מוזיאון האשליות אתונה Museum Of Illusions Athens הוא מוזיאון מיוחד לכל המשפחה עם מיצגים מעניינים שמעודדים מחשבה באמצעות אתגרים מחשבתיים וחוויה חושית.

 

תנו לחושים שלכם אימון אמיתי עם גישה למוזיאון האשליות. הוציאו את המוח שלכם מאזור הנוחות שלו עם הליכה במנהרת המערבולת.

למדו על חזון, תפיסה, פסיכולוגיה ועוד עם אשליות מרגשות ומפתיעות.

 

"אשליה היא התענוגות הראשונה מכל," אמר וולטר, לפני שקנה כרטיסים למוזיאון האשליות באתונה.

 

בואו אל מוזיאון האשליות אתונה והסתובבו באוסף של מתקנים מטעים שגורמים למוח שלכם לגרגר. אתם תראו דברים מנקודת מבט אחרת בחדר הפוך, תצלמו הולוגרמות לאינסטגרם ותסנוורו את החושים שלכן. צפו בצעד שלכם במנהרת הוורטקס – זה כמו למעוד בקליידוסקופ.

 

חושבים שיש לכם אחיזה איתנה במציאות? תחשבו שוב. מוזיאון האשליות אתונה ביוון שמתאים לכל המשפחה ובעיקר לילדים יאתגר את התפיסות שלכם ויקרא את החושים שלכם.

 

זו אטרקציה שאפשר להנות ממנה בכל מזג אוויר, כולל בחורף הקר. אין הרבה אטרקציות באתונה שמתאימות לילדים ולכן כדאי לכם מאוד להגיע למוזיאון האשליות וליהנות יחד כל המשפחה.

מוזיאון האשליות אתונה כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-9 יורו, ילדים בגילאי 4-15 החל מ-6 יורו בלבד. ילדים עד גיל 3 כולל חינם. מוזיאון האשליות אתונה הוא מוזיאון פופולרי למשפחות ויש לא מעט תורים בקופות בדרך כלל, במיוחד בקיץ, בחגים הלועזיים ובסופי שבוע. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין ולדלג על התורים בקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה למוזיאון באמצעות הסלולרי שלכם מבלי להדפיסם.

 

ניתן להזמין כרטיס משולב יחד עם אוטובוס תיירים באתונה או האקרופוליס באתונה במחיר מוזל אחרי הנחה. מחירי הכרטיסים יכולים להתעדכן מעת לעת. המחירים המעודכנים נמצאים באתר בלינק למטה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה ופעילות משתנות בהתאם לעונה. משך זמן הביקור במוזיאון הוא בערך שעה. מומלץ להגיע מוקדם בפתיחה עם כרטיסים שהזמנתם מראש. יתכנו שינוים בשעות הפתיחה של המוזיאון, במיוחד בחגים לועזיים. יש להתעדכן בלינק למעלה.

כתובת המוזיאון: Ermou 119, 10555, Athens

מוזיאון האשליות אתונה

תפריט נגישות