מגדל טוקיו יפן הוא אחד מהאטרקציות הפופולריות בעיר והוא מושך אליו מדי שנה מיליוני מבקרים מכל העולם. הוא מגדל אייקוני ממש כמו מגדל הטלוויזיה ברלין בגרמניה.

 

הוא מגדל תקשורת ותצפית הממוקם בפארק שיבא שברובע מינאטו קו שבטוקיו, יפן. גובהו של המגדל 332.5 מטר, והוא מגדל תומכות הפלדה הגבוה בעולם, אף יותר ממגדל אייפל, שבהשראתו נבנה.

 

המגדל נבנה בשנת 1958, כחלק מתוכנית של ממשלת יפן לשקם את העיר לאחר מלחמת העולם השנייה. המגדל נועד לשמש כאנטנת שידור עבור תחנות טלוויזיה ורדיו, אך הוא הפך גם לאחד הסמלים המוכרים ביותר של טוקיו.

 

המגדל פתוח למבקרים מדי יום, ומציע תצפית פנורמית מרהיבה על העיר. מהתצפית ניתן לראות את כל האתרים החשובים של טוקיו, כולל ארמון הקיסר, מגדל הטלוויזיה טוקיו סקייטרי, וקניון הרובע שינג’וקו.

 

מגדל טוקיו הוא מבנה דמוי עמוד, עשוי מפלדה. גובהו של המגדל 332.5 מטר, והוא מחולק לשלושה חלקים:

 

הבסיס: הבסיס של המגדל הוא בקוטר של 33 מטר, והוא עשוי מבטון מזוין.

 

החלק האמצעי: החלק האמצעי של המגדל הוא בגובה של 150 מטר, והוא עשוי מפלדה.

 

החלק העליון: החלק העליון של המגדל הוא בגובה של 182.5 מטר, והוא עשוי גם הוא מפלדה.

 

המגדל מציע תצפית פנורמית מרהיבה על העיר. מהתצפית ניתן לראות את כל האתרים החשובים של טוקיו, כולל ארמון הקיסר, מגדל הטלוויזיה טוקיו סקייטרי, וקניון הרובע שינג’וקו.

 

תיהנו מגישה לסיפון הראשי בגובה של 150 מטרים ותראו את הפנורמה של טוקיו ב-360 מעלות.

 

חצו את חלון הסקיי ווק, רצפת זכוכית שתשאיר פרפרים בבטן. בקרו בפוט טאון, בניין רב תכליתי עם דוכני אוכל, חנויות מזכרות ואירועים מיוחדים.

 

הכתום והלבן של מגדל טוקיו הם שם נרדף לעיר, והוא עמד במבחן הזמן במשך יותר מחצי מאה.

 

עם כרטיסי כניסה למצפה מגדל טוקיו, תוכלו לטפס או לרכוב בדרככם אל מרפסת התצפית בגובה 150 מטר וליהנות מאחת הפנורמות הטובות ביותר של טוקיו הקיימות. יש סיבה ש-180 מיליון אנשים מכל העולם ביקרו במגדל מאז פתיחתו!

 

אם אתם מרגישים צמא, קחו כוס תה בבית הקפה בגובה השמיים, לפני שתחזרו ארצה. לפני שאתם הולכים, אל תפספסו את ההזדמנות שלכם לחצות את חלון הסקיי ווק, תוספת רצפת הזכוכית המובהקת למרפסת התצפית האייקונית הזו.

 

ישנן שתי תצפיות במגדל:

 

תצפית ראשונה: התצפית הראשונה נמצאת בגובה של 150 מטר, והיא פתוחה למבקרים בכל יום בין השעות 9:00 עד 23:00.

 

תצפית שנייה: התצפית השנייה נמצאת בגובה של 250 מטר, והיא פתוחה למבקרים בכל יום בין השעות 9:00 עד 22:00.

מגדל טוקיו כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס החל מ-8 יורו, יש הנחה לילדים בגילאים שונים ולסטודנטים. כדאי לשריין כרטיסים מראש כדי לחסוך זמן של עמידה בתור בקופות ולהבטיח את מקומכם.

 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בקלות ונוחות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם. יש להגיע מספר דקות לפני השעה שהזמנתם ולא לאחר.

 

 

מחירי הכרטיסים יכול להשתנות מעת לעת, בהתאם לעונה ועליות מחירים תקופתיות. המחיר המעודכן מופיע באתר הכרטיסים בעת ההזמנה.

 

הוא מופיע ברבים מהסרטים, התוכניות הטלוויזיוניות והמשחקים הפופולריים. בין היתר, המגדל הופיע בסרטים “רוקי”, “רובוקופ” ו”פרח הקקטוס”, ובתוכניות הטלוויזיה “מטריקס” ו”סיינפלד”.

 

 

הוא עדיין המגדל הגבוה ביותר ביפן, אך הוא צפוי להישאר כך רק עד שנת 2025, אז צפוי להיפתח מגדל הטלוויזיה טוקיו סקייטרי. למרות זאת, מגדל טוקיו צפוי להישאר אחד הסמלים המוכרים ביותר של טוקיו גם בעתיד. הוא אמנם לא מפורסם כמו מגדל אייפל אבל עדיין שווה ביקור.

מגדל טוקיו יפן

תפריט נגישות