מוזיאון העתיד דובאי הוא לא מוזיאון אמנות ולא מוזיאון שעוסק בהיסטוריה אלא מוזיאון עתידני שמתיימר להראות לנו איך העולם יראה בעתיד בעוד עשרות שנים מעכשיו.

 

לא מדובר על אטרקציה כמו גלגל ענק דובאי או מזרקת דובאי אלא על מוזיאון לאנשים סקרנים שאוהבים חדשנות ורוצים לדעת מה מתכננים לנו בעתיד.

מי אם לא דובאי יכולה ללמד אותנו על העתיד, הרי כל החידושים מגיעים תחילה לעיר שכסף עבורה הוא לא בעיה והיא רוצה להיות ראשונה בתחום הטכנולוגיה ורוכשת את כל האמצעים הטכנולוגיים הכי חדשים וחדישים שיש.

 

מוזיאון העתיד דובאי נמצא בבניין מרשים בן 7 קומות ותוכלו להתפעל מחדש בכל קומה מהחידושים העתידיים והעתיד שמצפה לנו, לפי התחזיות במוזיאון כולל מכוניות העתיד. זה אמנם לא בניין כמו בורג’ חליפה דובאי אבל הוא עדיין מרשים מאוד מבחוץ ומבפנים.

 

בואו לעבור מסע דרך חוויות רחבות ידיים שמתחברות לכל חמשת החושים על ידי מיזוג משמעותי של היבטים של מדע, טכנולוגיה ורוחניות

בקרו באחד הפרויקטים המורכבים והשאפתניים ביותר שבוצעו אי פעם, בניין אייקוני המתפרש על העבר והעתיד שישאיר לכם חוויות מיוחדות.

תרגישו השראה לדמיין מחדש את העתיד ואת כל האפשרויות שלו באמצעות נושאים של חלל, אנושיות ובריאות.

 

העתיד נמצא כעת במוזיאון העתיד. יצירת המופת הארכיטקטונית האחרונה של דובאי מזמינה את האורחים לחוויה טרנספורמטיבית לכל מי שנכנס בדלת.

 

מוזיאון העתיד דובאי זו אטרקציה ייחודית שכוללת תערוכות סוחפות המאפשרות לכם לחקור את עולם המחר. עם חוויות שנוצרו על ידי מעצבי המוצר, המדיה והתערוכות המובילים בעולם, תצאו למסע מרתק שייכנס לכל חמשת החושים שלכם.

 

בשילוב מדע, טכנולוגיה ורוחניות, מוזיאון העתיד מאפשר לך לחיות בעולם שעוד 50 שנה מהיום ולהמתין בקוצר רוח לתחזיות של המוזיאון.

המוזיאון מתאים לכל המשפחה וגם ילדים סקרנים יוכלו למצוא שם מה לראות.

מוזיאון העתיד דובאי כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס החל מ-40 יורו, ילדים עד גיל שנתיים חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בתור לקופות וכדי להבטיח את מקומכם במוזיאון בימים שיהיו עמוסים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-18:00 שעון מקומי. שעות פתיחת המוזיאון יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים. יש להתעדכן באתר הכרטיסים בעת ההזמנה.

מוזיאון העתיד דובאי

המלצות של תיירים שהזמינו כרטיסים למוזיאון העתיד דובאי אונליין:

1. זה אמנם הבניין הכי יפה בעולם, אבל גם בתוכו חוויה מדהימה. בהחלט מקום שכולם חייבים לראות.

2. המחירים נמוכים מאתרים אחרים. הייתי מאוד מרוצה מהרכישה שלי. קניתי 3 כרטיסים מראש. בחירה טובה. ממליצה בחום.

3. זו הייתה חוויה נהדרת ומדהימה. נהנינו מאוד ואנחנו רוצים לחזור שוב עם אותה חוויה.

4. המקום הזה עולה על הציפיות. הוא עמוס, אז להגיע מוקדם כדי להספיק כמה שיותר כשפחות צפוף. בכל מקרה לא הרגשנו לחץ להתקדם בתערוכות בקצב שלנו.

5. ביקור מצוין חומר מעניין מאוד הבניין מרשים ואנחנו נהננו מאוד.

גילוי נאות: האתר הוא אתר חינמי ולא גובה תשלום עבור המידע הרב והחיוני שהושקעו בו בהמון עבודה וכסף. לכן האתר מתקיים ומרוויח מעמלות עבור הזמנות שהאתר מפנה אליהן. 
האתר לא אחראי לטיב השירותים שנרכשו באמצעות לינקים או המלצות שלו. לכל בעיה ניתן לפנות ישירות לאתר ממנו רכשתם את השירות.

תפריט נגישות