וולנדם הוא כפר דייגים ציורי בצפון הולנד שמתאים מאוד לטיול כוכב לכל המשפחה. כל מי שמגיע אל הולנד עם ילדים חייב לבקר לפחות בכפר דייגים אחד וליהנות מהציוריות והפסטורליות של המקום. יש מספר כפרי דייגים בהולנד כמו זאנסה סכאנס וגם מוניקנדם, מרקן, ברוק אין ווטרלנד וכמובן וולנדם שנחשב לאחד הפופולריים ונמצא במרחק של חצי שעה בלבד מאמסטרדם.

 

אין צורך להגיע ליותר מכפר דייגים אחד וכפר וולנדם הוא בהחלט אופציה טובה מאוד כי הוא קרוב לאמסטרדם ויש בו לא מעט מה לעשות ולראות, במיוחד אם מגיעים אל הולנד עם ילדים ורוצים שכולם ייהנו ויהיו מרוצים. אם כפר הדייגים וולנדם נשמע לכם מוכר זה בזכות האגדה על הילד ההולנדי המפורסם שסתם בעזרת אצבעו את הסכר והציל את תושבי המקום מטביעה.

 

וולנדם כפר דייגים מציע לכם של מה שצריך לראות בכפר דייגים כמו תעלות מים, בתי עץ, סמטאות ציוריות יפות, ספינות דייג מעץ כולל ספינות ישנות, ספינות מפרש, יאכטות מכל העולם שעוגנות המרינה, חנויות מזכרות, מוזיאונים קטנים, גלריות אמנות, דוכני אוכל עם אוכל הולנדי מסורתי, מפעל גבינות, מסעדות, בתי קפה, מגוון אטרקציות קטנות והמון שחפים שחגים מעל אגם איסלמיר שנמצא בכפר.

 

יש בכפר פעילויות והופעות מוזיקליות כמעט כל חודש, בדרך כלל בימי שישי אחת לחודש ומספר הופעות מוזיקליות בתקופות החגים הלועזיים. יש אפשרויות לינה בכפר כולל קמפינג. מבחינת שעות פתיחה כדאי לא להגיע בימי ראשון כי חלק מהעסקים כאן סוגרים מוקדם. מומלץ להגיע לכפר בשעות הבוקר כדי להימנע מצפיפות של תיירים ולתפוס חניה טובה יותר.

סיור לכפרי דייגים כולל וולנדם

אם אתם נמצאים באמסטרדם תוכלו לצאת לטיול מהנה של חמש וחצי שעות למספר כפרי דייג כולל וולנדם, מרקן וגם ווינדמילס בליווי של מדריך שמע בעברית ובשפות נוספות. כך תוכלו גם לטייל בשלושה כפרי דייג וליהנות מכל מה שיש להם להציע וגם לקבל הדרכה קולית בעברית וללמוד על כל הכפרים שתבקרו בהם וההיסטוריה שלהם.

 

זה טיול יום אידאלי ופסטורלי מתוך אמסטרדם התוססת והרועשת אל תוך חיי הולנד מסורתיים של ימים עברו. מלאו את היום שלכם עם טחנות רוח, סירות דייג, תעלות מים, חיות משק, ספינות ואת חיי הכפר הציוריים של פעם והכל בעזרת הדרכה מעניינת.

 

טיול זה עובר מאמסטרדם היישר אל היופי הפסטורלי של הולנד של פעם. מעט צפונית לאמסטרדם, על שפת הנהר, נמצא הכפר וטחנת הרוח זאנסה סכאנס. ארוז עם טחנות רוח מעץ, בתים ומוזיאונים הבנויים בסגנון ארכיטקטוני מעץ הולנדי, וקהילת עובדים. החיים הכפריים של הולנד נשמרו לכאורה ממש מימים עברו.

 

לאחר מכן, כשהוא ממשיך דרך נוף הולנדי טיפוסי, מגיע הסיור לוואלנדאם ההיסטורית, שם אתם יוצא לטיול עירוני לאורך החוף ורואים הדגמה חיה במפעל גבינות. לאחר מכן קפצו על סיפון סירה לכפר הדייגים המסורתי מרקן, הכולל ביקור במפעל קטן מייצר.

היציאה לסיור היא בשעות הבוקר או בצהריים לפי בחירתכם ויש להגיע לנקודת המפגש לפחות 30 דקות לפני השעה שנקבעה.

מחיר סיור אל וולנדם וכפרי דייגים נוספים החל מ-59 יורו, ילדים בגילאי 4-13 משלמים חצי מחיר ועד גיל 3 הסיור הוא חינם.

 

היכנסו להזמנת סיור מיוחד שיוצא מאמסטרדם!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי להדפיסם.

תהליך הרכישה הוא פשוט ומהיר ונערך באתר הכרטיסים “טיקטס” שהוא אתר כרטיסים גדול ומאובטח עם שירות לקוחות אונליין 24/7.

כתובת מקום המפגש לנסיעה: De Ruijterkade 34a, 1012 AA, Amsterdam

וולנדם זאנסה סכאנס

תפריט נגישות