גן הפרחים בדובאי שנקרא גם הגן הקסום דובאי זו אחת האטרקציות הפופולריות ביותר יחד עם סקי דובאי וכמובן בורג' חליפה דובאי שהוא המגדל המפורסם. הגן הוא בילוי שמתאים לכל המשפחה ובהחלט מומלץ להגיע וליהנות מכל היופי והטבע שיש לגן להציע.

מתי ראיתם גן פרחים באמצע המדבר? גן הפרחים בדובאי הוא פלא מיוחד ומרהיב שנמצא באמצע המדבר ונראה ממש כמו פאטה מורגנה עם 150 מיליון פרחים ו-250 מיליון צמחים מסוגים שונים.

בואו לראות תצוגות פרחים גדולות מהחיים במקום האחרון שהייתם מצפים לראות. תראו פלאי גננות מרהיבים כמו קיר הפרחים הארוך ביותר שנוצר אי פעם. בקרו בגן הפרפרים של דובאי, ביתם של 15,000 פרפרים של למעלה מ-50 זנים שונים ותוכלו לחזות במראה מרהים מעין כמוהו.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

בתוך גן הפרחים דובאי, ששטחו 72,000 מ"ר, תהיה לכם הזדמנות להעריץ יותר מ-150 מיליון פרחים המסודרים בכמה מהתצוגות המורכבות והיפות ביותר שתראו אי פעם. לא כמו גני קוקנהוף הולנד שפתוחים רק 8 שבועות בשנה, כאן גן הפרחים פתוח לאורך כל השנה.

תמצאו יותר מהזרים הממוצעים בחנויות הפרחים או מהגנים הבוטניים. תחשבו בגדול, ואז תחשבו אפילו יותר (זה דובאי אחרי הכל). יש מיצג בגן המורכב מכ-500,000 פריחות פורחות, שעון פרחוני ענק ושדרה המוקדשת לדיסני עם מיקי מאוס משלה בגובה 18 מטר. תוכלו גם למצוא מיצגים נוספים מפרחים כמו טירות, פילים, בלרינות, מטוס בגודל אמיתי, דובים ואפילו את בורג' חליפה דובאי שהוא המגדל הגבוה ביותר בעולם.

 

ודאו שאתם תופסים את מצעד הפרחים במהלך ביקורכם – הוא כלול בכרטיסים שלכם לגן המופלא של דובאי! צפו בצעדה כוריאוגרפית של מבצעים בתלבושות צבעוניות ובמסכות מיסטיות, כשהיא מצטרפת ללהקה מלווה שמנגנת מוזיקה חיה. אחרי שהתמלאתם בפרחים, טוסו אל גן הפרפרים של דובאי – ביתם של למעלה מ-50 מינים שונים של פרפרים בכיפות משלהם בשליטת האקלים ותישארו פעורי פה.

 

שימו לב שמזג האוויר בדובאי הוא חם מאוד רוב הזמן וכדאי להגיע לגן בשעות אחה"צ המאוחרות או שעות הערב המוקדמות. ניתן גם להגיע ממש מוקדם בפתיחה ולהצטייד במקדם הגנה, כובע ומים. מומלץ גם להצטייד בארוחה קלה, למרות שיש בגן מספר מסעדות אבל המחירים בד"כ לא זולים.

אם אתם רוצים לקחת איתכם מזכרת מהמקום תוכלו לקנות כזאת בחנות המזכרות של הגן.

גן הפרחים בדובאי כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס אל גן הפרחים של דובאי הגן הקסום דובאי החל מ-14 יורו. ילדים מתחת לגיל 3 חינם בהצגת תעודה מזהה. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לדלג על התור בקופות הגן. לאחר הזמנת הכרטיסים תוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של הגן: שני עד שישי 9:00-21:00, שבת וראשון 9:00-23:00. ניתן להיכנס לגן עד שעה לפני הסגירה.

כתובת: Al Barsha South 3, Dubailand, Dubai, UAE, Dubai

גן הפרחים בדובאי

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים אונליין:

  1. נחמד מאוד. תהליך השגת הכרטיסים היה קל מאוד למרות העובדה שהיה יום עמוס. בטוח יחזור וישתמש באפליקציה.
  2. קניתי כרטיסים לכל המשפחה. תהליך קל מאוד, הרגע הצגנו כרטיסים בדלפק והם נתנו לנו להיכנס. אני מרוצה ואזמין עוד אטרקציות דרך האתר הזה. תודה.
  3. לא היו תורים והכל עבר חלק. פגשנו כמה אנשי צוות ידידותיים שעזרו לנו בשמחה עם שאלות. תודה לכולם!
  4. פנטסטי לחלוטין, הלכנו ב-10 בבוקר והיינו מרוצים, אם אתם כמונו ולא אוהבים קהל, להגיע מוקדם. נציין לטובה את דובאי.
  5. מדהים. כמו כן, מאורגן היטב מתחילתו ועד סופו ללא לחץ זמן. 
  6. הלכתי בלילה בשבת ולא היה תור. אין קהל. חוויה מדהימה של הטבע.
  7. מדהים! אני מאוד מעריך את הארגון של הדברים מסבירי הפנים.
  8. חוויה מעולה. תהליך הכרטוס היה חלק וחסך לי קצת כסף מאשר לקנות בדלפק הכרטיסים.

תפריט נגישות