הולנד עם ילדים מתבגרים או קטנים זה לגמרי חובה. הולנד היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות עבור ילדים ותוכלו למצוא בה המון אטרקציות לילדים קטנים ומתבגרים ולא רק אטרקציות. בכל פינה בהולנד תוכלו לראות נהרות, שטחים ירוקים וחיות בצדי הדרך כולל פרות, כבשים, סוסים ולא מעט ברווזים בכל מקום שיש בו מים. אלו דברים שכל ילד אוהב ולא רק ילדים. גם פארקי הנופש של הולנד מותאמים לילדים ותוכלו למצוא שם בריכה, מגרשי משחקים, פארקי מים, מגרשי ספורט, חיות מסתובבות, מסלולי אופניים, באולינג, קירות טיפוס, מועדון ילדים ועוד.

 

הולנד מתאימה לטיול כוכב, כאשר כל יום עושים מסלול אחר עם אטרקציות שונות ומיוחדות לכל המשפחה. אפשר לבלות בפארקי שעשועים כמו אפטלינג פארק, וואליבי, יוליאנה תורן, לינסהאוף ועוד. תוכלו לטייל במקומות ציוריים כמו זאנסה סכאנס, הוחה פלואה וחיטהורן עם רכב או עם הסעה מיוחדת מאמסטרדם ולבלות שם לפחות חצי יום פסטורלי של כיף עם כל המשפחה. תוכלו גם להקדיש יום לדולפינריום בהולנד ולשלב יחד את מסעדת עמי ותמי שהיא לא רק מסעדה מגניבה לילדים אלא גם גן שעשועים גדול ומגניב.

 

חלק מהטיול שלכם עם הילדים בהולנד יכול להיות באמסטרדם ושם תוכלו להגיע אל לא מעט אטרקציות מגניבות כמו this is holland אטרקציה יחסית חדשה ומגניבה מאוד שמאפשרת לכם טיסות סימולטור מעל הולנד. להגיע אל מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם שהוא אטרקציה נחמדה לכל גיל וכיף להצטלם עם הדמויות המפורסמות. מומלץ גם לאכול צ’יפס טעים ואת העוגייה המפורסמת שנחשבת לטעימה ביותר בעולם. אטרקציות נוספות באמסטרדם שמתאימות לילדים יכולות להיות גם מוזיאונים כמו מוזיאון נמו שהוא מוזיאון מדע גדול בן 5 קומות שאפשר לבלות בו יום שלם וגם ללמוד לא מעט. גם שייט תעלות זו אטרקציה נהדרת לילדים ואפשר לשלב את זה עם אוכל כמו המבורגר, פיצות או פנקייקים.

 

דברים נוספים שתוכלו לעשות באמסטרדם הם נדנדה באמסטרדם במצפה אדם לוק אאוט שזו אטרקציה עוצרת נשימה למתבגרים ואם יתמזל מזלכם ותגיעו בקיץ אז תזכו אולי לתפוס את היריד המיוחד בכיכר דאם שיש בו מיני פארק שעשועים עם מתקנים מיוחדים. יש לא מעט אטרקציות בהולנד לילדים וחשוב מאוד לתכנן מסלול ולהזמין כרטיסים לאטרקציות מראש.

תפריט נגישות