מוזיאון האשליות וינה אוסטריה הוא לא סתם מוזיאון רגיל שמסתכלים בו על מיצגים היסטוריים או ציורים אלא מוזיאון שמכריח אתכם לחשוב. חושבים שיש לכם אחיזה איתנה במציאות? תחשבו שוב! מוזיאון האשליות וינה באוסטריה שמתאים לכל המשפחה ובעיקר לילדים יאתגר את התפיסות שלכם ויקרא את החושים שלכם במופעים של כיפוף מחשבות ואשליות אופטיות שיגרמו לכם לגרד את הראש כל היום כי לא תאמינו שזה באמת קורה לכם.  לדוגמא בחדר איימס המפורסם, אתה תהיה ענק בצד אחד של החדר, וגמד בצד השני.

 

המוזיאון יגרום לכם לעמוד מבוהלים כמו כדורים ולהתגלגל כאשר מים זורמים במעלה הגבעה נגד חדר הכבידה. המוח והעיניים שלכם לא יאמינו למה שקורה. היכנסו אל מנהרת המערבולת ונסו לעבור על הפלטפורמה ישר ויציב לחלוטין בעוד החדר מסתובב סביבכם, רוב האנשים מועדים או נאחזים בכל כוחם במעקות אבל אולי אתם תצליחו להחזיק מעמד. תוכלו לראות בתלת מימד תעתועים מופיעים מתוך אוויר דק, אגרטלים מסתובבים שהופכים פרצופים, צורות נמסות מתוך תמונות סטילס שלא יכולות להראות, חדר אינסופי של מראות, תעתועי גובה, הולוגרמות, קליידוסקופ ועוד הרבה יותר דברים שהם מעבר לכל דמיון. תוכלו לשרוף כל כך הרבה תאים במוח רק כדי לנסות להבין את כל זה.

 

מוזיאון האשליות וינה מציע לכם גם חדר משחקים עם משחקי חשיבה, חידות, פאזלים מעץ, סימולציות שונות ועוד. חנות המזכרות של המוזיאון מציעה למכירה משחקי חשיבה, צעצועים ומוצרים מתעתעים ברוח המוזיאון שתוכלו לקחת אתכם הביתה ולהמשיך את מה שעשיתם וראיתם במוזיאון. זו אטרקציה שאפשר להנות ממנה בכל מזג אוויר, כולל בחורף הקר של אוסטריה. אין הרבה אטרקציות בוינה לילדים ולכן כדאי לכם מאוד להגיע למוזיאון האשליות.

מוזיאון האשליות וינה מחיר כרטיסים

מוזיאון האשליות וינה הוא המוזיאון הפופולרי ביותר למשפחות ויש לא מעט תורים בקופות בדרך כלל, במיוחד בקיץ, בחגים הלועזיים ובסופי שבוע. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין ולדלג על התורים בקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה למוזיאון באמצעות הסלולרי שלכם מבלי להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-13 יורו, ילדים בגילאי 5-18 החל מ-9 יורו, כרטיס משפחתי לזוג עם 2 ילדים החל מ-30 יורו במקום 40, הנחה של 25%. ניתן להזמין כרטיס משולב יחד עם מוזיאון בשוקולד וינה במחיר מוזל. מחירי הכרטיסים יכולים להתעדכן מעת לעת. המחירים המעודכנים נמצאים באתר בלינק למטה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-21:00. משך זמן הביקור במוזיאון הוא בערך שעה עד שעה וחצי. מומלץ להגיע מוקדם בפתיחה עם כרטיסים שהזמנתם מראש. יתכנו שינוים בשעות הפתיחה של המוזיאון, במיוחד בחגים לועזיים. יש להתעדכן בלינק למעלה.

כתובת: Wallnerstrasse 4, 1010, Vienna

מוזיאון האשליות וינה

תפריט נגישות