כרטיסים להארי פוטר בלונדון הם חוויה מיוחדת וחובה לחובבי סדרת ספרי הפנטזיה והסרטים המצליחה של הארי פוטר שנכתבה על ידי הסופרת הבריטית המצליחה ביותר בבריטניה בכל הזמנים, ג'יי קיי רולינג, וגיבורה הוא הנער הארי פוטר. יש לא מעט נערים ונערות שבוחרים לעשות את טיול הבר מצווה או הבת מצווה שלהם בלונדון אנגליה בעיקר כדי להגיע לביקור בסטודיו של הארי פוטר בלונדון כי מבחינתם הסטודיו של האחים וורנר בסט של הארי פוטר זו הגשמת חלום ולגמרי חוויה שתלווה אותם שנים רבות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לאולפנים!

 

לפני שאתם מזמינים כרטיסים להארי פוטר בלונדון תוודאו שהילדים קראו לפחות את רוב הספרים וצפו ברוב הסרטים של הארי פוטר. אתם צריכים לדעת את כל הספרים ואת כל הסרטים כדי להפיק את המקסימום מהחוויה. לא הייתי טורח לקחת ילדים מתחת לגיל 8 כי הם לא יבינו מה קורה סביבם. זו לא חוויה של פארק שעשועים. אתם מקבלים את האפשרות ללכת על הסט ולחוות את האווירה, לראות את התלבושות ואת האביזרים, כדי לנסות להבין את תשומת הלב הקפדנית לפרטים אשר נכנסים מהסיפור על הדף אל המסך. זה טיול של חצי יום מלא בהנאה וקסם, שממנו אתם יוצאים נדהמים, מחויכים וכמעט מאמינים בקסם של הארי פוטר. תוכלו לראות סביבכם בסטודיו לא רק ילדים אלא גם מבוגרים וזו בהחלט הנאה גם עבורם.

 

הסטודיו זה חלום שהתגשם עבור מעריצים  אמיתיים של הארי פוטר. אתם יכולים גם לראות את טכנולוגיית המסך ירוק בפעולה ויש לכם אפשרות לראות את עצמכם על המסך עפים ממש כמו הארי פוטר. במגרש האחורי של סטודיו הארי פוטר תוכלו לראות אביזרים מקוריים שלקחו חלק בסדרת הסרטים המצליחה. מבקרים יכולים לשוטט במורד אבני המרצפת של סמטת דיאגון, להביט במדפי הספרים ולהרגיש את הקסם של הארי פוטר בכל פינה.

כרטיסים להארי פוטר בלונדון מחיר

כרטיסים להארי פוטר בלונדון הם מאוד מבוקשים ולכן חובה להזמין לפחות חודש וחצי חודשיים מראש כדי שלא תישארו בלי כרטיסים. הכרטיסים אמנם לא זולים אבל הם תופסים לכם לפחות חצי יום ולמי שמחובר לסדרת הארי פוטר זה שווה כל שקל. מחיר כרטיס באתר כולל הסעה ממרכז לונדון משתנה בהתאם לעונה ולביקוש. ניתן להזמין כרטיסים אל סיור הארי פוטר בלונדון שזה סיור שנערך במקום שצולם בו הסרט מחוץ לסטודיו והוא זול יותר. מחיר הסיור כולל הדרכה בת שעתיים וחצי באנגלית ומדריך אודיו עם אוזניות אישיות. ניתן לרכוש גם כרטיס משפחתי זול עם הנחה מיוחדת.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לאולפנים!

כרטיסים להארי פוטר בלונדון . צלם: קובי בכר
כרטיסים להארי פוטר בלונדון סיור 

 

סיור הארי פוטר בלונדון זה למעשה סיור בעקבות הארי פוטר בלונדון והוא נערך באתר הצילומים של הסרט ולא בסטודיו של האחים וורנר, שזה סיור אחר. סיור הארי פוטר בלונדון הוא זול יותר משמעותית מאשר הביקור בסטודיו והוא לא פחות מגניב ובהחלט חובה לכל חובבי הארי פוטר שלא מוותרים על אף ספר או סרט של הסדרה המוצלחת שנכתבה על ידי הסופרת הבריטית המצליחה ביותר בבריטניה בכל הזמנים, ג'יי קיי רולינג, וגיבורה הוא הנער הארי פוטר.

 

לפני שאתם חושבים בכלל להגיע אל סיור הארי פוטר בלונדון תוודאו שהילדים קראו לפחות את רוב הספרים וצפו ברוב הסרטים של הארי פוטר. הילדים צריכים לדעת לפחות חלק מהמסופר בספרים ובסרטים כדי להפיק את המקסימום מהחוויה וגם לכם המבוגרים יותר לא יזיק לדעת קצת, כדי להפיק את המקסימום מהסיור המודרך והמעניין בעקבות הארי פוטר. לא הייתי טורח לקחת ילדים מתחת לגיל 8 כי הם לא יבינו מה קורה סביבם והם פחות מתחברים לסדרת הספרים והסרטים הקסומה.

 

סיור הארי פוטר בלונדון זה טיול של מספר שעות מלא בהנאה וקסם, שממנו אתם יוצאים נדהמים, מחויכים וקצת מאמינים בקסם של הארי פוטר. תוכלו לראות סביבכם בסטודיו לא רק מתבגרים אלא גם מבוגרים וזו בהחלט הנאה גם עבורם, אם הם מגיעים מוכנים עם ידע על הארי פוטר. אפשר בהחלט להגיד שזה חלום שהתגשם עבור חובבי הארי פוטר ואסור לפספס סיור כזה כשאתם מגיעים ללונדון.

 

סיור הארי פוטר בלונדון קורא לכם להזמין את הינשופים והמטאטאים שלכם לסיבוב קסום לתוך עולם הקוסמים של הארי פוטר! תוכלו לראות בסיור מיקומי סרטים כמו הכניסה למשרד הקסמים, הרחובות המרוצפים של סמטת דיאגון, ואת פלטפורמה 9¾.  המדריך המכשף שלכם יוביל את הדרך דרך מיקומי הצילומים, מן פלטפורמה 9 ¾ בתחנת קינגס קרוס לסוהו ומעבר לו. תצטרפו גם אל מסלול הליכה לאורך סמטת דיאגון האמיתית ותוכלו לראות איפה הארי קנה את השרביט הראשון שלו שהתחיל את כל המסע הקסום.

 

תעמדו גם באכסניית הקוסמים הסודית הידועה בשם קלחת דולפת, ותזהרו מהסכנות על גשר המילניום. הם היו אמורים להשמיד את הארי פוטר בהארי פוטר והנסיך חצוי הדם. סיור זה הוא חובה עבור כל אוהד הארי פוטר, וזה מביא את הקסם של לונדון לחיים שלכם. משך זמן סיור הארי פוטר בלונדון הוא שעתיים וחצי של קסם והוא נערך באנגלית עם מדריך צמוד ואתם מקבלים גם מדריך אודיו באנגלית כולל אוזניות אישיות.

סיור הארי פוטר בלונדון הוא מבוקש מאוד וחובה להזמין אליו כרטיסים מראש. מחיר כרטיס לסיור הוא החל מ-33 יורו, ילדים בגילאי 3-16 וגם סטודנטים ופנסיונרים משלמים 27 יורו וניתן גם לקנות כרטיס משפחתי מוזל ומשתלם של 2 מבוגרים פלוס 2 ילדים במחיר של החל מ-108 יורו בלבד. מחיר הכרטיס לא כולל הסעה למקום הסיור.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור (לא נערך באולפנים)

תפריט נגישות