אוטובוס תיירים בפריז או בשמו השני הופ און הופ אוף פריז מאפשר לכם לראות ולהגיע אל אטרקציות בפריז ואתרים מרכזיים עם סיור אוטובוס שמלווה בהדרכה קולית על כל אתר ובכלל על פריז. סיור אוטובוס תיירים בפריז מאפשר לכם לעלות ולרדת באופן חופשי מהאוטובוס וכך להספיק כמה שיותר אטרקציות ואתרים. הסיור גם עוזר לכם להכיר יותר את העיר ולראות חלקים שלא הייתם מכירים אילולא הסיור. זה נכון שעדיף להכיר את פריז ברגל אבל אי אפשר להגיע לכל אתר מרכזי ברגל וגם מספיקים פחות. לכן מומלץ לקחת יום אחד לפחות אוטובוס תיירים בפריז כדי להכיר יותר את פריז ולתכנן מסלול לימים הבאים בהתאם למסלול הנסיעה של האוטובוס.

 

אוטובוס תיירים בפריז הופ און הופ אוף מגיע אל 38 תחנות, ויותר מ-100 אתרים בפריז וכל זאת באוטובוס דו קומתי מפואר שהקומה העליונה שלו פתוחה ומאפשרת לכם להשקיף מלמעלה. ליד כל מושב יש פתח לאוזניות שתקבלו חינם בכניסה הראשונה שלכם לאוטובוס וכאשר תחברו אותן תשמעו הסברים בכל אתר שתעברו וגם הסברים כלליים על פריז. פריז היא מטרופולין רחבת ידיים ועם מישהו אחר על ההגה אתם יכולים להנות ממנה ולצלם תמונות מהאוטובוס בדרך. ממוזיאון הלובר אל פאלאס רויאל, השאנז אליזה אל נוטרדאם וגם מגדל אייפל, תוכלו לראות את הטוב ביותר של עיר האורות עם הופ און הופ אוף פריז.

 

אוטובוס תיירים בפריז זמין למשך יום אחד, 2 או 3 ימים רצופים, וכולל מדריך קולי שיודיע לכם על העיר בזמן שאתם נוסעים. פשוט לקפוץ לסירוגין מתי שנוח לכם, או לראות את כל האטרקציות העיקריות של פריז או להישאר על האוטובוס ולראות את הכל מלמעלה. הבחירה בידיים שלכם. אנחנו ממליצים לעשות להתחיל את היום באוטובוס בתחילת שעות הפעילות שלו ולעשות את כל המסלול. בזמן שאתם על האוטובוס סמנו לעצמכם את המקומות שמעניינים אתכם ובדרך חזרה תוכלו לרדת בהם ולעלות שוב למקום הבא עד שתסיימו את המסלול של האוטובוס. יש לכם באוטובוס אינטרנט אלחוטי חינם, כך שתוכלו לחפש גם מידע על אתרים שמעניינים אתכם ולהשתמש בגוגל מפס.

אוטובוס תיירים בפריז מחיר כרטיסים

מחיר כרטיסים אל אוטובוס תיירים בפריז ליום אחד החל מ-39 יורו, ליומיים החל מ-43 יורו, לשלושה ימים החל מ-47 יורו, ילדים בגילאי 4-15 משלם רק 22 יורו לשלושה ימים! מומלץ לרכוש כרטיסים ליומיים שלושה כי המחיר משתלם מאוד, במיוחד לילדים. כדי לחסוך זמן וכסף כדאי להזמין כרטיסים לאוטובוס מראש. מחיר הכרטיסים יכול להשתנות בהתאם לעונה ולעליית מחירים עונתית. לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיסם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

הכרטיס כולל 4 קווים, כחול, ירוק, אדום וצהוב. זמן הסיור המלא הוא עד שעה וחמישים דקות במסלול הכחול ו-35 דקות בקו הקצר במסלול הצהוב. תדירות האוטובוסים היא 25-40 דקות בהתאם למסלול.

אוטובוס תיירים בפריז

המלצות של אנשים שקנו כרטיסים אונליין לאוטובוס:

  1.  בחרתי בו כי יש בו 4 מסלולים ואפשר לטפס ולרדת באיזו תחנה שרוצים. היו לנו כרטיסים תקפים ליום אחד. היה נחמד, חוויה נעימה. הכרנו יותר מקומות בזכות האוטובוס.
  2. מהנים ונוחים מאוד – האוטובוסים המובילים הם באמת רעיון מצוין להגנה מפני הגשם ושפע של מושבים נוחים בגודל טוב.
  3. האוטובוס היה נוח ומתוחזק היטב ונסענו בכל הקווים (אדום, כחול ולבן). נהגי אוטובוס אדיבים, אינפורמטיביים ועוזרים. כל המשפחה שלנו (7 אנשים) הסכימה שנשתמש באותו אוטובוס בשנה הבאה, כי 5 ימים בצרפת לא הספיקו!
  4. הדרך הטובה ביותר לבקר בפריז ולהכיר כיוונים ומסלולים לפני שמעמיקים בגילוי האזורים. לגמרי שווה את זה!
  5. הסיור היה טוב, בהחלט עדיף יומיים כיוון שיגמר לכם הזמן ולקוות בכל תחנה – כרטיסים לסמארטפון עבדו מצוין, Tiqets כחברה נהדרת – עזר לי כשהייתי צריך לשאול כמה שאלות, שמר על קשר – באמת להמליץ עליהם. שירות נהדר.