אצטדיון וומבלי הוא האצטדיון הלאומי של נבחרת אנגליה בכדורגל שמארח את משחקי הנבחרת וגמר הגביע האנגלי ואם אתם חובבי כדורגל אז סיור באצטדיון וומבלי זה לגמרי חובה.

 

אצטדיון וומבלי הוא עצום ומכיל 90,000 מושבים, מה שמציב אותו במקום השני באירופה מבחינת גודל. האצטדיון החדש שנבנה על חורבות וומבלי הישן נחנך בשנת 2007, והוא מארח גם את משחקי מגן הקהילה, גמר הגביע האנגלי וגמר גביע הליגה.

 

מעבר לאירועי הספורט המתקיימים בו, מאכלס האצטדיון הופעות ענק, של מיטב אומני המוזיקה בעולם.

 

כשמגיעים אל מולדת הכדורגל יש לא מעט אצטדיונים ששווה לבקר בהם כמו סטמפורד ברידג’ של צ’לסי וגם כמובן אצטדיון וומבלי שזה אצטדיון ענק ומדהים, ממש כמו סיור בקאמפ נואו ברצלונה.

 

תארו לעצמכם איך זה להתלבש למשחק בחדרי ההלבשה באנגליה ולשבת בכיסא החם של המנהל בחדר העיתונות.

 

הרגישו את הלחץ במנהרת השחקנים וצלמו כמה תמונות מהמקומות הטובים ביותר באצטדיון.

 

תוכלו לראות את גביע האנגלי המקורי, תתפעלו מהנופים מספסלי המנהל, שימו את הידיים והרגליים שלכם על הדשא של וומבלי וקבלו מזכרת בחינם.

 

עקבו אחר צעדיהם של חברי הקבוצה האהובים עליכם בסיור מאחורי הקלעים של אצטדיון וומבלי האנגלי. הסיור עטור הפרסים הזה יראה לכם את הקטעים הטובים ביותר, כמו חדרי ההלבשה, המנהרה של השחקנים, חדר העיתונות ועוד. אתם אפילו יכולים לראות את גביע ה-FA המקורי!

 

אם יש לכם ילדים חובבי כדורגל, זה הסיור עטור הפרסים עבורם! סיור אצטדיון וומבלי הוא חוויה עמוסה ומהנה, מודרכת בצורה מלאה ע”י אדם מקומי, שלא יכול לחכות להראות לכם מאחורי הקלעים.

 

היכנסו לחדר ההלבשה של אנגליה ודמיינו שאתם עומדים לשחק עבור המדינה שלכם. עמדו במנהרת השחקנים, ראו את גביע ה-FA המקורי, שבו בכיסא החם של המנהל בחדר העיתונות, וצלמו כמה תמונות שתרצן מכמה מנקודות המבט הטובות ביותר באצטדיון.

 

תוכלו לגלות כמה מהאוצרות ההיסטוריים של וומבלי, מהמשקוף של מונדיאל 1966 ועד גביע ז’ול רימט, המנציח את תהילת הגביע העולמי של נבחרת אנגליה!

אצטדיון וומבלי סיור מחיר

מחיר סיור החל מ-28 יורו, ילדים בגילאי 5-15 החל מ-20 יורו. ניתן גם להזמין כרטיס משפחתי של זוג ושני ילדים במחיר של החל מ-77 יורו. המחיר יכול להשתנות בהתאם לעונה בשנה ולפעמים יש הנחה בחורף על מחיר הכרטיס. הסיור אורך כ-75 דקות.

 

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את התור הארוך שעלול להיווצר בקופות.

 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים.

 

ניתן להזמין את הכרטיס באמצעות לונדון פס יחד עם אטרקציות נוספות ולחסוך לא מעט כסף.

 

 

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-17:00 שעון מקומי. יתכנו שינויים בימי ושעות הפעילות, בעיקר בימים שיש משחקים באצטדיון. ברוב השנה אין בו משחקים.

 

 

כתובת: London, HA9 0WS, London

אצטדיון וומבלי

תפריט נגישות