גן החיות של לונדון או בשמו הרשמי גן החיות של האגודה הזואולוגית של לונדון הוא פתרון מושלם למי שמחפש אטרקציות לילדים בלונדון ואופציה לבילוי של שעות לכל המשפחה, כי מי לא אוהב לבלות בגן חיות? זה אולי גן החיות המדעי המפורסם ביותר בעולם כולו והוותיק ביותר, יותר ותיק מאשר גן החיות ארטיס באמסטרדם. נבנה על ידי ג'נטלמנים ויקטוריאניים עם שמות כמו סר סטמפורד ראפלס ודסימוס ברטון, זה היה חלק חשוב של בחיים בלונדון כמעט 200 שנה. היום תוכלו לראות מעל 750 מינים של בעלי חיים תוך כדי הליכה דרך המבנים ההיסטוריים המיוחדים שלה. יש בגן למעלה מ-17,000 בעלי חיים והוא משתרע על שטח עצום של 145 דונם.

 

הגן שהוקם ונפתח לציבור בשנת 1847 עבר שינוי גדול בשנים האחרונות. במקור הוא היה "פארק החיות" של תקופת הוויקטוריאנית, והיום זה מוסד מדעי זואולוגי שמקיים שימור המעמיד בעלי חיים וחינוך תחילה. תוכלו לראות כאן בין היתר גורילות מרשימות, דרקונים קומודו פרהיסטוריים וצבי גלפגוס, אריות, ג'ירפות, זברות, טיגריסים, פנדה אדומה, למור הצווארון האדום, שונר סיבירי, קופים ונמרים . כל היצורים הגדולים והמרשימים מופיעים כאן. אבל זה לא הכל, כי יש כאן גם בית זוחלים, פרפרי גן עדן, אקווריום מרשים, חוף פינגווין, תערוכת עכבישים ועוד. תוכלו להעביר את היום עם הרבה תצפיות על חיות והילדים יוכלו להנות מכל השפע שיש לגן החיות הלונדוני להציע. שימו לב לשעות ההאכלה של החיות ופעילויות נוספות ותוכלו להביא את הילדים לצפות.

 

גן החיות של לונדון ממוקם בקצה הצפוני של ריג'נטס פארק, דרומית לתעלת ריג'נטס. הגן עשה למעשה היסטוריה כשהיה גן החיות הראשון שפתח בית זוחלים בשנת 1849 וגם הראשון שפתח אקווריום מרשים בשנת 1853 ובית חרקים בשנת 1881. כמו כן גן החיות של לונדון היה הראשון שהקים גן חיות לילדים בשנת 1938 והיום אפשר להנות מכל הדברים הללו והכל בגן חיות אחד לכל המשפחה באנגליה.

גן החיות של לונדון כרטיסים מחיר

כשאתם קונים כרטיסים לגן החיות בלונדון אתם שותפים באחזקתו של הגן כי הוא ממומן מרכישת כרטיסים ותרומות. הגן פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים בקופות שלו, לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולא לבזבז זמן בעמידה בתורים ארוכים, בעיקר כשצריך לעמוד עם ילדים. רכישת כרטיס אונליין גם זולה יותר מאשר בקופה ויש לכם אפשרות לרכוש כרטיס משפחתי עם הנחה נוספת. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לעונה והוא עולה החל מ-23 יורו, גילאי 3-15 החל מ-18 יורו, כרטיס משפחתי לשני מבוגרים ושני ילדים החל מ-74 יורו, הנחה של 10% בהשוואה לרכישת כרטיסים בודדים. מחירי הכרטיסים יכולים להשתנות מעת לעת. מומלץ לבדוק אם הכרטיס נכלל בכרטיס המשולב לונדון פס שמאגד מספר אטרקציות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של גן החיות הן ימים ראשון עד שבת 10:00-16:00. מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר ועם כרטיסים שהזמנתם מראש. משך הביקור הוא בערך 3-4 שעות ואף יותר מזה. שעות פעילות הגן יכולות להשתנות מעת לעת, במיוחד בחגים הלועזיים. שימו לב שאסור להאכיל את החיות.

כתובת: לונדון NW1 4RY, בריטניה

גן החיות של לונדון

תפריט נגישות