השכרת אופניים באמסטרדם מאפשרת לכם לנוע בקלות ויעילות ברחבי העיר של שכל כך אוהבת רוכבי אופניים ומקצה להם המון שבילי אופניים בכל רחבי העיר. הולנד היא המדינה שיש בה הכי הרבה זוגות אופניים ביחס לאוכלוסייה ואין כאן אזרח אחד שלא רוכב על אופניים החל מילדים ועד לקשישים. בכל מקום באמסטרדם תוכלו למצוא הרבה מאוד חניות של אופניים וכמובן גם שרות השכרת אופניים באמסטרדם שיאפשר לכם להצטרף לחגיגת האופניים ההולנדית. יש מספר דרכים לנוע ממקום למקום באמסטרדם כולל אוטובוסים, רכבות, חשמלית ומעבורת, אבל הדרך הזולה והמהירה ביותר היא ללא ספק רכיבה על אופניים וכמות האופניים שתבחינו בהם בכל פינה באמסטרדם בהחלט מעידה על זה. השכרת אופניים באמסטרדם תאפשר לכם לעבור בקלות בין אטרקציות באמסטרדם שליד כולן תמצאו חניות נוחות ואופניים ונקודות השכרת אופניים שניתן להחנות שם. תוכלו לרכוב לכל מקום, בכל עת, בדיוק כמו אזרח מקומי.

 

כולם באמסטרדם רוכבים על אופניים ובגלל זה הם כאלה רזים. יש יותר אופניים מאשר אנשים בעיר, וכל יום אזרחיה נוסעים יחד יותר מ-2 מיליון ק”מ, זאת משום שאמסטרדם בנויה לאופניים. ללא ספק, רכיבה על אופניים היא הדרך הטובה ביותר להגיע ברחבי העיר. השכרת אופניים באמסטרדם ל-24 שעות היא פשוטה וחברת ההשכרה מציעה לכם מגוון גדול של אופניים צהובים ושרות מהיר, אדיב וידידותי. תוכלו להיעזר בצוות חברת השכרת האופניים בטיפים על מסלולי רכיבה. חשוב מאוד שתרכבו באמסטרדם לפי הכללים ותהיו ערניים וזהירים כי לרכוב באמסטרדם זה לא כמו לרכוב בישראל ושבילי האופניים עמוסים יותר, מצד שני החוקים כאן באים יותר לקראת רוכבי האופניים כי ההולנדים מעודדים רכיבה על אופניים יותר מכל כלי תחבורה אחר. לא יזיק להסתכל על המקומיים וללמוד קצת על הרכיבה באמסטרדם ולא לשכוח לאותת כשצריך.

השכרת אופניים באמסטרדם מחיר

מחיר השכרת אופניים באמסטרדם ל-24 שעות הוא החל מ-15 יורו. ניתן לקבל כיסא ילדים בחינם. מומלץ להזמין אונליין מראש ולחסוך זמן המתנה בתור, שעלול להיות ארוך בסופי שבוע, באביב ובקיץ. לאחר הזמנת האופניים אונליין תקבלו אישור למייל ולסלולרי ותוכלו להציגו באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס.

 

היכנסו להזמנה אונליין ותוכלו לחסוך זמן!

 

שעות פעילות של חברת Yellow Bike באמסטרדם: ימים רביעי עד שישי 09:30-17:00, שבת עד שלישי בין השעות 09:30-18:00. יש להציג דרכון בעת ההשכרה ולהשאיר 50 יורו או כרטיס אשראי לצורך פיקדון. שעות הפעילות יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים לועזיים. שימו לב לשעות בעת השכרת האופניים ובאתר.

 

כתובת: 29,Nieuwezijds Kolk, 1012 PV, Amsterdam

חשוב מאוד שתחזירו את האופניים ששכרתם בזמן כדי להימנע מקנס וגם חשוב כמובן לשמור על האופניים ולא להשתולל איתם בעיר. אמנם מחיר ההשכרה כולל ביטוח אבל הוא לא יכסה שימוש לא סביר באופניים.

תפריט נגישות