טירת וינדזור היא טירה בריטית ואחד מאתרי המגורים העיקריים של בית המלוכה הבריטי וגם הטירה המאוישת הגדולה ביותר בעולם. טירה מאוישת נוספת היא ארמון בקינגהאם לונדון שבאנגליה ויש גם טירות בסקוטלנד ואדינבורו. טירת וינדזור היא ה-13 בגודלה בעולם ואחת מהמפוארות והיפות ביותר. הטירה משמשת את משפחת המלוכה הבריטית כבר למעלה מ-1,000 שנים. משפחת המלוכה מתגוררת בארמון בחג הפסחא וביוני בשבוע אסקוט המלכותי, וכן במהלך השנה במועדים שונים, בעיקר בסופי שבוע.

 

רוצים לראות איפה הנסיך הארי ומייגן מרקל התחתנו בשנת 2018? טירת וינדזור היא הטירה העתיקה והארוכה ביותר על פני כדור הארץ. מלכים ומלכות גרים כאן למעלה מ -1,000 שנים! תוכלו לראות כאן את החדרים הרשמיים של המדינה, חדרים חצי רשמיים של המדינה, הקפלה של סנט ג'ורג' ועוד. טירת וינדזור משתרעת על פני 10.5 דונם והיא היוותה בית חם ואהוב ביותר של 39 מלכים. תוכלו להגיע לטירה ולקחת סיור מודרך עצמי באמצעות מולטימדיה של דירות המדינה המפוארות, אשר משקפים את הטעם המעולה של צ 'ארלס השני וג'ורג 'הרביעי. להתפעל מריהוט צרפתי ואנגלי ומיצירות אמנות שהוזמנו על ידי מלכים בעבר עבור האוסף המלכותי הבריטי. החלקים העתיקים ביותר של טירת וינדזור נבנו על ידי הנורמנים אחרי ויליאם הכובש שהיה בדרכו לקרב הייסטינגס בשנת 1066.

 

כשתגיעו אל הטירה תוכלו ללכת דרך הקפלה של ג'ורג' הקדוש שזו כנסיה סגנון גותי אנגלי, ולראות את מקום קבורתם של עשרה מלכים. בין ספטמבר למרץ, תוכלו לחקור את דירות המדינה, אשר הציעו פרטיות למלך ג'ורג' במאה ה-19. בואו לביקור בטירה ותוכלו לחוות יום מלכותי אמיתי שלא תשכחו המון זמן.  זה אמנם לא ארמון בקינגהאם אבל עדיין שווה ביקור.

טירת וינדזור כרטיסים מחירים

מחירים של כרטיסים אל טירת וינזדור הם החל מ-28 יורו, ילדים בגילאי 5-16 החל מ-19 יורו, פנסיונרים מגיל 60 וסטודנטים החל מ-25 יורו, ילדים עד גיל 4 חינם. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש כדי לא לבזבז זמן מיותר בתור לקופות, שעלול להיות ארוך, במיוחד בקיץ, בסופ"ש ובחגים לועזיים. לאחר רכישת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למיל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של הטירה: ימים שלישי עד ראשון 10:00-16:15, ביום שני סגור. שעות הפתיחה יכולות להשתנות בחגים לועזיים. יש להתעדכן באתר הכרטיסים בעת ההזמנה. משך הביקור בטירה הוא שעתיים עד שלוש. 

כתובת: Windsor, SL4 1NJ, Windsor

סיור מלונדון אל טירת וינדזור

אם אתם בלונדון ורוצים לראות משהו שונה מאטרקציות כמו לונדון איי או מוזיאון מאדאם טוסו לונדון תוכלו לצאת מהעיר עם טיול יומי אל טירת וינדזור שיוצא מתחנת ויקטוריה בלונדון ונמשך בסה"כ כולל זמן הנסיעה והביקור בטירה 4 שעות. מחיר הסיור כולל הנסיעה והכניסה לטירה החל מ-134 יורו, ילדים בגילאי 3-16 החל מ-116 יורו, פנסיונרים וסטודנטים החל מ-128 יורו. הסיור יוצר כמעט כל יום והוא משלב אתר נוסף.

 

היכנסו להזמנת סיור לטירה!

טירת וינדזור

תפריט נגישות