הר טיטליס הוא הר בשווייץ שמהווה מוקד תיירותי שכולל סקי והמון אטרקציות שלג לכל המשפחה כולל כמובן לילדים.

 

הר טיטליס מציע לכם אטרקציות מדהימות בחורף כאשר יורד שלג כמו סקי מקצועי, החלקה על הקרח באמצעות אבובים, השכרת מזחלות, מערת הקרח שנמצאת 20 מ' מתחת לפני הקרחון ומציעה לכם מסלול של 350 מ' של טיול בתוך הקרחון.

 

תוכלו גם ליהנות מהנוף היפה באזור ההר וגם לשתות משקה שוקו חם שיחמם לכם את הלב והגוף בקור המקפיא של ההר ויזכיר לכם מפעל שוקולד בשוויץ בציריך.

 

הר טיטליס מתנשא לגובה של 3,238 מ' וניתן להגיע לפסגה באמצעות רכבל וליהנות מהנוף המדהים של האזור לכל אורך הדרך. הנסיעה מתבצעת ב-3 רכבלים שונים ואורכת כ-50 דקות.

 

לאחר שתעלו בשני רכבלים תגיעו לרכבל שהוא גולת הכותרת: הרוטאיר הוא הרכבל המסתובב הראשון בעולם. ב-600 המטרים האחרונים של עלייתו הוא מתחיל להסתובב על צירו ומאפשר לכם לראות אחד הנופים הפנורמיים היפים ביותר של האלפים ב-360 מעלות וזו חוויה יוצאת דופן.

 

הר טיטליס מציע אטרקציות שנוספות בשלג של החורף כולל שעשועי שלג ורכיבה על כלי דו גלגלי שדומה לקורקינט ועובד באמצעות חשמל. מיטיבי הלכת יכולים להגיע גם בקיץ ולטייל בהר עם מסלולים של כמה שעות הליכה. זה כמובן פחות מתאים לילדים קטנים ויותר לאנשים שרגילים לטייל הרבה ברגל.

בקיץ תוכלו ליהנות מאטרקציות כמו טיפוס הרים, טיול עם אופני הרים, רכבל אומגה מעל לאגם, שייט בסירת משוטים, מסלול פעלולים ועוד.

 

אם אתם רוצים לנסות לישון באיגלו, גם את זה תוכלו למצוא כאן. יש אפשרות לינה באיגלו לזוגות ולמשפחות עד 6 אנשים. תוכלו גם לבלות באיגלו בר שנמצא במקום, גם אם אתם לא לנים באיגלו. אין ספק שיש כאן אתר סקי אמיתי ולא כמו סקי דובאי שנמצא בקניון.

 

אחד הדברים המעניינים ביותר שתראו כאן הוא את הגשר התלוי הגבוה ש-1.6 מיליון דולר הושקעו בבנייתו. הגשר הוקם לציון 100 שנה לפתיחת הרכבל שחיבר לפני יותר מ-100 שנה את אנגלברג עם גרשניאלפ. אורכו של הגשר הוא 100 מ', רוחבו מטר והוא תלוי באוויר בגובה של 3,040 מ'.

 

הגשר בנוי במיוחד להליכה במזג אוויר קיצוני והוא יכול לשאת מהירות רוח מהירה במיוחד ולהחזיק משקל של עד 500 טון.

 

תוכלו להגיע אל הר טיטליס גם אם אתם בלי רכב באמצעות הסעה מיוחדת הלוך חזור מציריך עם כרטיס משולב במחיר מיוחד של הסעה ונסיעה לפסגת ההר ברכבל.

הר טיטליס מחירים כרטיסים

מחיר משולב של כרטיס לרכבל, מעלית כיסא, גישה למערת הקרחון, טיילת הצוק ופארק קרחון החל מ-109 יורו, כרטיס שכולל את כל הדברים הללו כולל הסעה הלוך חזור מציריך, טיול קצר בלוצרן ומדריך דובר אנגלית וספרדית החל מ-165 יורו.

 

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם וכדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להיווצר, גם בחורף וגם בקיץ.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

שעות הפתיחה משתנות בהתאם לעונה, חורף או קיץ ולחגים. יש להתעדכן באתר הכרטיסים בעת ההזמנה. במידה והזמנתם כרטיסים להר טיטליס כולל הסעה מציריך יש להגיע לפחות רבע שעה לפני השעה המצוינת בהזמנה.

הר טיטליס

תפריט נגישות