האקווריום של ניו יורק בקוני איילנד זו אטרקציה מיוחדת שמתאימה לילדים ולכל המשפחה ומציגה את החיים של יצורי המים במקום אחד שקט ורגוע. האקווריום של ניו יורק מציע הצצה אינטימית לעולם התת ימי עם מגוון גדול ומרהיב של תצוגות מים, בכיכובם של פינגווינים, אריות ים, כרישים, דולפינים ועוד יצורי מים מופלאים. במתחם אריות הים של האקווריום תוכלו לראות את תצוגות השימור של שונית גלובר. אם אתם מתעניינים בדגים מכל הגדלים והצבעים? תוכל לפנות לתצוגת השונית של גלובר לקבלת חווית צפייה מרהיבה ולא תצטרכו לצלול ולהירטב בשביל לראות את כל הדגים היפים שיש פה. בסה"כ האקווריום מציג למעלה מ-8000 מינים של דגים ויצורי ים.

 

אם אתם מעדיפים חיות ימיות גדולות יותר, לא להחמיץ את אריות הים של האקווריום של ניו יורק. תוכלו לראות אותם רוקדים, אוכלים ומשחקים. אתם יכולים לסיים את הביקור המופלא עם טיול לאורך צוקי הים, שם תוכלו לראות פינגווינים, כלבי ים, ולוטרות משוטטים להם על חופי סלעי. אין ספק שזו חוויה מיוחדת לילדים ומבחינת אטרקציות בניו יורק מדובר באחת החביבות והרגועות, אפשרות לצאת קצת מההמולה הניו יורקית ולתת הצצה לעולמם המופלא של יצורי המים ולראות בין היתר צלופחים, דגי ליצן ועוד. תוכלו להנות מחוויית תיאטרון בארבעה ממדים (D4) שמשלב סרט תלת ממד עם טכנולוגיה חושית. מידי פעם יש אירועים ומופעים מיוחדים במקום והם כלולים במחיר הכרטיס.

 

האקווריום של ניו יורק New York Aquarium קיים כבר משנת 1896. הוריקן סנדי אילץ את האקווריום בשנת 2012 לסגור חלק מהמתקנים, אשר נפתחו מחדש בתחילת קיץ 2018, כך אתם יכולים להנות ממקום משופץ על המון דברים חדשים ומעניינים. האקווריום של ניו יורק הוקם לא רק כדי להציג את עולמם של יצורי המים אלא גם בשביל לשמר את החופים ואת יצורי המים שחיים בו. האקווריום מוקדש כל כך למשימה הימית שלו, שכאשר הוא נפתח בקוני איילנד הוא דילג על טקס חיתוך הסרט המסורתי. במקום זאת, היא ביקשה מאנני, פינגווין שחור רגל, לעשות את הכבוד על ידי נשיכה של הסרט החגיגי.

האקווריום של ניו יורק מחיר כרטיסים

מחיר כניסה אל האקווריום החל מ-24 יורו, ילדים בגילאי 3-12 החל מ-20 יורו, ילדים עד גיל שנתיים חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להימנע מתורים ארוכים בקופות ולהגיע ישר לכניסה לאקווריום. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין לסיור תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. כדאי לבדוק אם הכרטיס נכלל בכרטיס ניו יורק פס שמאגד תחתיו מספר אטרקציות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש ותוכלו לחסוך זמן!

 

שעות פעילות של האקווריום: ראשון עד שבת 10:00-16:30. מומלץ להגיע מוקדם עם כרטיסים שהזמנתם מראש. ניתן להיכנס פנימה עד שעה לפני הסגירה. שעות פתיחה של המקום יכולות להשתנות מעת לעת ובמיוחד בחגים לועזיים. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים.

כתובת המקום: 602,Surf Avenue, 11224, New York

האקווריום של ניו יורק

תפריט נגישות