מוזיאון השוקולד פראג כולל סדנת שוקולד בפראג והוא לגמרי חובה לכל חובבי השוקולד ובילוי שמתאים גם ליום גשום. בואו לגלות את ההיסטוריה המדהימה של השוקולד במוזיאון הטבול הזה, מעקב אחר סיפורו של פולי הקקאו החל מהאצטקים הקדומים לשליטה עולמית. עם כמה טעימות אחר כך תהיו מוכנים להתענג בעצמכם בסדנת שוקולד בת 30 דקות.

המקצוע הכי מכובד בעולם צריך להיות שוקולטייר. קבלו קצת ניסיון מעשי באומנות העדינה של מלאכת שוקולד עם סדנה במתחם מוזיאון השוקולד פראג בטעם מתוק במיוחד. בואו ליהנות מהרפתקה מתוקה שכוללת את סיפור השוקולד, ממקורותיו בתרבויות האצטקיות ומאיה וכלה בערעור הגלובלי המודרני שלה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

עם מוזיאון השוקולד פראג תיהנו מטעימות מכמה מזני השוקולד הצ'כים הטובים ביותר, ותראו כמה הדגמות מפתות של הכנת פרלינים. לאתר הביקור במוזיאון תוכלו להפשיל את השרוולים ולהתחיל לעבוד על סיפוק התהליך של יצירת שוקולד באמצעות סדנה מתוקה של 30 דקות.

המוזיאון המתוק הוא חוויה לכל גיל, גם לילדים וגם למבוגרים כי כמעט כולם אוהבים שוקולד ויש כאן גם ערך מוסף מעבר לטעימות, כי לומדים על מקורות השוקולד וגם על אופן הכנתו. אין הרבה סדנאות שמתאימות לכל המשפחה אבל כאן מוזיאון השוקולד פראג מספק לכם פעילות שתוציא את כל המשפחה מרוצה כולל ההורים.

איך עבר צמח הקקאו מזרע מחוספס לטעם טעים שהעולם לא יכול בלעדיו? גלו באמצעות ויזואליות, סיפורים ואפילו חוש הטעם שלכם. צפו בקולנוע של המוזיאון ותוכלו לראות כיצד תרבויות עתיקות השתמשו בצמח הקקאו, ואיך זה התפתח למה שיש לנו עכשיו. תצוגה חיה תראה לכם כיצד מכינים שוקולד ואז תורכם ללמוד עוד על התוצאה הסופית – על ידי אכילת של חמישה פינוקים טעימים מרחבי העולם!

מוזיאון השוקולד פראג מחיר

מחיר כניסה למוזיאון כולל סדנת שוקולד החל מ-25 יורו, יש הנחה לילדים מגיל 6 עד 17 ולפנסיונרים. ילדים מתחת לגיל 5 נכנסים חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם בסדנה ולחסוך זמן. מחיר הכרטיסים יכול להשתנות מעת לעת ולעתים בחורף תהיה הנחה והם יהיו זולים יותר מאשר בעונת הקיץ והאביב.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

השעה שאתם בוחרים בעת ההזמנה היא שעת התחלת הסדנה. אתם יכולים לבקר במוזיאון לפני או אחרי הסדנה. משך זמן הסדנה 30 דקות, הביקור במוזיאון אורך בערך 45 דקות. יש הגיע מספר דקות לפני המועד שבחרתם. כדאי לבדוק אם אפשר להזמין כרטיס משולב יחד עם מצודת פראג ואטרקציות נוספות.

 

שעות פעילות פתיחה מוזיאון השוקולד פראג הן ראשון עד שבת בין השעות 09:30-19:00. שעות הפעילות עלולות להשתנות בחגים לועזיים ובימים מיוחדים. יש להתעדכן באתר בעת ההזמנה.

כתובת: Celetná 15, Staré Město, 110 00, Prague. נמצא במרחק הליכה קצר מאטרקציות כמו השעון האסטרונומי בפראג והכיכר.

מוזיאון השוקולד פראג