מוזיאון הריגול ברלין בגרמניה Deutsches Spionagemuseum הוא מוזיאון מרתק ולא שגרתי שמתאים גם למבוגרים וגם לילדים מתבגרים. אם אתם אוהבים סיפורי וסרטי ריגול בקרו במוזיאון הריגול הגרמני, שבו מוסברת אמנות הריגול. תוכלו ללמוד טכניקת צופן שהמציא יוליוס קיסר, את שיטות השירות החשאי של אוליבר קרומוול ונפוליאון, ולקבל חשיפה מיוחדת של ההיסטוריה של אחד המקצועות העתיקים והמרתקים ביותר בעולם. תוכלו לגלות כמה סודות ולהיות מופתעים ומרותקים. לימדו את שיטות השירות החשאי המדהים שבהם משתמשים אוליבר קרומוול ונפוליאון, וראו כיצד מרגלים שינו את ההיסטוריה משני צידי מלחמת העולם הראשונה והשנייה וגם המלחמה הקרה. יש מספר אטרקציות בברלין לכל המשפחה וזאת בהחלט המגניבה ביותר.

 

מוזיאון הריגול ברלין גרמניה Deutsches Spionagemuseum מזמין אתכם לשים ידיים על כל הכיף שיש במוזיאון מסביב כל פינה בבית המרגלים הגרמני במוזיאון בברלין עם מעל 1000 אביזרי מולטימדיה ותצוגה עם יותר מ-200 מסכים ברזולוציה גבוהה. תוכלו לפענח כמה קודים סודיים, לבקר בחדר עם קרני לייזר שצריך לעבור בלי לגעת בקרניים, לראות איך מאובטחת הסיסמה המועדפת שלכם באמת ולראות איך לפרוץ אתרי אינטרנט. הנאה לכל המשפחה וסודיות מובטחת. מומלץ לבקר קודם בחדר עם קרני הלייזר כי התורים אליו הם הכי ארוכים מכל הפעילויות שיש במוזיאון הריגול. לקראת הסוף יש עמדה עם תחפושות וניתן להתחפש בה ולהצטלם על פני רקעים שונים וזה כלול במחיר הכרטיס.

מוזיאון הריגול ברלין כרטיסים מחיר כתובת

מוזיאון הריגול ברלין מושך אליו לא מעט מבקרים סקרנים ולא מעט פעמים יש תורים ארוכים בקופות שלו. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לא לבזבז זמן מיותר על תורים. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי ולהיכנס בקלות. מחיר כניסה החל מ-16 יורו, סטודנטים החל מ-12 יורו, ילדים עד גיל 5 כולל חינם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש במחיר מיוחד!

 

שעות פתיחה של המוזיאון: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-20:00. מומלץ להגיע מוקדם עם כרטיסים שהזמנתם מראש כדי לא להתעכב סתם. משך הביקור הוא 3-4 שעות בערך.

כתובת: 9,Leipziger Platz, 10117, Berlin

מוזיאון הריגול ברלין

תפריט נגישות