אוטובוס תיירים בברלין גרמניה שנקרא גם הופ און הופ אוף ברלין מאפשר לכם להגיע אל אטרקציות בברלין ואל האתרים המרכזיים ביותר בעיר וזאת באוטובוס שעוצר בתחנות מרכזיות בעיר ונותן לכם הסבר על כל אתר מרכזי וגם על ברלין באמצעות מדריך קולי שאתם מקבלים חינם לאורך כל זמן הנסיעה באוטובוס. אוטובוס תיירים בברלין מאפשר לכם לרדת ולעלות חופשי בכל התחנות שלו לאורך כל הזמן שקניתם אליו כרטיס, כאשר הכרטיס לזמן הקצר ביותר הוא ליום אחד (האוטובוס לא פעיל לאורך כל היום והלילה ושעות הפעילות שלו משתנות בהתאם לעונה). האוטובוס מגיע כל 10 דקות ומשך הזמן של המסלול המלא שלו הוא שעתיים, כך שיש לכם הרבה מה לראות והרבה ממה להנות בברלין.

 

אוטובוס תיירים בברלין מציעה לכם שני סוגים של אוטובוסים עם מסלולים שונים המרכיבים מעל 30 תחנות, אתם יכולים לרדת בכל תחנה שתרצו לטייל משם, למתוח את הסיורים על פני יום שלם, או פשוט לפשוט את הרגליים למעלה ולהישאר שם להנות מסיור באוטובוס עם מידע מעניין של המדריכים על ברלין. הסיור הצהוב ייתן לכם את מסלול הסיור הבסיסי של העיר. תוכלו לראות מקומות בעלי שם עולמי כגון אי המוזיאונים ברלין וגם מגדל הטלוויזיה ברלין, וכן את רחובות הקניות של קורפירסטנדאם או את פרידריכשטראס.

 

הסיור הסגול לוקח אתכם אל מסלול המחוזות האופנתיים, ההיסטוריים והתוססים של ברלין מעבר למרכז העיר. אזורים מועדפים כוללים את פרנצלאואר ברג, פרידריכשיין וקרויצברג. בנוסף תראו את אנדרטת החומה בברלין וללכת או לנסוע על מסלולו של הקיר לשעבר שהיה מחלק את העיר. אם אתה לחוצים בזמן, או אם אתה רוצים לשדרג את הטיול שלכם בברלין עם הדרכות על העיר, לא תמצאו דרך טובה יותר להכיר את ברלין. בחרו את הסיור הצהוב בברלין, סיור סגול מיוחד עם חומת ברלין או אפשרות משולבת, אשר נותנת לכם שלושה ימים של גישה. עם אוטובוסים הפועלים כל 10-20 דקות ברוב שעות הפעילות של האוטובוס, אתם יכולים בקלות למלא יום שלם בהתקרבות מנקודה אחת לאחרת ועם מספיק זמן לטייל רגלית בכל נקודה שתרצו.

 

אוטובוס תיירים בברלין יכול לעזור לכם לראות כמה שיותר בברלין בזמן קצר יותר ולקחת אתכם ישר לכל המקומות הכי מרכזיים בעיר מבלי שתצטרכו לתכנן מסלול טיול. אנחנו ממליצים לנסוע עם האוטובוס עד סוף המסלול ולהתחיל משם כדי שתוכלו לראות את כל התחנות בדרך, ללמוד על האתרים שבדרך ולהחליט עם לעצור בהן בדרך חזרה. בנוסף אנחנו ממליצים לפני שאתם טסים לברלין להוריד גוגל מפס ולסמן לעצמכם מקומות שאתם רוצים להגיע אליהם כולל אטרקציות בברלין, אתרים מרכזיים בברלין, מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים וכולי. בזמן הנסיעה תוכלו לראות אם אתם קרובים ממש לאחת הנקודות ולרדת בתחנה בהתאם.

אוטובוס תיירים בברלין מחיר כרטיסים

מחיר כרטיסים אל אוטובוס תיירים בברלין למבוגר למסלול הוא החל מ-21 יורו ליום אחד, 32 יורו לשני ימים, 55 יורו לשלושה ימים לשני מסלולי האוטובוס. ילדים בגילאי 7-14 מקבלים 50% הנחה, ילדים עד גיל 6 כולל חינם. מומלץ להזמין כרטיסים לפני הנסיעה כדי לקבל מחיר מיוחד ולא לבזבז זמן על לחפש דוכנים שמוכרים כרטיסים לאוטובוס. המחיר כולל אוזניות אישיות שתקבלו עם כניסתם לאוטובוס. לאחר רכישת כרטיסים אונליין תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי שלכם. זמן השימוש באוטובוס נספר מהתחנה הראשונה שעליתם ממנה.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים לאוטובוס במחיר מיוחד!

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מאתר טיקטס!

  

שעות פעילות האוטובוס בחורף הן 10:00-17:00 ובקיץ 10:00-18:00. האוטובוס האחרון יוצא מהתחנה הראשונה שעתיים לפני סיום הפעילות. מומלץ לנצל את האוטובוס במלא שעות הפעילות שלו ולהגיע לתחנה הקרובה אליכם מוקדם בתחילת הפעילות שלו.

אוטובוס תיירים בברלין

כמו אוטובוס תיירים בלונדון או אוטובוס תיירים בפריז צרפת גם בברלין תוכלו להיעזר באוטובוס שייקח אתכם לאתרים המרכזיים בעיר.

תפריט נגישות