מוזיאון אלברטינה בוינה הוא מוזיאון פופולרי לאמנות בבירת אוסטריה. ארמון אלברטינה, הוא הגדול ביותר בארמונות המגורים של ההבסבורג, ומשמש ביתם של האוסף הגרפי הגדול ביותר בעולם. ראו את תערוכת הקבע של אוסף באטלינר, מונט של פיקאסו, 20 חדרים אלגנטיים ועוד. עשו את דרכם אל עולם האמנות של ההבסבורג והמלכות האימפריאלית. מוזיאון אלברטינה הוא חוויה תרבותית מפוארת באמת. הוא ממוקם בלב ליבה של העיר וינה במרכז, המוזיאון כיום הבעלים של יצירות מופת של דה וינצ'י, רפאל, מיכלאנג'לו, דורר, רובנס ועוד רבים וטובים.

 

מוזיאון אלברטינה וינה מציג לא מעט יצירות אבל הדגש הוא ללא ספק אוסף באטלינר, אחד היוצרים החשובים ביותר של האמנות המודרניסטית באירופה. התצוגה הקבועה הזאת מציגה אמנים אימפרסיוניסטים ופוסט אימפרסיוניסטים כמו מונה, דגה, סוזן, טולוז לוטרק וגוגן, וכן תמונות קוביסטיות מוקדמות של פיקאסו, עבודות שלו משנות הארבעים, הדפסים וציורים ניסיוניים שלא נראו מעולם ויש לכם אפשרות לראות כאן. 20 התאים המעולים של הבסבורג התפשטו על שתי קומות של הארמון. העיצוב המקורי של לואי ה-16 הוזמן מהמלוכה המלכותית בפריז וורסאי לדוכס אלברט, כך שאתם יודעים שהם יוצאי דופן. אל תחמיצו את החלק המרכזי שזו האלגנטיות של נברשת האולם של המוזות. עם שילוב עבה של הישג אמנותי ושפע מלכותי, מוזיאון אלברטינה הוא ארמון אידיאלי ללכת אליו ולקבל את רוח העבר האימפריאלית של וינה.

 

המוזיאון נפתח לקהל הרחב בשנת 1776 ומספר המבקרים בו הוא למעלה מ-600,000 בשנה. בניין מוזיאון אלברטינה וינה ניזוק קשות בעת הפצצות בעלות הברית בסוף מלחמת העולם השנייה. הבניין שופץ מאז מספר פעמים, כאשר בין השנים 1998 ל-2003 נערך שיפוץ יסודי. בשנת 2007 הוענק למוזיאון בהשאלה מקרן ריטה והרברט באטלינר, אוסף רחב מאוד של אמנות מודרנית, אשר משמש כתצוגה הקבועה של המוזיאון. מידי פעם המוזיאון מארח תערוכות מיוחדות והכל כלול במחיר הכרטיס.

מוזיאון אלברטינה מחיר כרטיסים

מוזיאון אלברטינה הוא אחד מהמוזיאונים הפופולריים ביותר באוסטריה ויש לא מעט ימים עם תורים ארוכים בקופות, במיוחד בקיץ ובסופי שבוע. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין ולעקוף את התורים. לאחר שתזמינו כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל שלכם ותוכלו להציג את הכרטיסים באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-16 יורו, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-11 יורו, ילדים עד גיל 18 נכנסים חינם בליווי מבוגר.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש ותוכלו לחסוך זמן!

 

שעות פתיחה ופעילות של המוזיאון: ימים רביעי ושישי 10:00-21:00, שאר הימים 10:00-18:00.

כתובת: Albertinaplatz 1, 1010, Vienna

מוזיאון אלברטינה