אוטובוס תיירים בברצלונה או בשמו השני הופ און הופ אוף ברצלונה הוא לא רק אוטובוס בברצלונה שמסיע אתכם מתחנה לתחנה אלא גם אלא גם סיור מודרך בברצלונה שמסיע אתכם אל אטרקציות בברצלונה ואתרים מרכזיים ומספק לכם הדרכה קולית מקצועית באמצעות אוזניות על כל אתר ובכלל על העיר ברצלונה ומאפשר לכם להכיר את העיר הקטלונית בצורה טובה ומעמיקה יותר. אוטובוס תיירים בברצלונה מאפשר לכם לעלות ולרדת באופן חופשי בכל התחנות שלו, שרובן הן אתרים מרכזיים בברצלונה וכך אתם יכולים להספיק לראות יותר מהעיר וגם להכיר מקומות חדשים שלא תכננתם אפילו להגיע אליהם. אמנם כשאנחנו בברצלונה אנחנו רוצים לעשות את כולה ברגל אבל זה לגמרי לא ריאלי. מומלץ להזמין מלון באזור מרכזי כמו מלונות בברצלונה רמבלס בקרבת אטרקציות ומסעדות וללכת אליהן ברגל, אבל עדיין לקחת לכם יום או יומיים של סיור מודרך בעיר הקטלונית עם אוטובוס תיירים בברצלונה כדי להגיע למקומות מרוחקים יותר ולא להישאר כל הטיול באותו אזור.

 

עם סיור זה האוטובוס הדו קומתי מקיף את כל מה שאתם יכולים לראות מהמושב הנוח, ולאחר מכן לקפוץ בכל נקודת עצירה שאתם רוצים. ואז לחזור אל האוטובוס הבא, ולהמשיך להכיר את הבירה הקטלאנית. עם שלושה מסלולים אתם יכולים לכסות את כל העיר ולא לפספס כלום. אתם יכולים לבחור לא לרדת מהאוטובוס ולראות הכל מלמעלה או לרדת ולחזור שוב לאוטובוס התיירים. המסלול הכחול לוקח אתכם דרך כל האתרים שחובה לראות, כגון סגרדה פמיליה המתנשא ואל פארק גואל קסום. וכמובן, עבור אוהדי הכדורגל אוטובוס תיירים בברצלונה מגיע גם אל אצטדיון קאמפ נואו של ברצלונה. המסלול האדום כולל מקומות רומנטיים בפארק דה לה סיוטאדלה (Parc de la Ciutadella), המולת פאסיג' דה גראסיה (Passeig de Gracia), כמו גם נופים פנורמיים מההר הגבוה ביותר בברצלונה. זה מסלול מגוון שעוזר לכם להפיק את המרב מהחיים התוססים בברצלונה. המסלול הירוק שפעיל בקיץ בלבד מוציא אתכם אל מרחבי החוף הארוכים של ברצלונה, שם תוכלו להרגיש את החול בחופים ואף להשתכשך במים.

אוטובוס תיירים בברצלונה מחיר

מחיר אוטובוס תיירים בברצלונה החל מ-30 יורו ליום ו-40 יורו ליומיים, ילדים בגילאי 4-12 החל מ-16 יורו, פנסיונרים החל מ-25 יורו. מומלץ לרכוש כרטיסים לאוטובוס מראש במקום להתרוצץ ולחפש איפה לקנות בברצלונה. לאחר רכישת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

פעילות האוטובוס מתחילה בין השעות 09:00-09:30. כרטיס האוטובוס כולל נסיעה חופשית ליום או יומיים, הדרכה קולית ב-16 שפות ומפת ברצלונה. מומלץ להתחיל את המסלול מוקדם בבוקר כדי להספיק כמה שיותר. שעת סיום פעילות האוטובוס משתנה בהתאם לעונה ולקו. יש להתעדכן באוטובוס בעת הנסיעה.

אוטובוס תיירים בברצלונה

המלצות של אנשים שהשתמשו באוטובוס:

  1.  הטיול היה מהנה ומלמד. היה קל מאוד לעלות ולרדת מהאוטובוסים השונים בגלל שיש כל כך הרבה נקודות.
  2. התחל עם הקו האדום. ואז קח את הכחול (תלוי כמובן בתחומי העניין הספציפיים שלך). בהחלט שווה את הכסף. עשה זאת מוקדם בביקורך וסמן באילו נקודות אתה רוצה לבקר מחדש.
  3. מאוד נהנינו מהטיול שלנו היום. המדריך האודיו תיאר היטב את העיר וכלל עובדות מעניינות. נשות הכרטיסים באוטובוס היו מועילות ומנומסות.
  4. דרך טובה מאוד לראות את האטרקציות התיירותיות הטובות ביותר בברצלונה – קל לשימוש, שירות טוב אבל תדפיס את הכרטיסים שלך מכיוון שנאמר לי שהטלפון שלי לבדו לא טוב מכיוון שהם לא יכלו לסרוק אותו.
  5. דרך מבריקה לקבל תצפית על העיר וקלה להשיג כרטיסים משובר Tiqet באוטובוס. עצרו מחוץ למוזיאון לאמנות עכשווית לתצפית פנטסטית על ברצלונה!
  6. זה כמו אוטובוס תיירים בלונדון או פריז. עוזר להכיר את העיר יותר טוב ויותר מהר.

תפריט נגישות