ארמון קנזינגטון ממוקם בתוך גני קנזינגטון המרהיבים ונמצא ב"רובע המלכותי קנזינגטון וצ'לסי" שהוא אחד מהרובעים של לונדון. ארמון קנזינגטון הוא ארמון מלכותי אמיתי, זה המקום שבו הנסיך ויליאם חי עם הדוכסית של קיימברידג 'ושני הילדים שלהם. גם אם אתם כנראה לא תתקלו בהם במסדרון, זה עדיין חלון מרתק לתוך חייהם של בית המלוכה האנגלי בעבר ובהווה. המלכה ויקטוריה נולדה בארמון ופגשה את בעלה לעתיד אלברט שם. הארמון המקורי הוקם בראשית המאה ה-17 עבור הרוזן מנוטינגהאם. באותה עת היה קנזינגטון כפר קטן, והרוזן הקים את ביתו הכפרי באתר וקרא לו "בית נוטינגהאם".

 

ארמון קנזינגטון מארח את "הדיאנה" שזו תערוכת אופנה לזכרה של הנסיכה המנוחה שחוגגת את אורח החיים והסגנון של 'הנסיכה העממית'. זו תערוכה חדשה שחוגגת את החיים והסגנון של דיאנה, הנסיכה מוויילס. עוקבת אחרי האבולוציה של סגנונה המיוחד, מן התלבושות המעומעמות של הופעתה הפומבית הראשונה אל האלגנטיות והביטחון של שנותיה המאוחרות. לכבוד התערוכה, הגנים המלכותיים ישתלו עם צמחים ופרחים בהשראת זיכרונות החיים, הדימוי והסגנון של 'הנסיכה העממית'. בשל הפופולריות של התערוכה הזאת, ייתכן שיהיה עליכם לחכות קצת לפני הכניסה. תוכלו לקבל תור עם שעה מדויקת לכניסה לתערוכה ובינתיים להסתובב ולהתרשם מהארמון.

 

ארמון קנזינגטון הוא בית מלכותי כבר 300 שנים. בהוראתה של המלכה ויקטוריה, חדרי המדינה נפתחו לציבור ב-1899, ביום ההולדת ה-80 שלה. מאז היה זה בית מגורים פרטי למשפחת המלוכה ולמוזיאון ציבורי. תוכלו לעלות בגרם המדרגות המפואר של הארמון, לבקר בחדרי המלוכה, חדר הקופולה המופלא והגלריה של המלך. חדר הציור יגרום לכם להרגיש ממש כמו בני מלוכה.

 

אחרי ארמון קנזינגטון תוכלו לטייל ולהנות בגני הארמון המרהיבים. לשוטט בעריסה, לטייל בצל ולהביט על פרחי הנוי בגינה. זוהי הזדמנות מצוינת לתרגל את גל המלוכה שלכם ולהרגיש מלכותיים לפחות לכמה שעות בארמון הלונדוני המפואר שנקרא ארמון קנזינגטון והוא חושף ארמון של סיפורים סודיים וחיים ציבוריים. תוכלו לחוות את חיי החצר המלכותית מהמאה ה-17 וה-18. החל משנת 2011 לאחר שיפוצים בעלות גבוהה מאוד מתגוררים בארמון הדוכס והדוכסית מקיימברידג' הנסיך ויליאם וקייט מידלטון, ובנם ג'ורג', נסיך קיימברידג' ובתם הנסיכה שארלוט מקיימברידג'.

ארמון קנזינגטון כרטיסים מחיר

מחיר כרטיסים אל ארמון קנזינגטון עולה החל מ-25.8 יורו, ילדים בגילאי 5-15 ישלמו רק 13 יורו וניתן לקנות כרטיס משפחתי מוזל לזוג הורים ועד 3 ילדים במחיר של החל מ-64.5 יורו בלבד (במקום 90 יורו). מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין ולחסוך את זמן ההמתנה הארוך בקופות. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל שלכם ולסלולרי ותוכלו להציג אותם בכניסה לאחר הדפסה בלבד.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

הזמינו מאתר טיקטס!

 

שעות פתיחה או פעילות הן ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-16:00. מומלץ להגיע לפני 12 בצהריים כי אחרי זה המקום עמוס יותר.

כתובת: Kensington Gardens, London

ארמון קנזינגטון לונדון

יש כמה מקומות מלכותיים באנגליה כמו ארמון בקינגהאם לונדון וכמובן טירת וינזדור אבל כאן יש את הקסם של הנסיכה דיאנה.

תפריט נגישות