לגולנד דובאי הוא פארק שעשועים בדובאי שמבוסס על אבני הלגו המפורסמות והוא בילוי לכל המשפחה ובמיוחד לילדים בגילאי 3-12. לא מדובר על פארק שעשועים ברמה של פארק אירופה או אפטלינג פארק אלא משהו בסגנון לגולנד ברלין הגרמני. בפארק תמצאו מגוון אטרקציות ומתקנים מהנים וכמובן תוכלו לשחק ולבנות המון דברים בלגו במתחם מקורה וגדול עם מבנים מיוחדים שעשויים מלגו כמו בכל פארק או תערוכת לגו. בין הדגמים תוכלו לגלות מבנים מרכזיים בדובאי כמו בורג’ חליפה דובאי המפורסם ומבנים נוספים מדובאי ובכלל מהעולם.

 

אין בפארק מתקני אקסטרים מטורפים. תמצאו שם השטת סירות, רכבות הרים, לימוד נהיגה, מגדלי טיפוס, פארקי משחקים, ירי ברובי לייזר, שיט בצוללת, מופעים ודברים נוספים מהנים.

 

בואו לבלות את היום עם מתקנים, מופעים ואטרקציות המיועדות לכל המשפחה ליהנות. תתפלאו משש ארצות עם נושא, המביאות לחיים 15,000 דגמי לגו. סעו על רכבות הרים, הירטבו בנסיעה במים והפכו לשוליית דרקון. הכל ביום אחד במקום שנקרא לגולנד דובאי שהוא עוד אחת מהאטרקציות המשפחתיות המרשימות של העיר המדברית. תתלהבו מאטרקציות פנימיות וחיצוניות, שש אדמות עם נושא, 15,000 דגמי לגו ויותר מ-60 מיליון לבני לגו. דובאי נבנתה לבנה אחר לבנה במהלך העשורים האחרונים, ואז מגיעה לגולנד דובאי ומוסיפה עוד 60 מיליון מהם!

 

 

הביאו את הילדים ליום כיף צבעוני באחד מפארקי השעשועים המשפחתיים הטובים ביותר בדובאי. לכבוש את הדרקון בהרפתקה של רכבת הרים דרך טירת המלך, או לתת לקטנטנים לרכוב על שוליה הדרקון. התחמקן מפיצוצי מים במתקן תותחי המים או צאו למסע בין חורבות מקדש עתיקות כדי לשחזר את האוצר הגנוב של פרעה בפירמידות. השילוב הזה של אטרקציות פנימיות וחיצוניות מביא לחיים 15,000 דגמי הלגו במקום. תהנו ותהיו מוקסמים כי זו חוויה מדהימה לילדים וגם להורים שחוזרים לילדות.

 

בפארק יש מסעדה ולעתים כרטיס הכניסה כולל הנחה למסעדה. מומלץ להגיע עם לא מעט מים לשתייה, חטיפים ופירות ואפילו כריכים לילדים שיעזרו לכם להעביר כמה שעות בפארק.

לגולנד דובאי כרטיסים מחיר

מחיר כניסה אל פארק השעשועים החל מ-70 יורו. ילדים מתחת לגיל 3 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים לאטרקציות בדובאי מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בתורים לקופות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. ניתן להזמין כרטיסים משולבים עם אטרקציות נוספות וכך לקבל הנחה מיוחדת ולחסוך כסף. שעות פתיחה של הפארק: שישי עד ראשון 10:00-19:00, שני עד חמישי 10:00-18:00. שעות פעילות הפארק יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים המוסלמים והנוצרים.

כתובת הפארק: Dubai Parks and Resorts, Sheikh Zayed Road, Dubai

לגולנד דובאי

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים ללגולנד דובאי אונליין:

  1. נחמד מאוד. תהליך השגת הכרטיסים היה קל מאוד למרות העובדה שהיה יום עמוס. בטוח יחזור וישתמש באפליקציה.
  2. קניתי כרטיסים לכל המשפחה. תהליך קל מאוד, הרגע הצגנו כרטיסים בדלפק והם נתנו לנו להיכנס בלי תור.
  3. לא היו תורים והכל עבר חלק. פגשנו כמה אנשי צוות ידידותיים שעזרו לנו בשמחה עם שאלות. היה מדהים!
  4. פנטסטי לחלוטין, הלכנו בבוקר והיינו מרוצים, אם אתם כמונו ולא אוהבים קהל, להגיע מוקדם. 
  5. חוויה מעולה. תהליך הכרטוס היה חלק וחסך לי קצת כסף מאשר לקנות בדלפק הכרטיסים.
  6. נהדר מכיוון שזה לא היה יום עמוס, זכינו לחוות את מה שהיה זמין בלי יותר מדי עיכוב. הילדים נהנו מאוד וישנים טוב.
  7. כל כך נהדר. הייתה לנו תקופה מאוד תוססת כמשפחה. מצפה לחזור לשם שוב.

תפריט נגישות