כרטיסים למגדל אייפל בפריז צרפת זה לגמרי חובה לכל מי שמגיע לפריז ורוצה להיכנס את אחד הסמלים הכי גדולים של העיר, אם לא הכי גדול שלה. מגדל אייפל היה הגבוה בעולם כאשר נבנה אבל איבד את התואר עם השנים.

יש במגדל 3 קומות או 3 תחנות, כאשר אל הקומה הראשונה אפשר להגיע גם באמצעות המדרגות וגם נערך שם מרוץ מדרגות בשנת 2015 עם מתחרים מ-16 מדינות שטיפסו 1665 מדרגות. מי שפחות בקטע של מדרגות יכול כמובן לעלות במעלית.

 

הזמנת כרטיסים למגדל אייפל בפריז חוסכת לכם המון זמן ומאפשרת לכם לעקוף את התורים בקופות בקלות. התורים לקופות המגדל יכולים להימשך המון זמן וכדאי לחסוך את הזמן הזה. יש גם זמן המתנה בכל קומה וקומה ומומלץ להגיע בבוקר מוקדם ככל האפשר או בשעות אחר הצהריים המאוחרות וכך גם תוכלו להרוויח את מגדל אייפל בלילה כשהוא מואר וגם כמובן באור יום.

תוכלו להשקיף ממרומי מגדל אייפל על נהר הסיין הסמוך אליו וגם על שער הניצחון בפריזמוזיאון הלובר המפורסם, כנסיות, מבנים היסטוריים ואטרקציות נוספות בפריז. זו בהחלט חוויה מיוחדת ואתר חובה בפריז ואין תייר שמפספס את מגדל אייפל.

הזמנת כרטיסים למגדל אייפל פריז מאפשרת לכם ליהנות לא רק מנוף מדהים ממרומי המגדל אלא גם ממקומות בילוי בקומות הראשונה והשנייה כולל מסעדות, חנויות מזכרות ובתי קפה עם נוף מהמם ומאוד כיף לשבת שם ולבלות. המחירים במקומות הבילוי לא זולים אבל שווה לשבת שם ולהשקיף על פריז, במיוחד בלילה שהכל מואר.

לפני שאתם מבצעים הזמנת כרטיסים למגדל אייפל פריז כדאי לבדוק את תנאי מזג האוויר ולוודא שאין בעיה שעלולה לגרום לכם לא לראות טוב מהמגדל. אחרי שביליתם בגדל תוכלו לטייל באזור, להמשיך לאטרקציות נוספות, לעשות קניות, ללכת למסעדות ובתי קפה באזור או לעשות שייט על נהר הסיין ולהכיר את פריז מהנהר.

יש לא מעט תיירים שרוצים להיות קרובים למגדל ולהסתכל עליו מידי לילה ולכן מזמינים מלונות בפריז ליד מגדל אייפל וכך נהנים ממנו כל לילה מחדש. כמובן שיש יתרונות נוספים למיקום כמו קרבה לאטרקציות מרכזיות, בתי קפה, מסעדות, קניות, תחבורה ציבורית ועוד

הזמנת כרטיסים למגדל אייפל בפריז מחיר

מחיר כרטיסים למגדל אייפל בפריז משתנה בהתאם לסוג הכרטיס שבוחרים ובהתאם לתקופה כי בחורף יש בד"כ הנחה מיוחדת. ניתן להזמין גם סיור מודרך במגדל אייפל כולל גישה לשלוש הקומות והדרכה פרונטלית באנגלית של שעה וחצי עד שעתיים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים!

 

אין צורך להדפיס את הכרטיס אלא מציגים אותו בכניסה באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם ונכנסים פנימה בקלות אחרי שעקפתם את התור לקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. מומלץ להגיע 15 דקות לפני השעה שקבעתם.

שעות פעילות המגדל: ימים ראשון עד שבת 09:30-23:45.

כרטיסים למגדל אייפל