אוטובוס תיירים בליסבון פורטוגל שנקרא גם הופ און הופ אוף ליסבון מאפשר לכם להכיר את האטרקציות המרכזיות של העיר בזמן קצר יחסית ולחוות כמה שיותר את האתרים שלה.

 

כשאנחנו טסים לעיר מרכזית כמו ליסבון יש לנו שאיפה לטייל בה כמה שיותר ברגל, אבל גם אם מצאנו מלון מרכזי אחרי שחיפשנו איפה לישון בליסבון עדיין זה לא ריאלי להגיע ברגל לכל המקומות המרכזיים בעיר.

 

אוטובוס תיירים בליסבון מאפשר לנו להגיע בזמן קצר יחסית למקומות הכי מרכזיים בעיר בדיור כמו אוטובוס תיירים בלונדון אנגליה או אוטובוס תיירים בפריז צרפת.

 

אנחנו לא רק מגיעים למקומות המרכזיים אלא גם מקבלים הדרכה קולית בשפות שונות על כל אתר מרכזי שמגיעים אליו וגם מידע כללי על העיר ליסבון וההיסטוריה שלה.

 

ניתן לקנות כרטיס לאוטובוס לתקופות של 24 שעות, 48 שעות או 72 שעות וחלק מהכרטיסים כוללים גם סיור לבחירה בעיר ונסיעה בחשמלית. תקופת הזמן מתחילה מהרגע בו עליתם לאוטובוס ועד לזמן שבחרתם לקנות (24 שעות או יותר).

 

תוכלו לבחור מתוך 2 אפשרויות על פני 2 מסלולים, שניהם עמוסים במראות ופעילויות פורטוגזית עם אפשרות לרדת ולעלות בכל תחנה שתרצו ותהנו לראות מה שאתם רוצים, מתי שתרצו. הכרטיס כוללבגישה חופשית לכל חשמלית של חברת קאריס, מעלית סנטה ג'וסטה, רכבל ליסבון וחוברת הנחה של אוטובוס צהוב.

 

בחרו מתוך 2 אפשרויות לכרטיס של 24 שעות ולראות את הטוב מכל מה שיש לליסבון להציע. אוטובוס תיירים בליסבון הופ און הופ אוף מסיע אתכם בנוחות סביב אחת הערים המסנוורות ביותר באירופה. תוכלו לראות את כל מה שמעניין החל מבלם היפה ועד פארק האומה.

 

יש אפשרות להזמין כרטיס ל-72 שעות שכולל גם שייט בליסבון והטבות נוספות.

 

תוכלו לבחור סיור מבין 2 אפשרויות לסיור:

 

אפשרות 1 – סיור בלם ליסבון: מסע מהמרכז ההיסטורי של ליסבון אל המראות האיקוניים של בלם, שם אנדרטאות למסעות הגילוי הפורטוגזים ידהימו אתכם. תגלו את נקודות השיא כמו מנזר ז'רונימוס ליד נהר הטאגוס, המגדל המלכותי של בלם, היושב על גבי המים, ואנדרטה התגלית בעלת הצורה המוזרה. כרטיס זה תקף ל-24 שעות.

 

אפשרות 2 – סיור מודרני בליסבון: תראו איפה המקומיים מבלים ונהנים! רוצו דרך הצ'יאדו הבוהמייני של ליסבון ופרינסיפה ריאל. משם, נפנה לכיוון האזור המודרני של פארק האומות (Parque das Nações), במקור האתר של Expo 98 ועכשיו מפוצץ בארכיטקטורה צבעונית ומודרנית, בתוספת האוקיינריום הגדול בעולם. כרטיס זה תקף ל-24 שעות.

אוטובוס תיירים בליסבון מחיר

מחיר הופ און הופ אוף ליסבון החל מ-25 יורו. ילדים מקבלים הנחה בהתאם לגיל. עד גיל 3 הנסיעה באוטובוס חינם. מחיר ל-72 שעות כולל שייט והטבות נוספות החל מ-45 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם ולהימנע מתורים בקופות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

היכנסו להזמנת כרטיס משולב עם שייט!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי.

חשוב לציין ששעות פעילות האוטובוס הן כל יום בין השעות 9:30-19:00 שעון מקומי שעות הפעילות יכולות להשתנות בהתאם לעונה. מומלץ לשאול כשעולים לאוטובוס לראשונה עד מתי הם עובדים כדי לא להיות מופתעים.

אוטובוס תיירים בליסבון
אוטובוס תיירים בליסבון