גן החיות של ליסבון הוא בילוי לכל המשפחה ובמיוחד לילדים וניתן לבלות בו כמה שעות טובות עם למעלה מ-300 מינים ו-2000 חיות כולל בעלי כנף מסוגים שונים.

 

אחרי שמצאתם איפה לישון בליסבון מתחיל השלב בו מחפשים אטרקציות בבירת פורטוגל והעיר הכי גדולה בה ואם אתם מגיעים עם ילדים אז גן החיות של בירת פורטוגל אמור להיות חלק מהאטרקציות שתבלו בהן בעיר ויש בהחלט מה לראות בו, בעיקר לילדים קטנים.

 

גם אם הייתם בגני חיות בארץ או בחו"ל כמו גן החיות ארטיס באמסטרדם הולנד או גן החיות של לונדון עדיין תוכלו ליהנות יחד עם הילדים גם כאן כי גן החיות של ליסבון מציע לכם חוויה נהדרת שכוללת גם רכבל מיוחד.

 

גן החיות של ליסבון הוא הוותיק מסוגו בחצי האי האיברי, כל הדרך חזרה לשנת 1884. ממש בלב ליבה של ליסבון, תוכלו לתכנן יום בגן החיות ולהפוך אותו לחקר יום אחד של כדור הארץ כולו בעזרת חיות מכל העולם ולהעביר כמה שעות טובות של כיף לכל המשפחה.

 

טיילו בעזרת החיות בעולם, מבלי לעזוב את הנוחות של ליסבון. התחילו בגילוי הנמרים בצמחייה הצפופה של יער הגשם הלח, צפו בהתנהגותם של אריות, ג'ירפות ופילים כשהם משוטטים בסוואנה האפריקאית הצחיחה, והסתנוורו מהציפורים המלכותיות והצבעוניות של דרום אמריקה.

 

על ידי ביקור בגן החיות, אתם גם תורמים למשימתם לשמר כמה מהמינים הנפלאים הללו ובתי הגידול שלהם בגן החיות. בגני חיות יש מספר זנים בסכנת הכחדה שזוכים לטיפול מיוחד כדי לשמר אותם ואף לתרום להתרבותם.

 

תוכלו לבקר בגן החיות בחווה עם חיות משק כמו כבשים, חמורים, ארנבים ועוד והילדים יוכלו ללטף את החיות. יש גם מתחם מיוחד לנמרים וגם לקופים.

קחו טיסה של 20 דקות מעל גן החיות עם הרכבל ההיסטורי שלו, חוויה שלא תמצאו ברוב גני החיות.

 

מומלץ להביא איתכם לגן החיות כריכים, חטיפים, פירות ומים כדי שלא תצטרכו לבזבז הרבה כסף על זה בגן החיות. לרוב המחירים במקומות כאלה הם לא זולים בכלל.

גן החיות של ליסבון כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס לגן החיות החל מ-26.5 יורו, ילדים בגילאי 3-12 החל מ-16.5 יורו, פנסיונרים בגילאי 65 ומעלה החל מ-19 יורו. המחירים מעודכנים ליום הפרסום בלבד. המחירים המעודכנים מופיעים באתר להזמנת כרטיסים.

 

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך זמן המתנה בקופות שעלול להיות ארוך.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת כרטיסים לגן החיות תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם כי הכרטיס הוא דיגיטלי.

שעות פתיחה פעילות של הגן: ראשון עד שבת בין השעות 10:00-20:00. שעות פעילות גן החיות יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים הלועזיים. מומלץ להתעדכן בעת הזמנת הכרטיסים.

כתובת: Praça Marechal Humberto Delgado, 1549-004, Lisbon

גן החיות של ליסבון