השכרת רכב בדובאי מאפשרת לכם לנוע בכבישי דובאי ואיחוד האמירויות ולטייל במרחבים שלה. מאז חתימת הסכמי אברהם יש נהירה של ישראלים לדובאי ואל האטרקציות שלה וכדי להספיק כמה שיותר אטרקציות בדובאי לא מעט ישראלים מחפשים השכרת רכב בדובאי עם מחיר טוב.

 

 

בדובאי ובכל איחוד האמירויות תוכלו ליהנות ממערכת כבישים ברמה גבוהה ולנוע ממקום למקום עם עלויות דלק נמוכות וחווית נהיגה עם רכבים ברמה גבוהה כולל רכבי יוקרה שלא תוכלו לשכור בכל מקום.

 

 

חשוב לדאוג שהרכב מתודלק לפחות עם חצי טנק ולא לחכות לרגע האחרון ולהיתקע בלי דלק כדי לא להיכנס להוצאות מיותרות ויקרות של חילוץ. אמנם רוב תחנות הדלק עובדות בסיס השעון אבל לא כדאי לקחת סיכון. בשל החום הכבד בקיץ הקפידו להחנות את הרכב בחניון מקורה או מוצל, אחרת לא תהיו מסוגלים להיכנס לרכב.

 

 

השכרת רכב בדובאי של רכבי יוקרה עלולה לגבות מכם מחיר הרבה יותר גבוה מעלות מחיר ההשכרה. בדובאי יש אכיפה מוגברת ומשוכללת של עבירות תנועה והקנסות הם גבוהים מאוד ולכן גם אם אתם שוכרים רכבי יוקרה ויש פיתוי גדול ללחוץ על הגז, כדאי לכם מאוד להתאפק כי מחיר הקנסות יכול להגיע לסכומים אסטרונומים של עשרות אלפי שקלים.

 

 

אנחנו מכירים כבר מקרים של ישראלים ששילמו קנס על עבירת תנועה אחת בסכומים שהגיעו אפילו ל-60 אלף שקל, אז מי שלא מסוגל לנהוג בזהירות עדיף שלא ישכור רכב בדובאי ויסתפק בתחבורה ציבורית מקומית. מיותר לציין שאסור לנהוג תחת השפעת אלכוהול, במיוחד בדובאי.

 

 

השכרת רכב בדובאי בעיקר רכבי יוקרה היא לא עסק זול וצריך לשקול את זה ברצינות ולראות אם אתם באמת צריכים רכב בדובאי או שתוכלו להסתדר עם תחבורה ציבורית.

 

 

דובאי מלאה באטרקציות כמו בורג’ חליפה והרצון שלנו הוא להספיק כמה שיותר, במיוחד כשמגיעים עם ילדים שרוצים ליהנות באטרקציות כמו לגולנד דובאי וגם להספיק את גלגל ענק דובאי ולכן משפחות מחפשות השכרת רכב בדובאי של 7 מקומות כדי שהמשפחה תספיק כמה שיותר.

 

 

לפני שמשכירים רכב בדובאי חשוב לדעת שבחו”ל צריך רישיון בינלאומי, אותו ניתן להפיק ברשת ממסי בעלות נמוכה של 20 שקל.

השכרת רכב בדובאי מחירים

מבחינת מחיר כדאי לבצע השוואת מחירים בין חברות ההשכרה באתר רנטלקארס ולקבל המון הצעות מחיר ממספר חברות השכרה בתוך דקות מועטות במקום לעבור אתר אחרי אתר ולבזבז המון זמן יקר.

 

היכנסו לאתר והשוו מחירי השכרת רכב!

 

תוכלו להזמין רכב בשדה התעופה של דובאי או בעיר עצמה אבל לא בטוח שיהיה במלאי רכב שיתאים לכם, לכן כדאי לדאוג לנושא השכרת הרכב מראש, אפילו מספר שבועות מראש, במיוחד אם אתם רוצים לשכור רכב עם 7 מקומות ויותר.

 

באיחוד האמירויות, כמו בישראל, נוהגים בצד ימין של הכביש ועוקפים משמאל ולא ניתן לשכור רכבים בכל גיל עם רישיון אלא מגיל 25 ומעלה. שימו לב שחובה לנהוג עם אורות דולקים בכל שעות היום ובכל ימות השנה ולא רק בחורף.

 

מחיר השכרת רכב בדובאי משתנה בהתאם לסוג הרכב כאשר המחיר מתחיל מ-50$ ליום לרכב רגיל ואילו ברכבי יוקרה המחיר מגיע למאות דולרים ביום. חשוב מאוד לשים לב לסכום ההשתתפות שאתם נדרשים לשלם בחברות ההשכרה, במיוחד ברכבי היוקרה.

 

כאשר אתם מקבלים את הרכב השכור מומלץ לצלם אותו מכל הכיוונים כולל בוידאו, במיוחד אם אתם מזהים שריטות או פגיעות ברכב. שימו לב לחוזה ההשכרה שאתם חותמים עליו ותעברו עליו טוב לפני החתימה כדי לא להיות מופתעים.

 

תקבלו את הרכב עם טנק דלק מלא ותצטרכו להחזיר אותו עם טנק מלא, אחרת יגבו מכם עמלה גבוהה ולכן כדאי לכם לתדלק ממש לפני החזרת הרכב.

 

 

תוכלו לשלם יותר על השכרת הרכב ולעשות ביטוח של ביטול השתתפות עצמית שלפעמים זה משתלם כי ההשתתפות העצמית בחברות ההשכרה היא בד”כ גבוהה. בסה”כ השכרת רכב בדובאי כל עוד נוהגים בזהירות וכחוק היא חוויה נעימה ומהנה שמסייעת לכם להעביר את הנופש בדובאי בכיף ולהספיק כמה שיותר אטרקציות.

השכרת רכב בדובאי

תפריט נגישות