ברלין פס הוא כרטיס אטרקציות שחוסך לכם המון כסף בברלין ומסדר לכם המון כיף בדיוק כמו לונדון פס באנגליה. כל מי שמגיע אל ברלין רוצה לטרוף את העיר התוססת הזאת ולבלות בה כמה שיותר גם מסעדות ומועדונים אבל גם במגוון עשיר של מוזיאונים מעניינים, גלריות, אנדרטות, טיולים ועוד. רוב התיירים הישראלים שמגיעים אל ברלין באים בלי תכנון מראש וכך מבזבזים זמן יקר בסיבובי סרק בברלין מבלי להיות במקומות הבאמת מעניינים או שנזכרים לטייל ביום האחרון בלחץ.

 

אז איך מתכננים טיול בברלין עם אטרקציות שווה? יש דבר שנקרא ברלין פס או פאס וזהו כרטיס שמרכז את כל האטרקציות הכי שוות בברלין התוססת. זה כרטיס עיר סיור שמאפשר למבקרים לחוות את כל מה שיש לברלין להציע תוך חיסכון בזמן וכסף. Berlin Pass כולל כניסה חופשית לאטרקציות, אנדרטות ומוזיאונים מובילים והכל בכרטיס אחד שקונים בהנחה גדולה של עד 40% הנחה.

 

האטרקציות יכולות לכלול (תלוי בסוג הכרטיס) את מוזיאון פרגמון המפורסם, המוזיאון היהודי, המוזיאון המצרי, בית אנה פרנק, כניסה חופשית לחמישה מוזיאונים פופולריים במוזיאון האי ברלין; גלרית המוזיאון בודה, מוזיאון פרגמון, Altes Museum, המוזיאון החדש הלאומי. כמו כן מאפשר כניסה לארכיון הבאוהאוס, דויטשר דום, Brucke Museum, נהר קרוז, צ’ק פוינט צ’רלי מוזיאון, הקתדרלה, אוטובוס תיירים בברלין ל-24 שעות, סיור אופניים ,סיור רגלי, סרטים במוזיאון ברלין ועוד.

 

הכרטיס כולל 3 אטרקציות מרכזיות כמו מגדל הטלוויזיה ברלין ומוזיאונים ומוזיל לכם את העלות של האטרקציות בברלין. הכרטיס גם כולל מדריך שמע וגם הנחה על מגוון פעילויות ואטרקציות מעבר ל-3 האטרקציות שכלולות בכרטיס.

 

היכנסו להזמנת הכרטיס ותוכלו לחסוך!

 

ברלין פס או פאס תוכנן לכל התיירים והמבקרים בברלין כדי לעזור להם לגלות את הטוב ביותר של ברלין בפחות כסף. זה כרטיס מגנטי שעובד על מערכת סריקה ומשמש ככרטיס שלך לאטרקציות, אנדרטאות, במוזיאונים הטובים ביותר של ברלין ולמעלה מ-50 גלריות. קניית ברלין פס באתר חוסכת לכם גם זמן יקר בטיול שלכם כי אתם לא צריכים לעמוד בתור לכרטיסים בכל אטרקציה שאתם הולכים אליה וגם אתם לא צריכים לחפש איפה מקבלים הנחות.

 

Berlin Pass – ברלין פס פאס כולל מדריך חינם כדי לעזור לכם לתכנן את הבילויים והטיולים שלכם באזורים סביב ברלין. ניתן לרכוש ברלין פס למבוגרים או ברלין פאס לילדים בגילאי 6-14 במחירים שונים. יש אחריות מלאה על תקינותם של הכרטיסים ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

ברלין פס מחיר

מחיר הכרטיס המשולב לאטרקציות הוא החל מ-55 יורו, ילדים משלמים החל מ-19 יורו וזה עולה בהדרגה בהתאם לגיל. יש מספר סוגים של כרטיסים שזמינים לפי העונה והתקופה וזה לא משהו קבוע. כדאי לקרוא במהלך ההזמנה מה הכרטיס המשולב כולל.

 

 

היכנסו להזמנת הכרטיס ותוכלו לחסוך!

 

לפני שאתם מזמינים את הכרטיס חשוב שתתכננו את מסלול הטיול שלכם בברלין ותשלבו את האטרקציות בו כדי לוודא שבאמת תספיקו לבקר בהן בזמן השהיה שלכם בעיר.

ברלין פס פאס

תפריט נגישות