ארמון נימפנבורג הוא אחד מהמקומות המרשימים והמפורסמים ביותר באירופה, וממוקם בעיר דרזדן, בגרמניה. הארמון הינו אחד מאטרקציות התיירותיות המרכזיות בגרמניה, ובאמת מגיעים לבקר בו תיירים מרחבי העולם.

 

הארמון נבנה במאה ה-18, והיה מקום מגורים של מלכי סקסוניה ואומנים חשובים באותה תקופה. הוא שופץ והרחב במאה ה-19, והפך למקום מרשים ויוקרתי יותר, המשלב סגנון ארכיטקטוני מסורתי ואמנותי.

 

ארמון נימפנבורג מכיל מספר חדרים ומבנים שונים, וכל אחד מהם מכיל יופי ואמנות יוצאי דופן. החדר המרכזי של הארמון הוא הסאל דה באול, אשר מכיל חצי מעגל של חלונות ענקיים, תקרה גבוהה, וקירות מצופים בזהב ובפסים מסוגננים.

 

בנוסף לסאל דה באול, הארמון כולל גם מספר חדרים מרשימים אחרים, כגון חדר האוכל המרווח, המכיל תקרה מקורנת וקירות מצופים בצבעי פסים ירוקים וזהב, וכן חדר העץ הירוק, אשר מכיל קירות מצופים באריחים.

 

כמו כן, ארמון נימפנבורג מכיל גם גן יפהפה, אשר מתאר את התפיסה הקלאסית של הגנים הפורמליים האירופיים. הגן מכיל מספר גשרים, מזרקות מרשימות, ומכיל גם את קסם הגן הסודי של המקום, הגן האנגלי הטבעי המרהיב אשר מסביב לגן הפורמלי.

 

בנוסף לחדרים ולגן היפיפה שבמקום, הארמון מכיל גם מגוון מוזיאונים ואוספים שונים. למשל, הוא מכיל מוזיאון לאמנות ברוקוקו, אשר מציג יצירות מרשימות מתקופת הרנסנס ועד לתקופת האורוקוקו, וכן מוזיאון לכלי תפירה, שבו מצויים מספר כלי תפירה מהתקופה הקלאסית המרתקת.

 

בסך הכל, ארמון נימפנבורג הוא מקום מרשים ומרהיב שמכיל מגוון אמנותי ותרבותי עשיר, ומציע חוויה תיירותית משגעת לכל מי שמתעניין בתרבות ובאמנות האירופית. מומלץ מאוד לבקר במקום וליהנות מהמגוון העשיר של המתקנים והאטרקציות שבו.

 

הצטרפו למסע חזרה למאה ה-18 בסיור מודרך בארמון נימפנבורג המדהים או רזידנס של מינכן. שמעו סיפורים סודיים על חיי המאה ה-18 וראן את הפארק ולמדו כיצד הוא התפתח.

 

התחילו בפגישה עם המדריך שלכם ליד דלפק הכרטיסים והיכנסו לחדרים המעוצבים להפליא, המפוארים של הוד העבר. גלו כיצד התקבלו אורחים ונחגגו נשפים או אירועים חגיגיים.

 

התפעלו מהרהיטים היקרים והייחודיים, מהגילופים בציפוי זהב על הקיר ומהתפרים המורכבים. התפעלו מהאולם הגדול המשוכלל, הביטו בגלריית היופי הגדולה של אלקטור מקס עמנואל וראו את דירות המלכה.

 

עקבו אחר המדריך שלכם דרך האמלינבורג, וחקרו את הפגודנבורג הייחודית עם חדר הציור הסיני העדין שלה. לברוח ממלכודות המלוכה במגדלנה הרמיטאז' הפשוטה והמרגיעה.

 

ארמון נימפנבורג נחשב לאחד משלושת הארמונות החשובים במינכן, יותר מאשר טירת נוישוונשטיין המפורסמת. הוא פתוח לקהל המבקרים ושוכנים בו מוזיאון הכרכרות של מינכן, מוזיאון הפורצלן של מינכן, הגנים הבוטניים של מינכן ומוזיאון האדם והטבע של מינכן.

ארמון נימפנבורג כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס החל מ-22 יורו, מחיר של סיור פרטי VIP החל מ-120 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כי הארמון הוא אטרקציה תיירותית מאוד מבוקשת ולא כדאי לחכות עד הרגע האחרון ולהישאר בחוץ.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

היכנסו להזמנת סיור פרטי VIP!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, אלו כרטיסים דיגיטליים. פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

בעת הזמנת כרטיסים יש לבחור תאריך ושעה ולהגיע לפחות רבע שעה לפני. הסיור יוצא בזמן אז יש להקפיד לא לאחר.

 

מחירי הכרטיסים יכולים להשתנות בהתאם לעונה. המחיר הקובע הוא המחיר הסופי באתר ההזמנות.

ארמון נימפנבורג

תפריט נגישות