אקספו דובאי 2020 שנערכת בשנים 2022 2021 זו תערוכת החדשנות והטכנולוגיות הגדולה ביותר בעולם. התערוכה העוצמתית נערכת כל חמש שנים במדינה אחרת וב-2022 היא נערכת בדובאי ומושכת אליה אנשים מכל העולם.

 

תערוכת אקספו דובאי הייתה אמורה להתחיל באוקטובר 2020 ובגלל אילוצי הקורונה נדחתה שוב ושוב עד אוקטובר 2021. מסיבות שיווקיות לשמור על השם אקספו 2020, בדומה לאולימפיאדה והיורו שלא שינו את שמן לתאריך החדש.

 

מיליוני תיירים מגיעים לראות כיצד דובאי מחברת את מיטב המוחות ומקלה על העתיד באירוע הגדול ביותר שנערך אי פעם בעולם הערבי. תוכלו לראות כאן יצירות חדשניות, תוכניות ובידור מ-192 מדינות משתתפות בסביבה ייחודית.

 

אפשר ללמוד כאן משהו חדש ממגוון מגוון של מיצבים, יצירות אמנותיות, סדנאות והופעות.

 

איך דובאי מאמצת עתיד בר קיימא יותר? מה צופן העתיד לסטודנטים לנסיעות, הדפסת תלת מימד, אדריכלות ואוניברסיטה המנסים לפתור בעיות גלובליות שמשפיעות על האזור?

 

חשוב מכך, איך 'ג'טמן' מתכנן להשיג 100% טיסה אנושית אוטונומית? קבלו את כל התשובות בתערוכת אקספו דובאי 2022 שתוכננה להתקיים מ-1 באוקטובר 2021 עד 31 במרץ 2022, והיכנסו במהירות עם כרטיס שימושי לסמארטפון.

 

האירוע המרגש הזה הוא עצום בגודלו ומבטיח למלא את המוח שלכם ברעיונות מבריקים! אקספו דובאי 2022 EXPO DUBAI זו חגיגה של פעם בחיים, והאירוע הגדול ביותר שנערך אי פעם בעולם הערבי. הוא אמור לקבל בברכה 192 מדינות משתתפות ומיליוני מבקרים מכל העולם וגם אתם יכולים להיות שם ולחוות בעצמכם את העוצמה שלו.

 

תוכלו לראות את משטח ההקרנה הגדול בעולם ב-360° ולמדו מה תביא הדפסת תלת מימד לדורות הבאים. תחוו יצירתיות עכשווית, ארכיטקטורה פורצת דרך, בתוספת מיצבים מדהימים, יצירות אמנותיות והופעות מוזיקליות של כמה מהכישרונות המובילים בעולם.

 

התערוכה הראשונה של אקספו התקיימה בלונדון בשנת 1851, והגוף הרשמי המפקח על התערוכות העולמיות הוא הלשכה לתערוכות בינלאומיות.

 

אקספו דובאי 2020 זו לא אטרקציה כמו בורג' חליפה דובאי אלא משהו שקורה פעם אחת בחיים ומי שאוהב חדשנות ומבקר בדיוק בתאריכי התערוכה בדובאי חייב לבקר בה.

 

בואו לבקר במגוון של 192 ביתנים כפריים הכוללים נרטיבים מכל פינה בעולם, כולם בסביבה ייחודית עם מטעי דקלים, עצי יסמין, תאנים ואדי ונופים מדבריים.

 

אנחנו מדברים על מיצגים מושכי עין, מכופפי מוח, מדגדגי בלוטות טעם, דברים טובים ומוזרים. תוספת נהדרת לחופשת דובאי שלכם ואולי אפילו הסיבה האידיאלית לבקר בעיר המרתקת הזו.

אקספו דובאי כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס אל תערוכת אקספו דובאי 2020 עולה החל מ-12 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להימנע מעמידה בתור לקופות ולעקוף את התור.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת כרטיסים לאקספו דובאי 2020 תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי להדפיסם ובלי לעמוד בתור לקופות הכרטיסים. באופן כללי מומלץ להזמין כרטיסים לאטרקציות בדובאי מראש אונליין.

 

שעות פתיחה של התערוכה: ימים ראשון עד חמישי מ-10:00 עד חצות.

 

כתובת: Lehbab Street – Dubai – United Arab Emirates, Dubai

אקספו דובאי