אוטובוס תיירים בדובאי שנקרא גם הופ און הופ אוף דובאי הוא האופציה הטובה ביותר שלכם להספיק לבקר בכמה שיותר אטרקציות בדובאי בזמן יחסית קצר כי הוא לוקח אתכם במסלול שכולל רק אטרקציות ולא מבזבז זמן על סתם תחנות.

 

אוטובוס תיירים בדובאי מציע לכם גם הדרכת אודיו על כל אחת מהאטרקציות והאתרים שהוא מגיע אליהם וגם על העיר דובאי באופן כללי.

 

בדיוק כמו אוטובוס תיירים בפריז שמסיע אתכם אל אתרים מרכזיים כמו מגדל אייפל וכמו אוטובוס תיירים בברצלונה גם אוטובוס תיירים בדובאי יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם המון זמן בחיפוש אחר תחבורה ציבורית. הוא יסיע אתכם בדיוק לאן שכל תייר רוצה להגיע אליו בדובאי.

 

תוכלו להנות מ-24, 48 או 72 שעות של גישה לסיור באוטובוס, ותראו נוף פנורמי של דובאי בחלק מהאתרים שתגיעו אליהם כי תוכלו לקבל גישה לשמונה תחנות הפרוסות על רצועת גורדי השחקים והחופים החוליים של דובאי.

 

בין התחנות של האוטובוס נמצאים בורג’ אל ערב, בורג’ חליפה דובאי, קניון דובאי, מרינת דובאי ואתרים מרכזיים נוספים.

 

מהבורג’ ועד הדקל, לשווקים ומעבר לכך, הכרטיס הזה הוא כל מה שאתם צריכים כדי להביא את החלקים הטובים ביותר של דובאי על אליכם. קפצו לאוטובוס ורדדו מתי שתרצו ובחרו מסלול משלכם.

 

דובאי היא עיר חולית של גורדי שחקים נישאים ומסגדים נוצצים, וזה הכרטיס שלך לראות את על הפאר וההדר הזה בזמן קצר יחסית.

 

כרטיס גמיש זה מאפשר לך לבחור הרפתקה משלך בעיר מפוארת ומדהימה. יש שמונה תחנות לקפוץ בהן, מה שהופך אותה לדרך המושלמת להתנייד.

תקבלו גם תוספות נהדרות לכרטיס של אוטובוס תיירים בדובאי כמו שייט חינם, סיור מיוחד בלילה וכניסה למוזיאון דובאי.

 

כל מי שהיה בדובאי יכול להעיד שיש הרבה מה לראות וכמה ימים אף פעם לא מספיקים כדי לראות את כל האטרקציות וגורדי השחקים המרשימים.

 

אוטובוס תיירים בדובאי יוכל לאפשר לכם לראות לא מעט בכמה ימים ולכן מומלץ להזמין כרטיס ליותר מ-24 שעות כדי לראות כמה שיותר מהעיר המדהימה והעוצמתית הזאת.

אוטובוס תיירים בדובאי כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס לאוטובוס ל-24 שעות החל מ-71 יורו, כרטיס ל-72 שעות החל מ-86 יורו, יש הנחה לילדים בגילאי 5-15. ילדים עד גיל 5 נכנסים חינם בליווי מבוגר. אין צורך בהזמנת כרטיס. מומלץ להזמין כרטיסים לאטרקציות בדובאי מראש כדי לחסוך זמן בחיפוש אחרי דוכני מכירת כרטיסים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, אלו כרטיסים דיגיטליים. פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

זמן השימוש בכרטיסים מתחיל עם הצגת הכרטיסים הראשונה בעת העלייה לאוטובוס.

 

כדאי לתכנן לעצמכם את מסלול האטרקציות שאתם רוצים לטייל בהם מידי יום בהתאם למסלול האוטובוס.

בורג' חליפה דובאי

תפריט נגישות