ויויד ברלין vivid grand show berlin הוא אחד המופעים החגיגיים ביותר של ברלין. מופע גרנד ויויד ברלין משתמש בדימויים, תלבושות מהפנטות ומעל 100 אמנים שמציגים מופע מדהים על בימת התיאטרון הגדולה ביותר בעולם. מחפשים לילה פנטסטי בברלין אבל לא מדברים גרמנית? העיניים שלכם זה כל מה שאתם צריכים כדי להעיף את המוח שלכם ולגרום ללסת שלכם ליפול עם ויויד ברלין. המופע הוא הצהרת אהבה וחיים על ידי למעלה מ-100 אמנים מוכשרים וצבעוניים כולל לוליינים שישאירו אתכם פעורי פה ותזמורת גדולה. במופע משולבים שירים בגרמנית אבל השירה היא לא החלק המרכזי של המופע.

 

הבמה הענקית והעגולה של ויויד ברלין גרמניה מאפשרת לכם לראות הכל מכל הזוויות ולא לפספס כלום. שימו את העיניים שלכם על אופנה ואמנות על הבמה שנקבעה על ידי מייקל קוטן האמריקאי, אשר יצר תפאורות למופעים עבור מייקל ג'קסון, מיילי סיירוס, פיל קולינס, בתוספת הסופרבול ואת האולימפיאדה. בנוסף למייקל קוטן עבדו על התלבושות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם. ויויד ברלין הוא מופע שהושקעו בו 12 מיליון יורו ואתם יכולים להנות ממופע בלתי נשכח. כל מי שהיה במופעים בחו"ל יוכל לספר לכם על הרמה הגבוהה של המופע וזה כולל תלבושות, תפאורה ומספר המופיעים על הבמה וכאן במופע ויויד ברלין תוכלו להתפעל מכל הדברים הללו. בגלל שהבמה עגולה והאולם לא גדול זה פחות משנה איפה תשבו כי רואים טוב מכל מקום באולם. חשוב לציין שהבניין שבו מוצג המופע יפה מאוד.

ויויד ברלין כרטיסים מחיר

ויויד ברלין הוא מופע פופולרי ומבוקש והאולם שבו הוא מוצג לא גדול ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש. מיד לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-60 יורו. הכניסה למופע לגילאי 6 ומעלה. מחיר הכרטיס יכול להשתנות מעת לעת.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

מומלץ להגיע חצי שעה לפחות לפני תחילת המופע כדי להתמקם. משך זמן המופע הוא שעתיים וחצי כולל הפסקה של 25 דקות. מחיר הכרטיס לא כולל מזון ומשקאות. ניתן להזמין מזון ומשקאות גם לפני תחילת המופע.

כתובת: Friedrichstraße 107, 10117, Berlin

ברלין זה לא רק אטרקציות כמו מגדל הטלוויזיה ברלין וכדאי גם לספוג את התרבות של העיר כולל מופעים ומוזיאונים ובעיקר אי המוזיאונים ברלין שמאגד תחתיו 3 מוזיאונים מעניינים שיכולים להעביר לכם יום שלם של אמנות. 

תפריט נגישות