לינה זולה בפריז זה משהו שמחפשים אחרי שמוצאים טיסות זולות בפריז ורוצים לחסוך במחיר הלינה. שמחפשים איפה לישון בפריז יש לא מעט אופציות לא זולות כי בירת צרפת נחשבת לעיר יקרה ויוקרתית ויש בה המון תיירים, במיוחד בקיץ ובחג המולד.

 

פריז מחולקת לרובעים ובכל רובע תוכלו למצוא אופציות לינה במחירים שונים ומגוונים. לינה זולה בפריז יכולה להיות בדירות קטנות בעיר אבל גם במלונות ברמת 3 כוכבים ואפילו 2 כוכבים אבל אנחנו לא ממליצים להזמין מלונות 2 כוכבים בפריז כי הרמה שלהם נמוכה אבל אנחנו לא פוסלים אותם על הסף.

 

צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל מלונות כאלה נמצאים במבנים ישנים והריחות שם לא תמיד נעימים ובחלק מהמלונות הללו אין מעלית וגם רמת המקלחות היא נמוכה והמיטות לפעמים יכולות להיות ברמה של מיטות נוער וזה בטח לא יאפשר לכם לינה טובה אחרי יום מעייף של טיולים בפריז.

לפני שאתם מחפשים לינה זולה בפריז חשוב שתגדירו תקציב ריאלי ולא נמוך מידי כדי שיהיו לכם מספר אופציות ולא תבחרו באופציה אחת גרועה.

חשוב שתיקחו בחשבון שגם אם צריך רק מקום לישון בו ולהתקלח ואולי לאכול ארוחת בוקר צריך לבחור מקום שיהיה נקי, עם מקלחת טובה, מיטה נוחה, שרות טוב וארוחת בוקר מספקת.

 

לא צריך לחשוב רק על מחיר זול כי בסופו של דבר לינה בפריז היא חלק מחוויית הטיול שלנו ואם החוויה תהיה לא טובה בגלל חדר ישן ומלוכלך או מקלחת עם מים קרים בחורף זה עלול להרוס לנו את חווית הטיול כולה.

 

דבר חשוב נוסף הוא המיקום של הלינה. המטרה שלנו היא למצוא מלון או דירה שקרובים לאטרקציות או לאתרים בפריז ושלא נצטרך לבזבז המון זמן וכסף על תחבורה ציבורית בפריז וכך נוכל להספיק גם יותר אטרקציות, אתרים מרכזיים וקניות.

 

אל תתפתו להזמין מלון זול בפריז מחוץ לעיר או במקום מרוחק מהמרכז כי זה יעלה לכם בהמון שעות של נסיעות.

Booking.com
לינה זולה בפריז רובעים

לאחר חיפושים ובירורים שעשינו מצאנו מספר מקומות עם לינה זולה בפריז במיקומים טובים עם מחירים זולים יחסית לפריז אבל רוב במלונות הזולים הם ברמת 2 כוכבים ויש גם מעט מלונות 3 כוכבים במספר רובעים. אחד מהם הוא רובע סן ז'רמן וגם הרובע הלטיני שמלא בצעירים ובשיק.

 

גם מלונות מומלצים בפריז במארה יכולים להיות זולים בתקופת החורף ויש מלונות נוספים במארה שיכולים להתאים לתקציב נמוך במהלך רוב השנה.

 

כמובן שאין סיכוי גבוה שתמצאו מלונות זולים בפריז ליד מגדל אייפל או שער הניצחון אבל בחורף בינואר ופברואר תוכלו למצוא של מלונות בפריז ליד מגדל אייפל במחירים מעולים ולהרשות לעצמכם להיות במלונות טובים במחירים הרבה יותר זולים מהחורף.

 

חשוב להזמין לינה זולה בפריז מספר חודשים מראש כדי שיהיו לכם כמה שיותר אופציות של מלונות וחדרים זולים.

 

מומלץ לבדוק מחירים באתרי מלונות גדולים כמו בוקינג ואגודה.

 

היכנסו לאתר המלונות בוקינג!

 

היכנסו לאתר המלונות אגודה מבית בוקינג!

לינה זולה בפריז