אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית שמכונה גם הופ און הופ אוף בודפשט מאפשר לכם להגיע אל אטרקציות בבודפשט בקלות ובמהירות ולהספיק לראות כמה שיותר אטרקציות בזמן קצר. מומלץ לקחת אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית ביום הראשון המלא שלכם בבודפשט כי זה יכול לסייע לכם לתכנן מסלול להמשך הטיול שלכם בבירת הונגריה ולחסוך לכם לא מעט זמן וכאבי ראש. תוכלו להשקיף על העיר ממרומי הקומה השנייה של האוטובוס ולהחליט באילו תחנות לרדת.

 

אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית לוקח אתכם לאיפה שבאמת חשוב להיות בעיר וכך אתם לא מפספסים אף אתר מרכזי ויכולים לגלות גם אטרקציות ואתרים שלא ידעתם שקיימים בעיר. אתם מקבלים גם הדרכה קולית בשפות שונות על כל אתר כאשר אתם מגיעים אליו וגם על העיר עצמה. השירות הזה הוא פופולרי מאוד בכל העולם ותוכלו למצוא אותו כמעט בכל עיר מרכזית כמו אוטובוס תיירים בוינה או אוטובוס תיירים בלונדון וגם אוטובוס תיירים בפריז עיר האורות.

 

אמנם רובנו שואפים לטייל כמה שיותר ברגל כשאנחנו מגיעים לבודפשט, אבל זה ממש לא ריאלי כי העיר גדולה ויש אתרים מרכזיים שמרוחקים אחד מהשני וניתן להגיע אליהם רק בתחבורה ציבורית. אוטובוס רגיל לא לוקח אתכם באמת לאיפה שצריך כדי להכיר את העיר ולא מספק לכם הדרכה בעברית שעוזרת לכם להכיר את העיר ולתכנן הלאה את הימים הבאים שלכם בבודפשט.

 

בסיור אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית הופ און הופ אוף זה תוכלו לגלות את אחת הערים הגדולות באירופה. בנוסף תהיה לכם גישה לסיור רגלי והדרכה קולית ב-23 שפות. בסוף הסיור אתם תכירו את בודפשט הרבה יותר טוב ממה שחשבתם שאפשר. סיור זה הפועל 24 שעות ביממה, מציג את ציוני הדרך המפורסמים ביותר של בודפשט, מאפשר לכם לעלות ולרדת מהאוטובוס בכל עת שתרצו, כך שתוכלו לחוות את אבני החן והמורשת התרבותית העשירה של פנינת הדנובה.

מסלול אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית מחיר

כיכר הגיבורים, תחנת הרכבת קלטי, מלון בסט ווסטרן, בית קפה ניו יורק, אסטוריה, מלון בודהה בר,מסעדת קרפטיה, מצודה, אולם השוק הגדול, המוזיאון הלאומי, רחוב קיראלי, בזיליקה, גשר השרשרת, כיכר פטופי, גן הטירות, קלארק כיכר אדם, כיכר בתתיאני, גשר מרגרט, תחנת רכבת ניוגטי, רחוב באתיורי, פרלמנט, בזיליקה, גשר השרשרת, קרולי קורוט, אופרה, כיכר אוקטובון, ליסט פרנץ, כיכר הגיבורים. האוטובוס מגיע בתדירות של 20-30 דקות ואתם יכולים לעלות ולרדת ממנו ללא הגבלה כל עוד הכרטיס שלכם בתוקף.

 

מחיר נסיעה באוטובוס החל מ-27 יורו, לילדים עד גיל 15 החל מ-19 יורו בלבד. מומלץ להזמין כרטיסים לאוטובוס מראש במחיר מיוחד ולחסוך זמן יקר. ניתן להזמין כרטיס מוזל ליומיים כולל שייט במחיר מוזל. המחירים יכולים להשתנות מעת לעת. 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים במחיר מיוחד!

 

היכנסו להזמנת כרטיס מוזל ליומיים אוטובוס ושייט!

 

לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם ובלי לבזבז זמן מיותר. זמן השימוש בשירות נספר החל מרגע עלייתכם לאוטובוס לזמן של 24 או 48 שעות בהתאם לסוג הכרטיס שרכשתם.

אוטובוס תיירים בבודפשט בעברית

תפריט נגישות