מוזיאון בודה הוא אחד מהמוזיאונים שנמצא במתחם אי המוזיאונים ברלין שמאגד מספר מוזיאונים. למבנה המוזיאון חשיבות ארכיטקטונית והיסטורית וכך גם למוצגיו ובשל כך הוא הוכרז שאתר מורשת עולמית, יחד עם עוד מספר מוזיאונים שנמצאים באי המוזיאונים. המוזיאון נמצא באזור מרהיב עם מים מסביב ומבנים עתיקים יפים וכיף להסתובב בחוץ ולא רק בפנים המבנה של מוזיאון בודה ברלין.

 

מוזיאון בודה ברלין משלב אמנות ביזנטית עם אחד מאוספי הפסלים הגדולים בעולם. וגם, בתור בונוס, זה אחד המבנים המדהימים ביותר בברלין. הוא ממוקם על הצד הצפוני של אי המוזיאונים והמבקרים יכולים להתפעל המעשה ידיהם המדהימים של כמה מן האומנים הטובים ביותר בהיסטוריה. ביקור במוזיאון יחשוף אתכם לגלי אמנות מרחבי העולם. אוספי המוזיאון מגיעים מכמה תקופות היסטוריות, מסוף האימפריה הרומית עד המאה ה-19. תנועות האמנות מכסות תקופות שכוללות את האוריינט הנוצרי, ביזנטיון, רוונה, גותיקה איטלקית, רנסנס, ותקופות הבארוק, בין היתר. תוכלו לספוג יצירות מופת מתוך מגוון רחב של תקופות היסטוריות ומיקומים. ואם זה לא מספיק, מוזיאון בודה ברלין הוא גם בית למטבעות ופריטים מיוחדים עם אוסף מדהים של 500,000 פריטים כולל יצירות מיוון העתיקה, רומא, המזרח התיכון ועוד.

 

מוזיאון בודה ברלין נבנה בתחילת המאה ה-20 עבור הנסיכה ויקטוריה של פרוסיה. היא רצתה להציג ציורים ופסלים זה לצד זה. ההיסטוריון ואוצר האמנות וילהלם פון בודה הגשים את משאלותיה של הוד מלכותה ושינה את האופן שבו הציור מוצג פעם אחר פעם. ופון בודה קיבל את הכבוד הגדול כאשר המוזיאון הנפלא הזה נקרא על שמו. התערוכה החדשה ביותר של מוזיאון בודה היא על ניגודים, מזווגים פסלים שונים אך דומים מאפריקה ואירופה, ומבקשים מן המבקר לשקול את הנושאים האנושיים המאחדים אותם. זוהי תערוכה החושפת את הקו הדק שבין אתנוגרפיה לתולדות האמנות  לבין הדעות הקדומות החברתיות הכלולות בו.

מוזיאון בודה ברלין מחיר כרטיסים

מוזיאון בודה ברלין הוא מוזיאון פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים לקופות הכרטיסים שלו. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולחסוך זמן. לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסולרי מבלי צורך להדפיס אותם. מחיר כרטיס החל מ-12 יורו, סטודנטים החל מ-6 יורו, ילדים עד גיל 17 חינם (חובה להזמין כרטיס חינם).

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה: ימים שלישי, רביעי, שישי, שבת וראשון 10:00-18:00, חמישי 10:00-20:00, בימי שני סגור.

כתובת: Am Kupfergraben, 10117, Berlin

מוזיאון בודה ברלין

תפריט נגישות