המוזיאון החדש בברלין שנקרא מוזיאון נאוס ברלין הוא חגיגה גדולה לאוהבי עתיקות והיסטוריה. תוכלו למצוא במוזיאון מיצגים רבי מתקופת מצרים העתיקה והמזרח התיכון. המוזיאון החדש בברלין הוא חלק ממתחם אי המוזיאונים ברלין שיש בו מספר מוזיאונים בנושאים שונים כמו מוזיאון בודה ואפשר לבלות בו יום שלם של תרבות, אמנות והיסטוריה עתיקה.

 

המוזיאון החדש בברלין נבנה בין השנים 1843–1855 על פי תוכניות של האדריכל פרידריך אוגוסט שטילר, שהיה תלמידו של האדריכל קארל פרידריך שינקל. מבנה המוזיאון נהרס כמעט לחלוטין במהלך מלחמת העולם השנייה, ורק קירותיו החיצוניים נותרו לעמוד. המוזיאון שוקם ונפתח לקהל הרחב מחדש בשנת 2009. הוא כולל את מוצגי מצרים העתיקה, אשר הוצגו במוזיאון קודם למלחמת העולם השנייה, ועד פתיחת המוזיאון החדש הוצגו במוזיאון הישן.

 

הוא מסמן את ביתה של פסלה בן 3,300 שנה של המלכה המצרית נפרטיטי – אחת העבודות המפורסמות ביותר בעולם העתיק. תוכלו להתקרב פנים אל פנים עם אותו אייקון עתיק והרבה נוספים. צעדו חזרה אל העולם העתיק עם ביקור במוזיאון נאוס ברלין. בניין זה ששוחזר לאחרונה עשיר בעתיקות, סקרנות ומיתולוגיה. חלקו את זמנכם כאן בין שתי התערוכות הקבועות הלא פחות מרתקות.

 

מוזיאון האגיפטיש ופפירוסממונג שופע תרבויות מצריות ונוביות עתיקות. שימו עיניים על ראשי דיוקן של מלכים. טיילו דרך שלוש תאי תכשיטים מהממלכה הישנה. ראו את ראשו המפורסם של טייא (אחת הנשים המשפיעות ביותר במצרים העתיקה, האמינה שחיה בערך 1398 לפנה"ס – 1338 לפני הספירה) ותתפעלו מהמון פריטים מתקופת מצרים העתיקה.

 

מעל 6,000 פריטים ארכיאולוגיים שמוצגים במוזיאון מייצגים חיים מתקופת האבן ועד ימי הביניים. ראו את הניאנדרטל מלה מוסטייה, הביטו בציורי קיר המציגות מיתולוגיה נורדית בחדר אודין, אורנים וחדר האמנות הבהויה, וחזו בכובע הזהב של ברלין – קטע ראש של תקופת הברונזה המאוחרת שעוצב מעל עלה זהב דק, שמקורו בין השנים 1000-800 לפני הספירה. המוזיאון החדש בברלין מתאים למבוגרים, לצעירים וגם למתבגרים.

המוזיאון החדש בברלין כרטיסים מחיר

המוזיאון החדש בברלין הוא מוזיאון מאוד פופולרי בקרב תיירים ישראלים ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כדי לעקוף את התורים בקופות ולחסוך זמן יקר. מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-12 יורו, סטודנטים החל מ-6 יורו, ילדים עד גיל 17 חינם. (בליווי מבוגר משלם. יש להזמין כרטיס חינם ולהציגו בכניסה)

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה למוזיאון באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס את הכרטיס.

תהליך הרכישה הוא פשוט, בטוח ומהיר ונערך באתר הכרטיסים "טיקטס" שהוא אתר כרטיסים גדול ומאובטח עם שירות לקוחות אונליין 24/7.

שעות פעילות: ימי שישי עד שני ורביעי 10:00-18:00, שלישי 10:00-14:00 וחמישי 10:00-20:00.

כתובת: Bodestraße 1-3, 10178, Berlin

המוזיאון החדש בברלין

ברלין היא חגיגה לאוהבי מוזיאונים ותוכלו למצוא בה גם את אי המוזיאונים ברלין ולבלות בו כמה שעות טובות.

תפריט נגישות