ארוחת אבירים לונדון זו חוויה מיוחדת שמיועדת למבוגרים וילדים כי אם יש מקום שהכי מזכיר לנו בית מלוכה ואבירים זה לונדון. אם הגעתם אל לונדון ואתם מחפשים אטרקציות מיוחדות מעבר לאטרקציות מפורסמות כמו לונדון איי או מוזיאון מאדאם טוסו לונדון שזה מוזיאון השעווה בלונדון תגלו כאן משהו מיוחד שלא חוויתם בשום מקום בלונדון.

 

ארוחת אבירים לונדון זו חוויה לגמרי אחת. מדובר במשתה מיוחד מימי הביניים שנערך במסעדה הלונדונית המיוחדת The Medieval Banquet והוא מאפשר לכם להרגיש למלכים או אבירים עם סעודה כיד המלך כולל יין.

 

היכנסו להזמנת מקומות לארוחה!

 

היכנסו לעולם השולחנות העגולים, גביעי כרי הדשא, ושיחות בי משפחת המלוכה. לבלות ערב בסעודה של ימי הביניים זה להעביר זמן כמו שהיו פעם: לחגוג ולהתבדר, כשאתם והאספסוף שלכם מתעוררים. אוכל טוב, שתייה חזקה, ושפע של בידור משוריין ומשעשע. אם אתם חושדים שההיסטוריה של לונדון אורבת סביב כל פינה, הנה אתם מקבלים אותה במלוא הדרה.

 

ארוחת אבירים לונדון היא למעשה משתה ושל אוכל, שתייה ובילוי, המשתה מימי הביניים טובל אתכם בחיים הגבוהים שלפני אלף שנה. האירוע הזה אינו ארוחת ערב רומנטית שקטה אלא ערב של משתה משנת 1399, כאשר הארוחה מחולקת לארבע מנות, בירה ויין. המבנה העתיק בעל העמודים והקשתות המוצלבות בתקרה יכניסו אתכם לאווירה מלכותית ואבירית.

 

העובדה שזה מתרחש בבית השנהב, אולם הישיבות לשעבר של אבירי הפורטספוקן רק מוסיף מנה של מציאות של פסטיבל האוכל המלכותי הזה. זו לא הרצאת היסטוריה, זו מסיבה מימי הביניים שלא מתייחסת ברצינות לרגע. משך ארוחת האבירים כארבע שעות.

 

ארון איפור ובגדים יהיו לרשותכם כדי לאפשר לכם לעטות תחפושת של מלך, מלכה, נסיכה או אביר ולהיכנס לרוח. תוכלו לצעוק למלצרים כשאתם רוצים כוס נוספת של המשקאות הזמינים, ואכלו עם הידיים! ובין לבין תוכלו ליהנות מבידור תקופתי עם מופעים מיוחדים כמו דו קרב אבירים, מופעי אקרובטיקה מיוחדים ורקדנים. אפילו הנרי השמיני נכנס לפעולה עם שיר ערש מימי הביניים.

 

ברגע שהכיף של ימי הביניים הסתיים, סיימו את הלילה בריקודים עד שתצאו במסיבת הדיסקו בשעות הלילה המאוחרות. בסוף הערב תהיה לכם בטן מלאה ותהיו במצב רוח מרומם. אין שום לילה אחר שיכול להשתוות אל ארוחת אבירים לונדון וזו חוויה שחייבים לחוות לפחות פעם אחת.

ארוחת אבירים לונדון מחיר כרטיסים

ארוחת אבירים לונדון היא אירוע מיוחד ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם. מחיר כרטיס לארוחה החל מ-58 יורו, ילדים בגילאי 4-17 החל מ-35 יורו.

 

היכנסו להזמנת מקומות לארוחה!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם במקום באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס את הכרטיס.

תהליך הרכישה הוא פשוט, בטוח ומהיר ונערך באתר הכרטיסים. יש להגיע 15 דקות לפני מועד הסעודה שקבעתם. מומלץ להגיע לשם מוקדם יותר ולטייל סביב הרציפים סנט קתרין שבהם תוכלו לראות כמה מיאכטות הכי מדהימות בעולם.

כתובת: Ivory House, St Katharine Docks, E1W 1BP, London

ארוחת אבירים לונדון

תפריט נגישות