מגדל מונפרנאס הוא גורד שחקים בן 210 מטר (59 קומות) בשכונת מונפרנאס בפריז שבעת בנייתו בין השנים 1969-1972 היה הבניין הגבוה ביותר בצרפת ובאירופה וכיום הוא השני בגובהו בצרפת. יש למגדל נופים ללא תחרות של עיר האורות ואם אתם רוצים לראות את פריז מלמעלה והתורים במגדל אייפל מרתיעים אתכם, מגדל מונפרנאס יכול להיות פתרון טוב עבורכם כדי להשקיף על עיר האורות, כולל על שער הניצחון בפריז וגם מגדל אייפל כי ביום בהיר ניתן להשקיף מן המצפה שבראש המגדל למרחק של 40 קילומטר לכל כיוון וזה כולל הרבה אטרקציות בפריז שתוכלו להשקיף עליהם מלמעלה.

 

הוא לא נחשב למגדל הכי יפה אבל מגדל מונפרנאס מחזיק בשיא המעלית המהירה ביותר באירופה אשר יכולה להטיס אתכם עד המצפה בקומה ה-56 ב-38 שניות בלבד. משם תוכלו ליהנות מהנופים המרהיבים של 360 מעלות של העיר. בנוסף, עם הדרכה ומידע שכולל סרטים, מסכי מגע, התערוכה, תמצאו את עצמכם לומדים הרבה על הבירה הצרפתית. מבחינת תחבורה ואיך להגיע לכאן, תחנת מטרו חדשה נבנתה תחת המגדל, וכדי להגן עליה ולפזר את הלחץ שמפעיל עליה המגדל, נעטפה התחנה התת קרקעית במעטה בטון והונחו קורות ארוכות אופקיות כדי לפנות מקום למסילות הרכבת.

 

הקומה ה-56 במגדל כוללת גם את המסעדה הגבוהה ביותר בעיר, לה סיאל דה פריז. אז אתם יכולים לקבל אוכל משובח עם נוף מדהים מלמעלה. אם אולי 56 קומות לא מספיקים לכם, במקרה זה, אתם יכולים להמשיך עד מצפה הכוכבים בחוץ בקומה 59. 210 מטר מעל פני הרחוב, זה המקום להעיף את מבטכם על פני העיר ולבנות מכל היופי שנגלה לנגד עיניכם ואם אתם מגיעים כזוג אוהבים, זו בכלל חוויה רומנטית בעיר הכי רומנטית בעולם. מגדל מונפרנאס הוא בניין משרדים עם קומפלקס משרדים גדול כאשר הוא פתוח לקהל בתשלום רק לתצפית שלו החל מהקומה ה-56 ובשאר הקומות עובדים מעל ל-5,000 איש במשרדים. כ-600,000 איש מבקרים במגדל הפריזאי מדי שנה.

מגדל מונפרנאס כרטיסים מחיר

מגדל מונפרנאס הוא אטרקציה פופולרית מאוד בפריז ולא מעט פעמים יש תורים ארוכים בקופות שלה. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולעקוף את התורים הארוכים. לאחת הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה בקלות באמצעות הסלולרי ולהיכנס מיד. מחיר כרטיסים למגדל החל מ-17 יורו, ילדים בגילאי 4-11 החל מ-9.5 יורו, עד גיל 3 הכניסה חינם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של המגדל: ראשון עד שבת בין השעות 09:30-22:30. באביב ובקיץ המגדל פעיל עד 23:30. מומלץ להגיע לפני השקיעה ולהישאר עד שמחשיך וכך להרוויח את התצפית גם באור יום וגם בחושך עם כל האורות של פריז צרפת. הכניסה האחרונה למגדל היא 30 דקות לפני שעת הסגירה.

כתובת: 33,Avenue du Maine, 75015, Paris

מגדל מונפרנאס - הנוף

תפריט נגישות