הצינוק של לונדון  הוא אחד האטרקציות המרכזיות בלונדון אנגליה והוא מושך אליו לא מעט מבקרים מידי שנה. הצינוק של לונדון הוא שילוב של סיפור תיאטרלי מרשים וסיור מודרך על הפשעים הנוראים ביותר של ההיסטוריה של לונדון ואת העונש שהוא מרתף העינויים וההוצאות להורג שבוצעו באותה תקופה, טיול בצינוק לונדון היא דרך מהנה להחריד כדי לקבל שיעור היסטוריה. האטרקציה הזו נחשבת לאחת האטרקציות המפחידות ביותר בלונדון והיא כמובן לא מתאימה לילדים קטנים. במהלך הסיורים ינסו להפחיד אתכם, גם באמצעות שחקנים אז תהיו מוכנים לכל דבר.

 

צא למעמקי הצינוק עם ליצן מצמרר שיהיה המדריך שלכם, בעוד רעשים מתכתיים של שחיקה של גלגלי שיניים וחללים מחלידים את מצב הרוח לסצנות המקאבריות שמתחת. תופעות הלוואי יכולות לכלול תחושות של חרדה עמוקה של המשתתפים. לא לבעלי לב חלש. יורדים במעלית פעם אחת למטה ואז יש 19 הופעות אינטראקטיביות ארוזות עם ריגושים מחרידים במיוחד. תוכלו לפגוש את גיא פוקס, את סוויני טוד ואת ג’ק המרטש, וגם את הקורבנות האומללים של לשכת העינויים של לונדון.

 

הצינוק של לונדון מציע לכם לקחת את הנסיעה בסירת הרודן בחשכה מוחלטת לעריפת הראשים משלך, ולברוח מהשריפה הגדולה של לונדון לפני שאתה הולך לעלות באש.  הצינוק מציג את הזוועות האפלות ביותר בהיסטוריה של לונדון, באמצעות בובות שעווה כרותות ראש, מכשירי עינוים שהיו בשימוש בעבר ואפקטים קוליים מפחידים במיוחד. יש כאלה שהצינוק יפחיד אותם, בעיקר ילדים אבל גם יש לא מעט שניסיונות ההפחדה פשוט יצחיקו אותם ולא מעבר לזה. אבל לכולם זו תהיה חוויה בלתי נשכחת.

הצינוק של לונדון כרטיסים מחיר

הצינוק של לונדון זו אטרקציה מבוקשת מאוד ויש לא מעט תורים בקופות שלה ולכן אנחנו ממליצים לרכוש כרטיסים מראש כדי לדלג על התורים הארוכים ולהיכנס ישר לצינוק. תוכלו להציג את הכרטיסים ישירות באמצעות הסלולרי שלכם ולא תצטרכו להדפיסם. מחיר כרטיס עולה החל מ-32 יורו, ילדים עד גיל 15 ישלמו מחיר של החל מ-25 יורו. הכניסה מומלצת מגיל 12 ומעלה, ילדים עד גיל 16 נכנסים בליווי מבוגר מעל גיל 18. חלקים מסוים מהצינוק לא מתאימים לנשים בהריון ובאופן כללי כל האטרקציה פחות מומלצת. משך זמן הביקור באטרקציה הוא בערך 100 דקות של ריגושים. ניתן לרכוש כרטיסים משולבים זולים בהנחה עם אטרקציות נוספות בלונדון עם כרטיס לונדון פס אקספלורר ומרלין.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה או פעילות הן ימים ראשון עד רביעי ושישי בין השעות 10:00-17:00, חמישי בין השעות 11:00-17:00, שבת בין השעות 10:00-18:00. יתכנו שינויים בשעות הפתיחה בחגים הלועזיים, העיקר בדצמבר. הצינוק של לונדון קרוב אל אטרקציות בלונדון כמו לונדון איי וגם שרק לונדון ואתרים מרכזיים.

כתובת:County Hall, Westminster Bridge Road, London SE1 נמצא מול לונדון איי ואפשר לשלב ביניהם.

ביקורות של אנשים שביקרו בצינוק והזמינו כרטיסים מראש:

  1.  זה היה מדהים לחלוטין, הצוות היה מבריק. המשפחה שלי נהנתה מאוד
  2. זו הייתה חוויה כל כך מדהימה. קצת קופצני באזורים מסוימים אבל זה הכיף. זה הביקור השלישי שלי במבוכים וזה נחמד לראות שהיו 3 אקטים חדשים אז זה שמר על כל העניין מעניין. אני אחזור לביקור נוסף בעתיד.
  3. זה היה ממש טוב. לנכדתי ולי הייתה חוויה מפחידה וכיפית.
  4. זו הייתה חוויה נהדרת קצת יותר מדי המתנה אבל בסך הכל חוויה טובה.
  5. מאוד משעשע ומלמד! השחקנים היו ממש טובים! בסך הכל חוויה מהנה מאוד
  6. סופר מוצלח! אחד המוזיאונים והאטרקציות הטובות ביותר שהייתי אי פעם

תפריט נגישות