מוזיאון הלובר כרטיסים זה משהו שכל מי שמגיע אל פריז צרפת ואוהב אמנות או רוצה לראות את המונה ליזה חייב להשיג לפני שהוא מגיע אל המוזיאון. מוזיאון הלובר פריז הוא המוזיאון הגדול בפריז, אחד המוזיאונים הנחשבים באירופה ובכלל בעולם שמכיל יצירות אומנות ובעיקר ציורים של ציירים מפורסמים, כאשר גולת הכותרת היא ציור המונה ליזה שנחשב כנראה לציור הכי מפורסם בעולם ואפילו זכה למקום של כבוד במוזיאוני שעווה כמו מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם שמאפשר גם להצטלם יחד עם התמונה. המוזיאון שוכן במרכז פריז, בגדה הימנית שברובע הראשון של העיר בין נהר הסן המפורסם לרחוב ריבולי.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

מוזיאון הלובר כרטיסים מכניסים אתכם אל מבנה מפואר גם מבפנים וגם מבחוץ. האוסף של הלובר נע בין עתיקות מסופוטמית, מצרית ויונית ועד יצירות מופת של אמנים דגולים כגון דה וינצ'י, מיכלאנג'לו ורמברנדט. האוסף של הלובר מתמקד בשתי תקופות חשובות בהיסטוריה של האמנות, אמנות ותכשיטים מן התרבויות העתיקות, במיוחד אלה שהניחו את הבסיס לאמנות המערבית ואמנות מערב אירופה מימי הביניים עד 1848.

מוזיאון הלובר החל כארמון מפואר, הנושא את אוספי האמנות האישיים של מלכי צרפת לדורותיהם. האמנות הוצגה לראשונה ביוזמתה של האקדמיה המלכותית בשנת 1725, אך רק בשנת 1793 במהפכה הצרפתית  היא נפתחה לציבור כגלריה לאמנות. עד מהרה גדל האוסף המרשים של המוזיאון בשלל מסעותיו של נפוליאון ברחבי אירופה. הוא הפך את אוסף האמנות של מוזיאון הלובר לגדול ביותר בעולם, אם כי חלק מהשלל החסר הזה הוחזר וחלק ממנו נשאר עד עצם היום הזה ונמנה על למעלה מ-3500 פריטי אמנות ועתיקות שנמצאים היום במוזיאון המפורסם והמפואר.

מוזיאון הלובר כרטיסים מכניס אתם אל אחד המוזיאונים הוותיקים, הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם. ההיסטוריה של המבנה החלה כמעט לפני אלף שנה בפריז צרפת, והמבנה הנוכחי התפתח מארמון שהחל להיבנות במאה השש עשרה. הלובר, ששמו נגזר ממילה אשר מציינת מקום מבוצר, על-פי ההיסטוריון הצרפתי אנרי סובל היה מקום מושבו של הריבון בצרפת, עד העברת המושב המלכותי לוורסאי בשנת 1682 על ידי לואי הארבעה עשר. ארמון הלובר נותר מקום מושבו של הממשל עד סוף ימי המשטר הישן בצרפת.

מוזיאון הלובר כרטיסים מחיר

מחיר של כרטיסים ללובר החל מ-17 יורו. ניתן לרכוש כרטיסים עם סיור מודרך במחיר גבוה יותר. הזמנת כרטיסים אל מוזיאון הלובר מראש חוסכת לכם את ההמתנה והצפיפות הגדולה בתור לקופת הכרטיסים. אין צורך להדפיס את הכרטיס אלא פשוט להציג אותו בסלולרי.

 

 היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

ניתן לקנות כרטיסים משולבים לאטרקציות בפריז כמו כרטיסים למגדל אייפל ועוד.

 

מוזיאון הלובר כרטיסים

המלצות של אנשים שקנו כרטיסים ללובר פריז אונליין באתר:

 

הניסיון שלי היה טוב מהציפיות. לעבור על כל התרבויות העתיקות האלה זה דבר כל כך מעניין לעשות!

 

גדול! כניסה קלה, ללא המתנה והתור לצפייה במונה ליזה היה קצר מאוד. למעשה, התור היחיד היה בבית הקפה!

 

זה קל, אמין ואפילו זול יותר מאפליקציות אחרות. קיבלתי תגובה תוך דקה אחת באמצעות צ'אט אינטרנט כשהייתי צריך לשנות את הזמן המתוכנן שלי. בהחלט אמליץ עליו!

 

הכרטיסים האלקטרוניים שרכשתי באינטרנט היו מצוינים. הם היו הכרטיסים האלקטרוניים המדויקים ששימשו את המוזיאון ולא הייתי צריך להציג עותק פיזי, הגרסאות הדיגיטליות היו בסדר. ההוראות המצורפות היו מדויקות ומעודכנות. בהחלט הייתי משתמש בשירות זה שוב.

 

היה לי זמן מדהים. קבלת הכניסה לא הייתה בעיה. יכולתי להיכנס ולצאת במהלך היום כפי שהרגשתי שאני צריך.

 

זה היה מדהים. חלמתי לבקר במוזיאון הלובר ואני שמח שהחלום שלי התגשם.

 

נדהם!!! הסתובבתי ויש עוד ועוד מה לראות…חוויה עוצרת נשימה בהחלט. תודה על הביקור.

 

זה היה נפלא. מדריכת הטיולים שלי הייתה טובה מאוד. היא לקחה את הזמן להסביר די הרבה והייתה מאוד מעורבת עם כולם.

היה תור ממש גדול בקופות ואני שמח שקניתי כבר כרטיס מראש ולא הייתי צריך להמתין.

תפריט נגישות