה, לעיר אתונה יש קצת יותר היסטוריה מאשר לרוב. עם מסלול נוח ועשרות אוטובוסים, שום אבן לא נשארת על כנה עם כרטיס ההופ און הופ אוף הזה. מהפרתנון המדהים ועד למקדש זאוס, זה ייקח אתכם למקומות החשובים באמת.

 

עם אוטובוסים כל 25 דקות, לעולם לא תחכו הרבה לנסיעה, ותוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של הסביבה היפה שלכם בזמן שאתם נוסעים בסטייל. האוטובוסים היוקרתיים שלכם מצוידים במדריכי אודיו רב לשוניים, שמפמפמים אתכם מלאי היסטוריה וטריוויה בזמן שאתם מסתובבים בבירה היוונית.

אוטובוס תיירים באתונה מחיר

מחיר של כרטיס ל-48 שעות החל מ-20 יורו, ילד בגילאים 6-14 ישלם 8 יורו בלבד. המחיר כולל נסיעה חופשית באוטובוס ל-48 מרגע העלייה הראשונה לאוטובוס. המחיר לא כולל כניסה לאתרים כמו האקרופוליס באתונה ואתרים נוספים. המחיר כולל גם ברוסקטה ובקבוק מים מינרלים.

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להגיע מוכנים ולא לבזבז זמן בחיפוש אחר דוכני כרטיסים שלא כולם תמיד אמינים.

 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

 

לאחר הזמנת כרטיסים לאוטובוס תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

שעות פעילות קו האוטובוסים: ימים ראשון עד שבת בין השעות 08:30-18:30. יתכנו שינויים בשעות הפעילות בהתאם לעונה ובחגים לועזיים.

אוטובוס תיירים באתונה