זאנסה סכאנס זה כפר ציורי קסום בהולנד ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר שיש כיום בהולנד. אם הגעתם אל הולנד עם ילדים אז הם ייהנו פה מאוד וגם אתם. זאנסה סכאנס הוא למעשה כפר אמנים ומוזיאון פתוח גדול שניתן למצוא בו תחנות רוח שניתן להיכנס אליהן בתשלום של כמה יורו. המקום כולו ירוק ומוקף מים ויש בו גם פרות וכבשים שהם חלק בלתי נפרד מהנוף ההולנדי. אם אתם עושים בהולנד טיול כוכב אז תכניסו את זאנסה סכאנס למסלול הטיול שלכם. אתם יכולים לשלב את האטרקציה הזו עם עוד אטרקציה באותו יום כי אין שם מה לעשות יום שלם ואפשר להגיד ששעתיים שלוש יספיקו לכם בהחלט. המקום כולל שש טחנות רוח היסטוריות שמקובצות יחד. כל אלה עובדים ויש להם שימושים שונים. יש תחנת רוח אחת שהיא בחינם. טחנות הרוח האחרות בדרך כלל עלות רק 4 € לכניסה וגולת הכותרת של תחנות הרוח זו הכבשה הצעירה, שיש בה את אחת המנסרות שעזרו להולנדים להשיג שליטה על ​​הים בתקופת תור הזהב שלהם. כמו כן ישנם כ-35 בתים היסטוריים, כמה מוזיאונים קטנים וחנויות מלאכה עתיקות כולל אחד שמוכר ממתקים מסורתיים שזו חגיגה גם לילדים וגם למבוגרים.

 

יש חניה חינם בשפע במקום וגם מרכז מבקרים עם מידע על המקום. בכניסה יצלמו אתכם ויציעו לכם כשתסיימו את הביקור לרכוש את התמונה יחד עם לוח שנה רב עונתי במחיר של 10 יורו. לדעתנו ממש לא משתלם ואפשר לוותר על זה. אנחנו כן ממליצים להצטלם כמה שיותר כי זאנסה סכאנס זה מקום פשוט מושלם לתמונות עם נופים ציוריים שמצטלמים נהדר. תוכלו למצוא גם חנות מזכרות לא זולה עם כפכפי עץ במגוון גדלים ומוצרים נוספים. ליד החנות ניתן להצטלם עם ובתוך כפכפי עץ גדולות שאהובות מאוד ע"י ילדים קטנים. כשתהיו ליד כפכפי העץ לא תוכלו להתעלם מריח נהדר של שוקולד. הריח הוא לא ממפעל השוקולד שנמצא במקום אלא ממפעל שוקולד שנמצא בצד השני של הנהר ואין גישה אליו ברגל.

 

זאנסה סכאנס הוא מקום שמייצג את ההיסטוריה של הולנד ויש בו בתי מלאכה שניתן להיכנס אליהם ולצפות בהם מייצרים מזכרות ומוצרים. תוכלו למצוא כאן גם גבינות מקומיות שניתן לקנות ומוצרים נוספים כמו ליקרים, שוקולד, מיני מאפים ועוד. יש גם בית קפה שנמצא בתחנת רוח ויש בו תצפית מרהיבה מלמעלה ששווה לעלות אליה ולצלם את הכפר הציורי המדהים הזה מלמעלה. בבית המלאכה ליצור כפכפי עץ תוכלו לצפות מידי שעה עגולה בהדגמת יצור כפכפי עץ ולראות איך בול עץ הופך לכפכף הולנדי מסורתי. במפעל השוקולד תוכלו לצפות בתהליך יצור השוקולד באופן מסורתי כפי שהיה נהוג במאה ה-17 וגם לטעום שוקולד ולשתות שוקו חם והכל במקום קסום אחד שמציע גם סדנאות שוקולד שכולם ישמחו להשתתף בהם.

זאנסה סכאנס מציע לכם גם טעימות של גבינות הולנדיות מסורתיות במחלבה הולנדית של פעם עם עובדים שלבושים בבגדים מסורתיים ומציעים טעימות ממגוון גבינות הולנדיות שניתן לרכוש במקום. אין ספק שזו חגיגה לחובבי גבינות ולא רק. תוכלו למצוא גם בית מאפה מסורתי, טחנת רוח לטחינת תבלינים עם ריח מדהים וגם מזקקת ליקרים שמייצרת מאז שנת 1850 וממשיכה לייצר באותן שיטות של פעם עד היום ותוכלו לצפות בתהליך היצור וגם לטעום.

זאנסה סכאנס הולנד
איך מגיעים אל זאנסה סכאנס בקלות?

זאנסה סכאנס לא רחוקה ממרכז הולנד ותוכלו להגיע אליה ברכב בתוך חצי שעה בערך בלי שום בעיה. תוכלו גם להגיע בהסעה מיוחדת מאמסטרדם שתוריד אתכם במקום והיא כוללת גם הדרכה על המקום. מחיר הסיור לזאנסה סכאנס מאמסטרדם עולה החל מ-42.5 יורו הלוך חזור, ילדים בגילאי 4-11 החל מ-21 יורו בלבד. מזמינים כרטיסים לסיור אונליין, מקבלים אותם לסלולרי ולמייל ומציגים אותם ישירות בסלולרי. נקודת המפגש של האוטובוס היא אדם לוק אאוט אמסטרדם שזה מקום מרכזי מאוד. תוכלו להגיע לבלות באטרקציית אדם לוק אאוט בבוקר ולעשות גם את אטרקציית נדנדה באמסטרדם והמצפה, לאכול צהריים ובצהריים לנסוע עם האוטובוס לזאנסה סכאנס ולחזור בתום 3 שעות של סיור כולל זמן הנסיעה. אנחנו חושבים שזה משתלם יותר מלהשכיר רכב במיוחד בשביל זאנסה סכאנס.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור!

 

כתובת נקודת המפגש: Overhoeksplein 5, 1031 KS, Amsterdam

זאנסה סכאנס

תפריט נגישות