מוזיאון המדע פריז הוא חוויה חינוכית לכל המשפחה ותוכלו ליהנות בו וגם ללמוד כמשפחה כל מיני דברים מדעיים באמצעות מגוון של מיצגים נגישים שמלווים בהסברים.

 

מוזיאון המדע פריז אמנם לא פופולרי כמו יורודיסני פריז אבל אם אתם מגיעים אל פריז עם ילדים לכמה ימים אתם לא יכולים להסתפק רק ביורודיסני אלא חייבים אטרקציות נוספות לילדים והמוזיאון הוא בהחלט אופציה טובה כי הוא מעניין, דינמי, חינוכי ואפשר לבלות בו כמה שעות של כיף.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

הילדים יוכלו ללמוד במוזיאון על תופעות טבע ומדע ולקבל העשרה שלא יקבלו בשום אטרקציה אחרת וכל זה באמצעות משחק ושעשוע בצורה קלילה. מה שכל כך טוב במוזיאון הוא שהילדים מרותקים ורוצים ללמוד עוד ועוד.

 

יש מספר מוזיאוני מדע בעולם כולל בישראל וגם בהולנד, שם הוא נקרא מוזיאון נמו אמסטרדם ונחשב לפופולרי מאוד ומושקע ובפריז הוא נחשב לאטרקציה מיוחדת ולמוזיאון המדע הגדול והמרשים ביותר באירופה.

 

מוזיאון המדע פריז Cité des sciences et de l’industrie הוא לא רק מהנה עבור הילדים אלא גם עבור ההורים שיכולים לעשות פעילויות משותפות עם הילדים כמשפחה ואולי אפילו גם ללמוד כמה דברים חדשים או להיזכר בכל מיני דברים מעניינים שהם כבר שכחו.

 

המוזיאון בנוי מתערוכות שונות ומגוונות עם מיצגים מרהיבים והכל חדש, מעוצב יפה, מעניין, נגיש מאוד ומודרני.

 

בואו ללמוד על עולם המדע באחד ממוזיאוני המדע הראשונים באירופה, מוקף בפארק שופע של 550 דונם. תיהנו מהניסויים המעשית ומהתצוגות הסוחפות, מהפלנטריום ועד אשליות אופטיות מהנות ביום טיול נהדר לכל המשפחה בפריז עם שפע של הזדמנויות אינטראקטיביות.

 

תנו לעולם הקסום של המדע לפתוח את ראשכם ועיניכם באחד ממוזיאוני המדע הראשונים באירופה! תיהנו מתערוכות חינוכיות סוחפות כולל מסע בחלל. למדו כיצד אור ואנרגיה פועלים. געו, שחקו והרגישו את דרככם בגולת הכותרת הזו של פריז, הידידותית למשפחות!

 

מוזיאון המדע פריז הוא אחת החוויות החינוכיות ביותר שתוכלו לחוות בעיר האורות. באמצעות ניסויים מעשיים, משחקים, תצוגות מהנות וסוחפות, אפילו פלנטריום כדי לקחת אתכם דרך הכוכבים, תלמדו הכל על איך המדע מעצב את העולם כיום.

 

למדו על מקורות היקום. ראו כיצד המדע והטכנולוגיה עיצבו את ההיסטוריה של המסע שלנו לחלל. שחקו עם אור וראייה עם משחקים, תמונות תלת מימד ואשליות אופטיות. אתם תצאו עם הערכה חדשה לגמרי לכל מה שהתעלמתם ממנו בשיעור מדעים בבית הספר.

מוזיאון המדע פריז כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-9 יורו לילדים וצעירים עד גיל 25 או מחיר של החל מ-12 יורו החל מגיל 26. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את התור בקופות, שעלול להיות ארוך.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תוכלו לקבל אותם ישירות לסלולרי ולמייל שלכם ולהציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

שעות פתיחה של המוזיאון: שלישי עד שבת בין השעות 9:30-18:00. ראשון ושני סגור. שעות וימי פעילות המוזיאון יכולות להשתנות מעת לעת, בעיקר בחגים לועזיים ובמעבר מעונה לעונה.

מוזיאון המדע פריז

תפריט נגישות