מוזיאון הסלפי אמסטרדם Youseum הוא מוזיאון מודרני שהוקם כחלק מתופעה של מוזיאונים שקשורים לרשתות חברתיות כמו המוזיאון ההפוך אמסטרדם שעוסק בצילומים של דברים מיוחדים לאינסטגרם ותוכלו ליהנות משניהם אם אתם בקטע של סלפי ורשתות חברתיות.

 

אמסטרדם מלאה במוזיאונים מעניינים, בעיקר של אמנות. המוזיאון הזה הוא חוויה אחרת לגמרי. הוא לא מציג יצירות עתיקות של פעם אלא בדיוק ההפך, הוא מציג רק את הדברים הכי מעודכנים וחדשים שיש בתחום הרשתות החברתיות. 

 

 

מוזיאון הסלפי אמסטרדם הוא חוויה אינטראקטיבית שכולה עליכם ועל המדיה החברתית. זוהי פעילות שניתנת לשיתוף ברמה הכי גבוהה שיש שבה אתם יכולים ליהנות ולהיות יצירתיים, תוך כדי שאתם חושבים על העולם סביבכם.

 

במוזיאון אתם האמנים, יצירות האמנות והמבקר. צרו תנוחה וצרו תוכן שיימשך כל החיים במהלך סיור מודרך של שעה וחצי ב-15 חדרים עם אוצרים ייחודיים.

 

היכנסו לעולם שיוכל להעניק לכם המון לייקים ופגשו את עצמכם בלי סוף בחדר האינסוף. בואו להשתכשך בבור כדורים ענק, לטבול באמבטיה ירוקה חשמלית ולנמנם על ערימה ענקית של מזומנים. תוכלו לשחרר את הילד הפנימי שלכם ולתת ליצירתיות שלכם להשתולל.

 

הביאו את הסלולרי החכם שלכם, תפסו תנוחה וצלמו תמונה מהממת בכל חדר, או השתמשו במערכת מצלמות כדי לצלם תמונות דיגיטליות.

 

עם אינסוף הזדמנויות צילום, מוזיאון הסלפי אמסטרדם, Youseum הוא המקום הטוב ביותר לצלם תמונות בלתי נשכחות, לייצר תוכן מגניב ומעניין ולגרוף לייקים ותגובות מכל עבר מהחברים והעוקבים שלכם.

 

מומלץ לשלב את מוזיאון הסלפי אמסטרדם עם עוד כמה אטרקציות באמסטרדם כי הוא תופס לכם רק שעה וחצי מהיום בסה"כ וזה משאיר לכם די הרבה זמן פנוי.

 

אתם יכולים להכין לכם רשימת אטרקציות באמסטרדם שרציתם לבקר בהם ולמדוד את המרחק ביניהן למוזיאון וכך לתכנן את היום שלכם. חשוב מאוד שתתכננו כי חבל לבזבז סתם את היום. יש לא מעט אטרקציות מעניינות כמו נדנדה באמסטרדם או מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם ועוד המון אטרקציות ומוזיאונים, כך שלכם נותר רק להחליט לאיפה ללכת ולתכנן את היום בהתאם.

מוזיאון הסלפי אמסטרדם כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-22  יורו, ילדים בגילאי 4-12 החל מ-14 יורו, עד גיל 3 כולל חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לדלג על התור בקופות המוזיאון, שעלול להיות ארוך, בעיקר בקיץ, בחגים לועזיים ובסופ"ש.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים למוזיאון!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, או כרטיסים דיגיטליים. פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

שעות פעילות המוזיאון משתנות והוא נסגר בין השעות 17:00 ל-18:00. יש להתעדכן בשעות הפתיחה והסגירה בעת הזמנת הכרטיסים. בעת הזמנת הכרטיס יש לבחור תאריך ושעה ולהגיע בזמן הנקוב ולא לאחר כדי שלא יהיו לכם בעיות בכניסה.

מוזיאון הסלפי אמסטרדם

תפריט נגישות