דאונרל הולנד הוא מתחם כיפי ומהנה לכל המשפחה שיש בו גם פארק שעשועים עם מתקנים לכל הגילאים וגם פארק מים מקורה בהולנד עם מספר מתחמי מים לפי עולמות וגילאים.

 

פארק דאונרל הולנד נחשב לאחד מפארקי הנופש היפים ביותר בהולנד והוא ממוקם במרחק של כחצי שעה בלבד משדה התעופה סכיפול, כך שלא צריך לבזבז הרבה זמן מיותר על נסיעה משדה התעופה לפארק הנופש ובחזרה.

 

 duinrell מספק חוויה מדהימה לכל המשפחה. שפע פעילויות שנמשכות סביב השעון, בינגו נושא פרסים, דיסקו לכל הגילאים, השכרת אופניים, קיר טיפוס, בית ספר לצלילה, דוכני אוכל, פארק שעשועים עם מתקנים משוגעים, פארק מים המקורה הגדול ביותר הולנד עם בריכות, מגלשות ענק ועוד אין סוף אפשרויות לעסוק בבילוי, ספורט ונופש כך שכל שנותר לעשות זה רק לבחור. זהו המקום בו כולם, הורים וילדים רוצים שהחופשה רק תימשך.

יש מספר אפשרויות לבלות בפארק דאונרל הולנד והן כוללות: כניסה בלבד לפארק השעשועים, כניסה משולבת לפארק השעשועים ולפארק המים המקורה או לינה בפארק הנופש דאונרל הולנד שמקנה לכם כניסה חופשית לפארק השעשועים ולפארק המים המקורה.

 

דאונרל הולנד יכול להתאים לכל מזג אוויר כי יש פארק מים מקורה עם טמפרטורת מים חמה ונעימה בדרך כלל. תוכלו ליהנות מבריכת גלים, מגלשות אקסטרים, מתחם לילדים עם מגלשות ופטריות. היום גשום לא תוכלו ליהנות מפארק השעשועים אבל פארק המים בהחלט יכול להעביר לכם יום שלם של כיף.

 

יש בפארקים מסעדות וניתן להזמין שם מזון מהיר, גלידות, חטיפים ושתיה במחיר סביר אבל עדיין כדאי להביא איתכם כריכים, חטיפים, פירות ומים שיספיקו לכם לאורך היום.

 

חשוב לציין שפארק השעשועים של דאונרל הוא לא ברמה של אפטלינג שנחשב לפארק השעשועים בהולנד ובטח לא ברמה של פארק אירופה בגרמניה או יורודיסני פריז ולכן כדאי להתמקד יותר בפארק המים, בטח כשיורד גשם בחוץ וזה יכול לקרות בכל עונות השנה בהולנד.

 

מבחינת פארק הנופש דאונרל כדאי שתבדקו אם הפארק קרוב לרוב האטרקציות שאתם מתכננים להגיע עליהם, אחרת תיאלצו לבזבז המון שעות נסיעה בכבישים ביום. יש מספיק כפרי נופש בהולנד שאפשר ליהנות בהם אז כדאי שתשוו ביניהם. 

תפריט נגישות