אקווה דום ברלין או עולם המים ברלין זו חוויה ימית של עולם המים שמתאימה לכל המשפחה. זו אטרקציה בסגנון של עולמות מים באירופה כמו האקווריום של לונדון באנגליה או אקווריום ברצלונה הספרדי והוא חלק מרשת אקווריום אירופאית בת 19 סניפים. תוכלו להנות בעולם המים של ברלין מלמעלה מ-5000 יצורי ים שונים וזו אטרקציה מדהימה לילדים ולכל המשפחה.

 

אקווה דום ברלין AquaDom & SEA LIFE Berlin זה אקווריום יחיד במינו בצורת גליל שמתנשא לגובה של 25 מטר כאשר מעלית עוברת בליבתו ומאפשר לכם לצפות ב-1500 דגים מרהיבים מסביב למעלית. תוכלו לראות בעולם המים 37 בריכות מים מתוקים ומים מלוחים, ולנסות למצוא את נמו בשונית אלמוגים מסנוורת, שבה מתגוררים 1,500 דגים טרופיים בשלל צבעים מרהיבים. תוכלו לראות גם את התערוכה ימי הים בתקופת היורה כולל קיר וידאו ענק שישלח אתכם ישר בחזרה לתקופה הפרהיסטורית של פעם. תפגשו כאן מאובנים ימיים שנוצרו מן היצורים הקדומים שנכחדו יחד עם אלה שעדיין חיים היום. יש בעולם המים גם סרטנים וגם ציפורים מרהיבות. תישארו עם המון תמונות וזיכרונות בלתי נשכחים.

 

אקווה דום ברלין שנקרא גם עולם המים של ברלין מזמין אתכם לצפות בהאכלת יצורי המים ובמופעים שונים לאורך היום. אפשר לבלות לפחות חצי יום עם ילדים באטרקציה שמתאימה לכל מזג אוויר כי המקום מקורה והוא נמצא למעשה בתוך לובי של מלון. תוכלו לשלב את האטרקציות הזאת עם עוד אטרקציות בברלין באותו יום כמו קתדרלת ברלין או כיכר אלכסנדרפלאץ שנמצאים לא רחוק. ניתן גם לאכול ארוחת צהריים במקום או לשתות קפה עם נוף של מאות דגים מרהיבים מול העיניים.

אקווה דום ברלין כרטיסים מחיר

אקווה דום ברלין זו אטרקציה פופולרית והכרטיסים אליה נחטפים מהר, בעיקר בסופי שבוע ובקיץ. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם באטרקציה ולהגיע בראש שקט. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולא תצטרכו להדפיס אותם. מחיר כרטיס בעונת החורף אחרי הנחה החל מ-15 יורו למבוגר, ילדים בגילאי 4-14 החל מ-9.5 יורו, ילדים עד גיל 3 חינם. בקיץ המחיר הוא החל מ-19 יורו למבוגר, ילדים בגילאי 4-14 החל מ-11.5 יורו בקיץ.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של המקום: ראשון עד שבת 10:00-19:00. מומלץ להגיע מוקדם בבוקר לשעת הפתיחה כם כרטיסים שהזמנתם מראש כדי לא לבזבז זמן בתורים הארוכים לקופות.

 כתובת: 3,Spandauer Straße, 10178, Berlin AquaDom & SEA LIFE Berlin

אקווה דום ברלין

תפריט נגישות