מוזיאון השוקולד בברצלונה ספרד עוסק במה שרובנו אוהב מאוד והוא בהחלט חובה לכל מי שאוהב שוקולד. המשימה של המוזיאון היא להפיץ את הידע של ההיסטוריה של מוצר נפלא זה, כדי לשמור על הערכים המסורתיים של ממתקים קטלאניים בחיים. שליחות מכובדת, אתם לא חושבים? האנשים שמנהלים את המוזיאון הזה יודעים על מה הם מדברים: זה יוזמה של הגילדה המתוקה של ברצלונה.

 

המוזיאון יבהיר לכם ששוקולד שיחק תפקיד מפתח במרקם החברתי והכלכלי של ברצלונה. הבירה הקטלאנית הייתה פעם נמל המוצא לחלוקת הקקאו שהיה הבסיס לכל קונדיטוריה. כאן במוזיאון השוקולד תוכלו ללמוד כל מה שאתם יכולים וחולמים על שוקולד כולל דברים חשובים מבחינה היסטורית. הדבר הכי חשוב הוא שאתם יכולים גם לטעום שוקולד במוזיאון. המוזיאון ממוקם במנזר סנט אגוסטי לשעבר, מוזיאון השוקולד בברצלונה מראה לך בדרך טעימה את כל הדברים שחשובים ומעניינים בשוקולד ואתה לומד על הערך התזונתי ועל הסגולות הרפואיות שלו. כן, זה נכון – שוקולד הוא טוב בשבילך וזה רשמי. למעשה, במאה ה-18, אנשי צבא בורבון ואקדמיות צבאיות קיבלו את זה כמחווה יומית לארוחת הבוקר שלהם.

 

מוזיאון השוקולד בברצלונה יגביר את התיאבון שלכם לשוקולד , גם כי תקבלו שוקולד בכניסה שיכניס אתכם לאווירה. אחת האטרקציות הגדולות כאן היא המבנים הרבים שעשויים משוקולד או ממרציפן, של אטרקציות בברצלונה ואתרים מרכזיים וגם דמויות מוכרות כמו מסי, בוב ספוג, הדרדסים ועוד. יש במקום סדנאות שוקולד, סרטים עם הסברים על תהליך יצור השוקולד וגם חנות מזכרות מתוקה. אחרי הביקור המתוק במוזיאון אל תשכחו להגיע לבית הקפה שבאתר כדי לקנות שוקו חם, וגם להצטייד בחומר הטוב ביותר שאפשר.

מוזיאון השוקולד בברצלונה מחיר

מחיר כניסה אל מוזיאון השוקולד בברצלונה הוא זול יחסית ועולה החל מ-6 יורו, ילדים, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-5 יורו. המחיר כולל חטיף שוקולד שתקבלו בכניסה. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש ולעקוף את התורים כי המוזיאון פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים בקופות שלו במיוחד בסופי שבוע, בקיץ ובחגים לועזיים. במחיר כזה זול אסור לכם לפספס את המוזיאון הכי מתוק בברצלונה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה או פעילות ימים שני עד שבת 10:00-19:00, ראשון 10:00-15:00. מבחינת הגעה מומלץ להגיע בצהריים בין השעות 12:00-14:00, משך זמן הביקור הוא בערך שעה. שעות פעילות המוזיאון יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים הלועזיים. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים.

כתובת המוזיאון: 36,Carrer del Comerç, 08003, Barcelona

מוזיאון השוקולד בברצלונה

אמנן יש לא מעט אטרקציות מעניינות בברצלונה כמו פארק גואל ברצלונה וגם סיור בקאמפ נואו לחובבי הכדורגל אבל אין מוזיאון במחיר כניסה כזה זול ולכן ממש שווה לבקר ולהעביר שעה מתוקה עם כל המשפחה. תוכלו לשלב את הביקור עם אטרקציות נוספות כי בטח שאי אפשר להעביר שם יום שלם.

תפריט נגישות