אי המוזיאונים ברלין הוא אי הנמצא בגרמניה, בנהר השפרה. בשל מספר המוזיאונים הרב שנמצא עליו, ובשל חשיבותם הארכיטקטונית של מבני האי, הוכרז האי לאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק”ו. בחלקו הצפוני של האי מצויים מספר רב של מוזיאונים. אי המוזיאונים ברלין הוא חגיגה לכל חובב מוזיאונים ויש בו המון מה לראות בתחומים שונים ומגוונים. תוכלו לראות אמנות, היסטוריה, אוצר מצרי ותרבות גרמנית מתעוררים לחיים בברלין. במוזיאון פרגמון, לטייל סביב אוסף רחב של אוצרות ולראות פסלים מן הארכאי עד הדורות הקדומים. אל תחמיצו את שער אישתאר, אחד משבעת פלאי העולם הקדומים. תוכלו להסתכל על מה שקרה במשך ארבעת אלפי שנים של תרבויות מצרים, תרבות יוונית, ונוביאן העתיקה במוזיאון נאוס, כולל הפסל המפורסם של נפרטיטי. במוזיאון הבוד, תוכלו לראות גם אוסף נדיר של פסלים מימי הביניים ועד תחילת הרנסנס, וכן אוסף עצום של אמנות ביזנטית, מדליות ומטבעות נדירים ששווה לבוא לראות.

 

אי המוזיאונים ברלין מארח גם את מוזיאון אלטס (Altes) הסמוך שהינו אחד המבנים הניאו קלאסיים המרשימים ביותר של ברלין. זהו ביתו של אוסף קבוע של אמנות דקורטיבית עתיקה יוונית ורומית, כולל אגרטלים מדהימים ופסלים. יש לכם כל כך הרבה מוזיאונים לבחירה ואתם  לא חייבים לבחור רק אחד מהם אלר יכולים לראות את כולם ביום אחד בכרטיס אחד ולעשות לכם יום תרבותי מעניין ומרתק עם הרבה חוויות תרבותיות ותמונות. באי מצויים גם הברלינר שטאטדלוס והברלינר דום – הקתדרלה של ברלין והלוסטגארטן. מבחינת אטרקציות בברלין לא תמצאו מקום שנותן לכם כל כך הרבה תרבות ביום אחד עם מחיר כזה. מדובר בחגיגה לאוהבי האמנות כי לא בכל מקום יש 3 מוזיאונים שמרוכזים במקום אחד.

אי המוזיאונים ברלין כרטיסים מחיר

אי המוזיאונים ברלין הוא אטרקציה פופולרית ואהובה מאוד ולכן מומלץ להזמין אליה כרטיסים מראש. מיד לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-18 יורו בלבד ליום כולל כל המוזיאונים, סטודנטים עם תעודת סטודנט החל מ-9 יורו, ילדים מתחת לגיל 18 חינם. מומלץ לבדוק אם יש כרטיסים משולבים עם אטרקציות כמו מגדל הטלוויזיה ברלין ואטרקציות נוספות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של המוזיאונים: ימים ראשון, שלישי, רביעי, שישי ושבת 10:00-18:00, חמישי 10:00-20:00, ביום שני רוב המוזיאונים סגורים ולא מומלץ להגיע.

כתובת: Schloßpl., 10178, Berlin

אי המוזיאונים ברלין

תפריט נגישות