מוזיאון האשליות מדריד הוא חלק ממוזיאוני אשליות שיש כיום בלא מעט מדינות כמו מוזיאון האשליות וינה או מוזיאון האשליות אתונה ואפילו גם בישראל.

 

המוזיאון הוא פופולרי מאוד והוא מתאים לכל המשפחה וניתן להעביר בו שעה עד שעתיים של כיף בשילוב של מדע וללמוד לא מעט דברים בדרך מהנה ואינטראקטיבית.

 

מוזיאון האשליות מדריד נמצא במקום מרכזי בעיר במרחק הליכה מגראן ויה ומאתרים חשובים כמו הארמון המלכותי של מדריד ואתרים נוספים. אם הזמנתם חדר במגוון מלונות במדריד בגראן ויה תוכלו להגיע אל המוזיאון בקלות ברגל הליכה של עשר עד חמש עשרה דקות בערך.

 

לא מדובר במוזיאון אמנות שבכל בו סטטי בדרך כלל אלא מוזיאון שבו מפעילים אתכם ונותנים לכם הוראות מפורטות של מה צריך לעשות כדי לחזות בכל האשליות. לכל תופעה יש הסבר מדעי שאפשר ללמוד ממנו ויש לו מעט ללמוד גם לילדים קטנים, בני נוער וגם למבוגרים.

 

מוזיאון האשליות מדריד הוא לגמרי מומלץ למשפחות ונותן להם זמן איכות של פעילות מהנה שמפעילה את כל המשפחה ומאפשרת לכם לצלם תמונות מגניבות ולהעלות לרשתות החברתיות וגם לשלוח לחברים תמונות מפתיעות של דברים מוזרים ולהשאיר אותם פעורי פה.

 

אתם מוזמנים להיכנס אל מנהרת המערבולת ולנסות לעבור על גשר ישר ויציב לחלוטין בעוד החדר מסתובב סביבכם, רוב האנשים מועדים או נאחזים במעקות, אבל אולי אתם תצליחו להחזיק מעמד גם בלי להיאחז במעקה. מומלץ לנסות את המנהרה יותר מפעם אחת אבל לא יותר מידי.

 

ביקור במוזיאון מאפשר לכם לחקור בצורה כיפית תחומים מעניינים כולל פסיכולוגיה, מתמטיקה, מדע וביולוגיה. שום דבר הוא לא כמו שהוא נראה, אז תצפו ללא מעט הפתעות.

 

מומלץ בהחלט לעבור על כל המיצגים ולנסות את כולם, את חלקם אפילו מספר פעמים.

 

המוזיאון מתאים לכל מזג אוויר כי זה מקום סגור, כך שתוכלו לבלות בו גם בחורף הקר והגשום וגם בקיץ הלוהט של מדריד.

מוזיאון האשליות מדריד כרטיסים

מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-14 יורו, ילדים בגילאי 4-12 החל מ-10 יורו, פנסיונרים החל מ-11 יורו, עד גיל 3 חינם. ניתן לקנות כרטיס למשפחה של זוג הורים ו-2 ילדים במחיר מוזל.

 

 

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בקופות וגם כדי להבטיח את מקומכם בשעה שתבחרו להגיע. לכל שעה יש מספר מוגבל של כרטיסים למכירה.

 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש אונליין!

 

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בקלות ונוחות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם. יש להגיע מספר דקות לפני השעה שהזמנתם ולהימנע מאיחורים.

 

 

מחיר הכרטיסים יכול להשתנות מעת לעת, בהתאם לעונה ועליות מחירים תקופתיות. המחיר המעודכן מופיע באתר הכרטיסים בעת ההזמנה.

 

 

שעות פעילות המוזיאון משתנות בהתאם לעונה. כניסה למוזיאון תתאפשר עד שעה לפני סגירתו. Museum of Illusions Madrid

מוזיאון האשליות מדריד

תפריט נגישות