מוזיאון השוקולד וינה באוסטריה הוא חגיגה לחובבי שוקולד והוא מתאים לילדים ולכל המשפחה, כי באמת מי לא אוהב לאכול שוקולד. מבחינת אטרקציות בוינה אין ספק שזו המתוקה שבהן ואפשרות נדירה עבורכם ועבור הילדים גם ללמוד, ליצור, לראות ולטעום. תוכלו לפנק את עצמכם ולהיכנס לעולם של תענוגות עם שיניים מתוקות עם מוזיאון השוקולד של וינה. תלמדו הכל על העבר, ההווה והעתיד של השוקולד שאתם כל כך אוהבים. עם המון משחקים חינוכיים וטעימות בשפתיים, זו אטרקציה מתוקה לכל המשפחה. וינה מפורסמת בייצור של כמה מחטיפי וטבלאות השוקולד השוויצרי המענגים ביותר בעולם, ואין מקום טוב יותר לחוות את הייצוא הטעים ביותר שלה מאשר במוזיאון שוקולד ייעודי של העיר האוסטרית.

 

אז מה מחכה לכם בתוך המוזיאון המתוק? בתוך הקירות המריחים משוקולד משכר, תראו איך תהליך היצור של השוקולד, ותגלו את התפקיד החיוני שיש לו בתרבויות במשך אלפי שנים עד היום. תהיו שותפים למסעות עמוק לתוך הג’ונגל כדי לראות איך קקאו שנקטף הופך לשוקולד טעים ואז תוכלו למצוא את “סוג שוקולד” במגוון של משחקים בעזרת הידיים ותערוכות אינטראקטיביות מהנות לכל המשפחה. אתם אפילו יכולים להפוך לכוכבים בסרט שוקולד משלכם, למרות ששוקולד הוא תמיד הכוכב וקשה לגנוב לו את ההצגה. תוכלו להנות מסדנאות יצירה לילדים וכל המשפחה בתשלום נוסף וכמובן גם לטעום שוקולד איכותי חינם שתקבלו ביציאה.

מוזיאון השוקולד וינה מחיר כרטיסים

המוזיאון פופולרי מאוד בקרב משפחות ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כדי לא לעמוד בתורים בקופות או חלילה להישאר בחוץ בגלל שאין מקום. לאחר הזמנת כרטיסים למוזיאון השוקולד בוינה תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-15 יורו, ילדים בגילאי 5-14 החל מ-8 יורו בלבד, עד גיל 4 הכניסה חינם. יש הנחה לפנסיונרים וסטודנטים. ניתן להזמין כרטיס משולב יחד עם מוזיאון מאדאם טוסו וינה ואטרקציות נוספות.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה ופעילות: שני עד שישי בין השעות 10:00-18:00, שבת וראשון 10:00-19:00. יתכנו שינויים בשעות הפתיחה של המוזיאון.

כתובת: Im Wiener Prater, Riesenradplatz 5, 1020, Vienna

מוזיאון השוקולד וינה

תפריט נגישות