אמסטרדם ארנה שנקרא ע”ש יוהאן קרויף הוא האצטדיון של קבוצת אייאקס שנחשבת לקבוצה המובילה בהולנד ושנים רבות נחשבה גם לאחת המובילות באירופה עם תארים אירופיים ומקומיים.

 

אמסטרדם ארנה משמש את קבוצת אייאקס אמסטרדם במשחקיה הביתיים במסגרת ליגת האלופות והליגה ההולנדית אבל גם מארח את משחקי נבחרת הולנד ומשחקים בינלאומיים נוספים כמו יורו וכולי.

 

אמסטרדם ארנה ע”ש יוהאן קרויף הוא האצטדיון הגדול ביותר בהולנד ויש לו גג נשלף. כאשר לא משתמשים בו למשחקי אייאקס או הנבחרת הלאומית, מתקיימים בו לפעמים קונצרטים גדולים של אמנים בינלאומיים גדולים. הספיקו כבר להופיע בו מדונה, מייקל ג’קסון, דיוויד בואי והרולינג סטונס ניגנו כאן בהופעות.

 

אתם יכולים להגיע למשחק כדורגל של אייאקס במסגרת ליגת האלופות או הליגה ההולנדית או להגיע אל סיור באצטדיון אייאקס שהוא זול יותר ורגוע יותר עם הסברים על ההיסטוריה של האצטדיון ועל מי ששיחקו ומשחקות בו, אייאקס אמסטרדם ונבחרת הולנד.

 

במהלך הסיור שאורך שעה ורבע בערך המדריכים ייקחו אתכם דרך החלקים הפנימיים של האצטדיון ויספרו לכם סיפורים על החיים מאחורי הקלעים של קבוצת הפאר של אייאקס אמסטרדם והאצטדיון הלאומי של הולנד. תוכלו לבקר בחדר ההלבשה של אייאקס, בתנאי שאין משחק בית של הקבוצה באותו יום של הסיור.

 

בין היתר תבקרו במוזיאון של אייאקס שנקרא גם היכל התהילה ותוכלו ללמוד על ההיסטוריה המפוארת שלה, בעיקר בשנות השבעים והשמונים שהיו שנות השיא שלה בליגה ובאירופה. תקבלו גם מבט על העתיד של הקבוצה.

 

אמסטרדם ארנה יכול להיות אטרקציה מעניינת לכל מי שאוהב כדורגל, גם אם הוא לא אוהד את אייאקס ובמיוחד לילדים ונוער, עבורם זו חוויה להיות באצטדיון עוצמתי ומלא היסטוריה כזה.

 

סיורים באצטדיונים הם דבר פופולרי מאוד היום בעולם ולא רק סיור בקאמפ נואו בברצלונה או אצטדיון וומבלי האנגלי אלא ממש בכל עיר גדולה שיש בה קבוצת כדורגל חזקה עם מסורת אירופאית מכובדת והצלחות בזירה המקומית.

 

אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להרגיש את ההיסטוריה המרגשת של אחד האצטדיונים המרגשים ביותר באירופה שעבר המון חוויות וריגושים.

אמסטרדם ארנה סיור כרטיסים מחיר

מחיר סיור באצטדיון יוהאן קרויף החל מ-21 יורו. המחיר כולל כניסה לאצטדיון, הדרכה ו-10% הנחה לחנות הרשמית של אייאקס אמסטרדם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לדלג על התור בקופות האצטדיון. יש להגיע בזמן המדויק שקבעתם כי הסיור יוצא בזמן הנקוב.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, או כרטיסים דיגיטליים. פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

שימו לב שבימים שיש משחקים לרוב אין סיורים באצטדיון. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין כי אז אפשר לדעת אם יש סיור בתאריך והשעה הרצויים ולא סתם להגיע לאצטדיון מבלי לדעת אם סיור מתקיים בכלל.

אמסטרדם ארנה

תפריט נגישות